Užívej noci

Užívej noci https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11651/uzivej-noci-11651.jpg 4 91 16

Tři osamělé ženy kolem třicítky spojuje stejná touha: konečně najít skutečnou lásku a štěstí.Všechny se ocitnou v osudové situaci, která by mohla během jediné noci změnit jejich život od základů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Strangers in the Night , 2001

Pechule
03.07.2022 3 z 5

Tři ženy, tři povídky, tak dávám zasloužené tři hvězdy. Je to takové jednodušší čtení pro letní pohodu.

Kudík
09.03.2021 3 z 5

3 samostatné povídky, a to Jezero snů, Modrý měsíc a V zajetí sněhu. Od této autorky čtu knihy ráda, ale tohle nějak nenese její typický rukopis, anebo já to v tak zrychlené verzi nenalézám. Těžko říct, která z povídek je ta nej (jedno z kterého konce), ale ve všech jsou hrdinové nadsamci. :)

lucie9998
28.03.2020 3 z 5

Od knihy jsem čekala víc. Další dvě knihy, které jsem od této autorky četla jsou mnohem lepší.

raty
08.02.2019 2 z 5

Tak tady mě Čtenářská výzva zavedla do slepé uličky. Tohle není nic pro mě. Díky za zkušenost, ale tato autorka mi nemá co říct.

moudivlacek
12.08.2018 3 z 5

Jsou to tři příběhy, ten první mě velice zklamal, druhý trochu naladil na správnou notu a třetí mě pobavil. Přesto znám od autorky mnohem a mnohem lepší díla. Láska na první pohled, sexuální touha a vyprávění tří hrdinek mi přišlo trochu v nesouladu.

alnahu
04.12.2017 1 z 5

Za mě zklamání, ráda čtu knihy od této autorky ,tentokrát mě příběhy tří osamělých žen ,které hledají opravdovou lásku nezaujaly.

alzbeta4340
12.08.2016 2 z 5

Kvalitní autorka, ale povídky jsou limitovány svým rozsahem. Motivy jednání hrdinů jsou jen načrtnuté a všechno se děje příliš rychle. Z druhé a třetí povídky by mohly být po rozpracování pěkné romány, ale takhle je to dost slabé.

pilipp
03.02.2016 3 z 5

Přečetla jsem to celé, ale detektivky píše tato autorka rozhodně daleko lepší

Téra
12.12.2015 1 z 5

Přečetla jsem jednu povídku a kousek druhé. Četla jsem to snad týden a nakonec jsem knížku odložila. Opravdu nepovedená slaďárna.

Makyt
15.07.2015 3 z 5

3 povídky, na mě dost přeslazené, docela naivní, trochu propojené "naschopnostmi"... po první společné noci a 6 orgasmech (? :-)) jí žádá o ruku a plánují děti??? To už je na mě dost... dala bych přednost celým, více propracovaným knihám než těmhle rychlovkám...

malen
12.05.2015 3 z 5

Povídky mě tedy moc nezaujaly, od této autorky jsem čekala víc

Evaevelína
25.12.2013 4 z 5

u povídek je jasné že hned něco začne a hned skončí happyendem...Škoda, z povídek mohly být tři nádherné knihy.

vaili
16.12.2013 4 z 5

Tak dávám za první 2 povídky čtyři hvězdy za poslední se sněhem hvězd pět. Jedině co mi vadí na Lindiných knihách, že ty románky končí téměř vždy "svatbou a dětmi"..proč to nemohou být jen románky .. :) to by bylo takové skutečnější :)

Maki 1
19.10.2013 5 z 5

Souhlasím se Zojou - V zajetí sněhu byla opravdu super! A přestože v povídkách Jezero snů a Modrý měsíc autorka zabrousila do nadpřirozena, příběhy působily přirozeně a díky humoru se velmi dobře četly.

zoja
26.03.2013 4 z 5

Jak už bylo řečeno, jedná se o tři povídky od Lindy. Jak už to v povídkách bývá, všechno má hodně rychlý spád, i když by některé příběhy stáli za to, aby byli lépe propracované, škoda.
V první povídce Jezero snů se jedná o Theu, které se zdají téměř živé erotické sny. Chce od nich utéct a proto odjíždí na chatu, kde se potká se svým snovým milencem. On na ni vlastně čeká, protože mu se zdají úplně stejné sny, ale na rozdíl od They ví, o co jde a co musí udělat, aby byli spolu.Tomuto příběhu bych dala 3 hvězdičky.
V Modrém měsíci jde o Lilah, která vidí aury lidí, občas má záblesky jasnovidectví a žije skoro mimo civilizaci. Jednou se ji snaží napadnout místní obyvatel, což přiměje šerifa Jacsksona, aby ji jel zachránit. Když se poprvé uvidí, okamžitě vědí, že patří k sobě. Téhle povídce bych dala 4 hvězdičky.
V zajetí sněhu mě asi oslovila nejvíc. Majitelka malého kempu se sruby Hope zůstane uvězněná sama v hlavním srubu v šílené vánici. V noci se u jejich dveří objeví cizinec Price, se kterým se okamžitě sblíží. Začíná mít ale podezření, že není ten za koho se vydává, a to sice za šerifa. Náhodou v rádiu uslyší o havarujícím mikrobusu, který převážel vězně a pár jich uprchlo. Její podezření se ještě prohloubí, když se u jejich dveří objeví další cizinec, který se vydává také za šerifa a o Pricem tvrdí, že je uprchlý zločinec. No nakonec vše dobře dopadne, povídce bych dala 5 hvězdiček :-)

kika 13
06.11.2012 4 z 5

Tři kapitoly příběhů.Jezero snů.Modrý měsíc.V zajetí sněhu.Zajímavé čtení.