Deník Dity P. - Kuchařka

Nemyslete si, že jsem bůhvíjaká kuchařka. Nejsem. Normálně to ke mně přišlo. A strašně mě to baví. Vaření, pečení, kuchařky, řeči o vaření a pak to jídlo! Nepřestávám se divit, když mi všichni nad talířem s jídlem, které jsem uvařila, říkají: Ty jsi bohyně! Ze svých nejoblíbenějších jídel jsem sestavila pozoruhodnou kuchařku a k tomu vyprávím, jak to všechno s mojí láskou k jídlu a vaření bylo. A stále je. Také jsem vytvořila čtyři řady svého vlastního Vyšívaného porcelánu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/123084/denik-dity-p-123084.jpg 4.6118
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Deník Dity P. - Kuchařka

yonda
18.11.2019

Krásné fotografie, vtipné texty a recepty snadno pochopitelné a snadno aplikovatelné do vaší kuchyně. Nedoporučuji číst nalačno...

MilujuV.Huga
26.06.2019

Její manžel pracuje pro Babiše. Nebrat!

MarKy95
19.09.2018

Krásně zpracovaná kuchařka, fotky nafoceny, že má člověk hned chuť něco vyzkoušet. Těším se, až něco vyzkouším:)

JoSvob
15.09.2018

Pani Ditu znam z casopisu z Alberta, a jelikoz me jeji recepty moc zaujaly, zapujcit si tuhle knizku pro me byla jasna volba. A nelitovala jsem. Jednoduche recepty, fotky jidel uzasne. Varit podle teto kucharky je jedna radost. =)

whiolet
26.08.2018

Dita Pecháčková je pro mě kuchařský guru.
Její kuchařka se velmi dobře čte a fotky jídel v ní jsou úžasně propracované.
Za mě je to jedna z nejlepších knížek o vaření

nai.ivka
03.06.2018

Kategorie Právě čtu je u kuchařky úsměvná :) No ale co jiného mám napsat, když ji beru do rukou průběžně? Nádherná kniha jen pro moje ruce moc těžká a není vázaná, to je její jediné mínus. Bojím se, že z ní budou brzy listy lítat.

Petruš999
27.09.2017

Kniha je požitek pro oči /mám jí také rozlepenou/ a pokud podle ní vaříte i pro chuťové pohárky. Jedna z nejpoužívanějších kuchařek mé knihovny.

Marčullkas
18.10.2016

!!! TA VAZBA !!! Knížka se mi během JEDNOHO odpoledne co jsem si ji prohlížela CELÁ ROZPADLA !!! :(

kuchařky fotografické publikace

Dita Pecháčková