speciale88 speciale88 komentáře u knih

Sully: Zázrak na řece Hudson Sully: Zázrak na řece Hudson Jeffrey Zaslow

Kniha byla zajímavá, je tam hodně ze života Sullyho což až tak moc mě nebralo. Kniha se četla rychle. Film je topka.

13.09.2021 4 z 5

Nefertiti - sluneční stín Nefertiti - sluneční stín Christian Jacq

Velice hezky se kniha čte, za mě super.

19.08.2021 5 z 5

Kdyby tak na mě někdo někde čekal Kdyby tak na mě někdo někde čekal Anna Gavalda

Zajímavé povídky ,ale cist podruhé nebudu. Konec byl zvláštní ,ale mělo to něco do sebe. Oddechovka přečtena za chvíli.

07.08.2021 3 z 5

Casanova a jeho utajená žena Casanova a jeho utajená žena Barbara Lynn-Davis

Super odpočinkové čtení. Přečtení jedním dechem.

30.07.2021 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Nejprve sem si myslela ze mě kniha nebude bavit ,ale po par stránkách jsem ji přišla na chuť. Zajímavé téma knihy. Forma jak je kniha psaná me bavila.

30.07.2021 4 z 5

Poppy Day Poppy Day Amanda Prowse

Odpočinkové čtení, téma dobre ale zpracování nic moc.

30.07.2021 3 z 5

Alžběta II. - Pracující žena Alžběta II. - Pracující žena Anastázie Harris

Zajímavá kniha, něco sem se z ní i o Alžbětě dověděla. Není to úplná pecka ale dobré počtení.

18.06.2021 5 z 5

Evita Evita Marcos Aguinis

Krásné zpracovany životopis. Sem tam sem se ztratila v ději ale jinak super. Kniha se mi líbila.

27.12.2020 4 z 5

Za mě super. Dlouhá kniha ale stala za přečtení.

27.12.2020 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Doplňková kniha. Dozvíte se nějaké novinky a jiný úhel pohledu na příběh co se odehrává. Za mě sice už slabší ale přečetla sem.

02.10.2020 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Když jednou začnete už to proste musíte dočíst cele. Takže když sem začala celou sérii i tato kniha byla příjemným oddechem který jsem za jeden den dala. Super celá série.

Tajemství Tajemství Anna Todd

Super celá série. Nemůžu se odtrhnout. Čtu jeden díl za druhym jedním dechem.

Přiznání Přiznání Anna Todd

Další super díl. Za mě opět doporučuji.

02.10.2020 5 z 5

Michail Chodorkovskij - Vězeň ticha Michail Chodorkovskij - Vězeň ticha Valerij Paňuškin

Mě kniha zaujala tím jak se autor opravdu ponořil do tématu. Zase nějaké zajímavé informace o Ruskem politickém pozadí.

09.11.2019 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Za mě film i kniha super.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Za mě film i kniha super.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Za mě jak film tak kniha super.

Marie Terezie: Miluj a panuj Marie Terezie: Miluj a panuj Miroslava Zlatníková

Pěkná kniha která se mi četla velice lehce. Za mě doporučuji, stojí za přečtení.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Na první díl samozřejmě nemá. Kniha je plná zajímavých zvratů. Četla se dobře taková oddechovka na odpoledne.

22.05.2019 4 z 5

Kronika rodu Medicejů - Strážci moci Kronika rodu Medicejů - Strážci moci Rainer M. Schröder

Tato kniha mi dlouho chyběla. Nejprve sem si přečetla druhý a třetí díl což bylo chytlavé a po přečtení i prvního vím že celou sérii nedám z rukou. Za mě super.

22.05.2019 5 z 5