sun.from.ibiza sun.from.ibiza komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jestli to takhle bude pokračovat - že každý další díl bude ještě mnohem lepší, než poslední, tak se asi zblázním radostí a zamáčknu slzu štěstí. Už se vidím, jak běžím do knihkupectví celá natěšená a než dojedu domů, budu už mít čtvrtinu za sebou, pak si dám vanu a budu v půlce a pak už jen v posteli přelouskám ten zbytek - štěstím naplněná a zároveň tak nešťastná, že budu muset zase čekat. Občas lituji, že si nepočkám, až budou všechny díly vydané :).
SPOILER: Když příběh poprvé zavítal k Manon, nebyla jsem moc nadšená - vždyť přijdu o spoustu příběhů s Aelin! Po pár stránkách jsem ale zjistila, že mě její příběh baví skoro stejně tak. Úplně živě si jí představuji s těmi vyceněnými zuby. Děsně se těším na další setkání s její babičkou a doufám, že jí pěkně nakope zadek.
A teď k Jeřábovi - v předchozích dílech jsem si neuměla představit, že by se objevil někdo nový a hlavně někdo, komu bych fandila víc, než těm dvěma předchozím. Omyl. Já ho totiž asi miluju (ale příteli to raději říkat nebudu). I tak mě ale mrzí, že tam nebylo více prostoru pro Doriana a Chaola.
A Aelin je jedna z nejlepším knižních postav v tomto žánru. Občas mě pěkně vytáčí. Ale i přesto - kdo by nechtěl být jako ona? :)

05.01.2017 5 z 5

Málokdy se mi stane, že něco nedočtu. Tato kniha je ale přesně ten případ. Asi to nebyl můj šálek kávy. Škoda. Po tom ohlasu jsem asi čekala něco jiného. Možná té knize jednou přijdu na chuť... no, vlastně spíš ne :).

04.01.2017 1 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Cink to krásně obohatil. Za mě fajn odpolední čtení :).

13.12.2016

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Moje detektivní duše zaplesala, závěr mě dostal, to jsem opravdu nečekala a to jsem měla tipů! Doporučuji rozhodně i další díly!

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Krásná odpočinkovka. Asi už jsem na takové knihy stará, nu což, i tak mě bavila :). Opravdu milé čtení.

30.11.2016 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Celá tato série je srdeční záležitost. Začala jsem číst a najednou nebylo co. Ach, víc takových knih.

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli to opravdu chci číst. Pak jsem se posunula o 50 stránek dál, hmm, asi to ještě chvilku zkusím. A najednou ani nevím jak a je konec. Jsem nadšená :). A brzo se vrhnu na další díl. Za mě doporučuji. SPOILER : Fandila jsem od začátku Calovi, ale Maven mi byl také neskutečně sympatický, fíha, jak já se jen spletla :) - no, ale musím přiznat, že i tak je to pořád moje oblíbená postava. Jsem zvědavá, jak to s ním nakonec dopadne :))) ...

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Často všude slýchám, jak je ta kniha Stmívání hrozná, příšerná, nudná, nezajímavá, příliš romantická ... Pro mě je to jedna z knih, kterou jsem přečetla víckrát, než jednou. Četla jsem jí prvně, když jsem byla ještě hodně v pubertě, to mě opravdu uchvátila a byl to den, kdy jsem začala milovat fantasy (dobře, dobře, jako první to byl Harry Potter) a odstartovala roky čtení. Po druhé jsem jí četla když mi bylo 20 a světe div se, pořád to byla super věc, nejspíš by se mi líbila i teď, možná, až jednou pojedu někam na dovolenou, zkrátím čas a zkusím v ní najít něco nového :) ... Za mě je to skvělé počtení, kniha je originální, ani chvilku jsem se u ní nenudila. U filmu chybí to "vnitřní dění", ale i tak jsem zkoukla a nebyla zklamaná :).

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Absolutně srdcová záležitost. Když jsem tenkrát tu knihu dostala do ruky, vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. A jak mile jsem byla překvapená! Hned jsem se vrhla i na další knihy, které jsou skvělé téže (musím přiznat, že některé mi učarovali více - třeba Vyhlídka na věčnost, některé méně - Stroncium). Za mě ale můj nejoblíbenější spisovatel z ČR. Ten humor je prostě bezkonkurenční. V hlavě mi uvízla hláška "Vytřeštil mozek na zeď" - prostě paráda :).

10.11.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Pro mě zklamání. Hlavní postava mi byla velmi nesympatická. Bohužel je to i jedna z mála knih, co jsem nedočetla. Pořád jsem se nemohla zbavit srovnávání s Ty od Kepnes (což je úplně jiný level) :).

10.11.2016 2 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Po přečtení mám spoustu otázek, což mě ani trochu netěší :). Ale na to, jak to bylo předvídatelné, se kniha četla opravdu hezky. Tajně doufám, že bude nějaké pokračování.

26.10.2016 5 z 5

Všichni mi pořád říkali, přečti si to, přečti si to. Bohužel když na mě někdo tlačí, většinou se do toho jen tak nepustím. A najednou jsem neměla co číst a tato kniha po ruce. Nevěděla jsem do čeho jdu a byla jsem tak krásně překvapená. Musela jsem si hned koupit další dva díly a místo, aby kvalita klesala, naopak jsem byla čím dál tím víc nadšená. Třetí díl pro mě byl lahůdka. Strašně se těším na film, akorát mě značně rozladila změna postav :/

27.09.2016 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha mi byla doporučena a tak jsem se na ní s chutí vrhla. Je to krásně psané, ale bože, tak zdlouhavé. Až mi to trochu lehlo na nervy. Vlastně mi to lezlo dostatečně na nervy na to, abych další díl ani nezkoušela.

10.09.2016

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Já tedy musím říct, že mě se kniha opravdu líbila. SPOILER : musím říct, že kyž jsem zjisitla, že ta postava z místnosti je člověk, vyděsilo mě to mnohem víc, než kdyby jí King zanechal smrtí :))).

25.07.2016 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Srdcovka. Zadna ufnukana hrdinka, spousta super akce, postavy jsou sympaticke, pribeh jede jak po masle. Byt vice takovych knih, asi prestanu chodit do prace :)).

20.07.2016 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Líbilo. Trochu mě zklamal konec, ale to už je můj problém. Každopádně doporučuji. Celkem by mě zajímalo filmové zpracování :).

18.07.2016 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Kdo by to byl řekl, že konec dokáže tak moc změnit pohled na celý děj :). Rozhodně stojí za přečtení.

04.03.2016 4 z 5