Stella_Reed Stella_Reed komentáře u knih

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Z knížek, které jsem od autorky četla (Všude kolem černý les a Žena z kajuty č. 10), byla tato nejslabší. Příběh mě bavil čím dál méně. Hlavní postava je posedlá kojením, ale přitom kouří a pije alkohol.

02.11.2020 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Popis knížky vůbec neodpovídá tomu, o čem knížka ve skutečnosti je.
Některé části jsem četla jedním dechem, některé části jsem četla se znechucením.

26.07.2020 2 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Knížka má trochu pomalejší rozjezd, ale na rozlučce už mě kniha vtáhla a musela jsem číst a číst a číst :) Určitě se mi líbila o hodně víc, než Žena z kajuty č. 10.

16.04.2019 4 z 5

Blackout Blackout Marc Elsberg (p)

Skvělá, děsivá, občas mě nutila zamyslet se nad sebou i lidmi kolem, jak bych reagovala já nebo ostatní.

18.07.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Na mě trošku drsnější popis děje. Nicméně příběh má spád, baví mě to a ta trocha násilí se dá zvládnout (nebo občas trochu přeskočit).

21.01.2020 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Knížka se mi četla pěkně. Jen mi přijde, že jí něco chybí. Přijde mi, že se autorce něco nechtělo vysvětlovat, tak to prostě vynechala.

31.12.2020 3 z 5

Manželka Manželka Alafair Burke

Knížku jsem četla skoro půl roku. Pořád jsem se do ní nemohla začíst. Nebavila mě. Postavy byly všechny nesympatické, nemohla jsem si zapamatovat, kdo je kdo. Nicméně chtěla jsem ji dočíst. Asi po 2/3 jsem se začetla a knížku konečně dočetla.
Přirovnání k "Za zavřenými dveřmi" vůbec nechápu. Tam jsem napětím nemohla přestat číst, tady mi bylo vlastně jedno, co se stane.

21.01.2020 2 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Líbilo se mi střídání kapitol podle jednotlivých postav. Knížka měla spád.

22.11.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

U knížky mě zaujal už popis - uzavřený hotel a podezírání každého v hotelu. Při čtení jsem se nemohla odtrhnout, ale konec mě asi vlastně zklamal.

04.09.2020 4 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Knížka se mi moc líbila. Četla se mi skvěle, příběh rychle utíkal.

24.08.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Od začátku se mi kniha četla dobře, podezírala jsem postupně skoro všechny. Konec už jsem četla jedním dechem.

24.08.2020 4 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Knížka se mi četla moc pěkně. Sice jména postav jsou neobvyklá, ale nepletla se mi ????. (Jsem zvyklá spíš na anglická jména). Postupné odkrývání pravdy se mi moc líbilo, děj měl spád.

30.07.2020 4 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Knížka asi předvídatelná, ale mně se moc pěkně četla. Příjemná oddychová romantika.
Receptů bych taky přivítala víc, i když jsem je v textu přeskakovala, tak bych se k nim ráda vrátila a některý zkusila.

18.07.2020 4 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Knížka není špatná. Děj celkem ubíhá. Ale že bych se nemohla odtrhnout, to ne. Na mě možná občas trošku drsnější.

04.06.2019 3 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

V první půlce se Juliette chová trochu podivínsky. V druhé už jako úplný magor. Byla jsem zvědavá, jak se to vyřeší a jak už tu někdo psal, konec se autorce nechtěl vymýšet.

07.08.2020 2 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

První půlka knížky mě nebavila. Pořád jen popis, jak hlavní hrdinka kontroluje dveře, okna, dveře. Druhou půlku jsem přečetla jedním dechem.

26.07.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Anotace mě vlastně na chvíli odradila. Nicméně když jsem se do knížky začetla, tak už jsem se těžko od čtení odtrhávala. Posledních 100 stran jsem přečetla na jeden zátah :)

08.05.2019