Poppy Day

Co byste obětovala, aby se váš miláček vrátil domů? Od té doby, co si kadeřnice Poppy Day vzala svého miláčka Marta, byli spolu šťastní. Nyní je Mart na misi v Afghánistánu a Poppy počítá každý den, až se vrátí domů.Avšak jednoho dne zaklepou na její dveře neznámí lidé a její svět se zhroutí. Mart byl vzat jako rukojmí a pro armádu je příliš nebezpečné, aby se ho pokusili zachránit.Poppy je odhodlána přivést ho domů sama. Ale brzy bude stát před nejtěžší otázkou svého života: není cena za záchranu muže, kterého miluje, příliš vysoká? Silný příběh o ztrátě a odvaze od autorky, která z vlastní zkušenosti moc dobře ví, o čem píše....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305045/poppy-day-GTC-305045.jpg 3.554

Není větší lásky 1.

Vydáno, Omega

Kniha Poppy Day

petulkapeta

No strašně se mi to tahlo,chvilemi mě to až nebavilo,,ale myšlenka samotneho přiběhu takove velke lasky byla užasna...

martiline
25.09.2020

Nebaví mne to ... tak jsem ani nedočetla. Nutila jsem se až skoro do půlky knihy. Nebavilo mne to až tak, že mne ani nezajímá, jak to skončilo.
Asi nejhorší moment byl, když v takovém vážném rozhovoru se najednou objeví ve větě jméno komika Luďka Soboty ... to jako vážně ? Asi ta kniha nebavila ani překladatele Jana Stibora ... kniha je vlastně až trapná ... Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se "možná" v originále dá číst.

Viky007
30.06.2020

(+ SPOILER) Byla to docela milá knížka, ale něco tomu chybělo. Hodně mi vadily časté nelogičnosti a předvídatelnost. Líbila se mi myšlenka, že ženská nesedí na zadku a nečeká, ale vezme aktivitu do svých rukou a jde svého manžela zachránit. I když to bylo naprosto nereálné, ale s tím se člověk musí smířit. Trochu zvláštní mi ovšem přišlo, jak se na konci knihy choval Martin. Celou knihu se vlastně seznamujeme s Martinem i Poppy, takže si nemyslím, že by opravdu reagoval takhle. Jasně, chápu PTSD, ale prostě jeho reakce byly v rozporu s jeho charakterem.
A hlavně mě vytočilo, že mu tak vadilo, jakým způsobem ho Poppy vysvobodila. Prostě ranila jeho ego. Přitom prakticky neměla na vybranou.

Knihu už si nejspíš nepřečtu, ale nakonec se mi to docela líbilo. Rozhodně se hodí k nějakému deštivému odpoledni.

sima.mis
07.05.2020

???????? Napínavý příběh s dobrým koncem. Že začátku jsem se nemohla začíst ale potom to stálo za to. ????

janik6969
12.03.2020

mě se kniha velmi líbila, byla hodně o emocích.... a emoce nejdou vyjádřit jen pár slovy

orinka3
09.03.2019

Hodně užvaněná kniha. Kdyby se šlo do jádra věci, stačila by polovina stránek. Nejméně. Nebavilo.

Estercicka
06.03.2019

Příběh se mi líbil... Jen mě nějak nebavilo,jak je kniha napsaná (přeložená) .

jana1941
17.01.2019

Taková průměrná kniha, nějak mě nenadchla, ale nemůžu říct, že by byla vyloženě hrozná. Spíše takové odpočinkové čtení, když chce člověk nějak zabít čas.