TaňulKA1997 TaňulKA1997 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Připomělo mi to Zmizelou, ale není to stejný. čekala jsem kdy se to rozjede. Nevim jestli šáhnu po další knize autorky. ASi ne.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

To nejlepší od Shari! Připomnělo mi to Agátu Christie. Supr fičák!

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Mega boží!

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

brutálně dobrý§! jestli vás baví záhady tohle si užijete.nemohla sem přestat číst.

17.05.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Boží! zamotaný, pak rozmotaný a fakt nečekaný konec. snažila jsem se typnout vraha,ale nepodařilo se.

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Zajímavý nápad. Takový origoš. Já bych zhebla hlady. Ale bylo to děsně rozplizlý. Film byl daleko lepší.

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Vau! tohle se jí povedlo ! končně to není přeslazený.taky chci Ledgra ale basu bych vynechala.

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Za mně topka ! tohlě mě bavilo stejně jako Pravda nebo lež.určitě si přetču dalši knihu od autorky.

17.05.2023 5 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Hustokrutopřísný! až mrazilo. Jsem zvědavá na další thrilery od autorky.

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Cool! nejlepší eroťák. jdu do druhýho dílu. fakt doporučuju.

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Temný tajemství jsou nejlepší. Ty sexy scény jsou boží. doporučuju.

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Hodně šˇtavnatý.furt tam jjí nebo dohadujou. za mě moc stran,něco sem přeskočila.proč u nás neberou chůvy na jachty ?

Dokud neustane vlnobití Dokud neustane vlnobití Kristina Janů

Myslela sem,že poplujou a přijde vlnobití ale o tom to není. spíš ta holka jezdí do různejch měst,a hledá opodvědi. docela překvapení co nakonec zjisti.

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Baví mě číst o známých osobnostech.o hollywoodu. divim se že se Monika Evelyn nepomstila.zasloužila by si to.

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Na mě až moc takový jakože záhadný,peotický. moc natahovaný a musela jsem si domejšlet co ty náznaky znamenaly.mít takovýho fotra ,hodim si mašly.

17.05.2023 1 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Nevím co si o tom myslet. spíš oddechovka na nudný víkend. raději si přečtěte Havrany.