Stani95 Stani95 komentáře u knih

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Kdo miluje historii a obzvlaste dobu Tudorovcu, urcite by si mel knihu precist. Me se libila, ze je dobre lehce napsana - 500 stran knizky ubehlo jako nic. Urcite si chci precist dalsi kousky od teto autorky.

11.11.2018 5 z 5

Mila knizka, ktera potesi. Nic prevratne noveho se tam nedozvime, ale spis je to hezky relax.

06.11.2018 4 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Knizka se krasne cetla, bylo to svizne. Podle nazvu by clovek ocekaval romantiku a opak pravdou. Syrove a hrube. Stale nevim, co si mam o knizce myslet. Asi stoji za hlubsi zamysleni.

03.11.2018 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Nechapu, jak tahle znama autorka mohla neco takoveho napsat v roce 2014. Prislo mi to zastarale, okoukane a uplne mimo. Nejsem zadny puritan, ale ty sexualni scenky byly divne a proste celkove jsem pribehu vubec neuverila. A ten konec tomu dal na frak. Autorka umi psat, to ji neberu, ale ten dej teda...

02.11.2018 1 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se silnym pribehem, zajimave osudy lidi propletenych s historii. Me se kniha libila, ale jednu hvezdicku strhavam za ty chybejici uvozovky prime reci (pouze pomlcky) a uvitala bych lepsi vykresleni hlavni postavy. Obcas jsem se ztracela mezi kapitolami, jelikoz byli vypraveny ruznymi osobami.

31.10.2018 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Obdivuji, jak autorka skvele vystihla atmosferu na vesnici, prestoze je v mladsim/strednim veku. Takhle si to presne pamatuju, kdyz jsem pred 25 lety travila prazdniny na chalupe a u babicky. Obavala jsem se nareci, ale kniha se cetla velmi hezky a svizne. A chvalim i vtipne pasaze, ktere mi prisly opravdu jako ze zivota.

25.10.2018 5 z 5

Velmi zajimava kniha. Cetla jsem ze zvedavosti kvuli japonskemu autorovi.

23.10.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Pro me nejlepsi kniha posledni doby. Krasne se cetla a pribeh mi zanechal na dusi silny dopad.

26.09.2018 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Necekala bych, ze slecna dokaze napsat tuto knizku tak svizne, poutave, zajimave a popravde! U vyberoveho rizeni a nekterych situacich jsem mela slzy v ocich, protoze presne to jsem take zazila :-)

26.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Ackoli popisovana situace je kruta, hezky se to cetlo a celkove se mi kniha libila.

29.08.2018 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Jednoduche cteni, na odpocinek a vycisteni hlavy dobry :)

15.08.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knizka se mi libila, oddychove cteni a rychle precteno. Na muj vkus zaver az moc otevreny.

13.08.2018 4 z 5