souc souc komentáře u knih

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tahle knížka byla naprosto ale naprosto skvělá!! Svět byl výborně vymyšlený a ještě líp propracovaný. Knížka byla i docela drsná. A ten konec..No pane bože! Dokonce i slzu jsem uronila. Prostě tohle se opravdu povedlo????????❤️

10.02.2020 5 z 5

Část tvého světa Část tvého světa Liz Braswell

Naprostá paráda! ❤️

28.11.2019

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Nejdřív to vypadalo jako naprosto nudnej příběh,ale pak naprostá pecka!! ❤️ Musela jsem číst dál a dál a během jednoho dne jsem měla přečteno. Moc doporučuji!

17.09.2019 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Nejdřív jsem si řikala,že tomu dám tak 3-3,5 hvězdičky,ale jak jsem četla dál, tak na mě to naprosto pohltilo a je to fakt pecka! A nemůžu jinak,než dát 5/5. Velké doporučení

29.07.2019 5 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Asi jsem měla přehnané očekávání..za mě velké zklamání

22.07.2019 2 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tohle mě dostalo..nečekala jsem,že mě to takhle vezme. Opravdu za mě velké doporučení!

20.06.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Prostě co k tomu říct, další skvělý chris carter???? jen mě mrzí,že před sebou mám už jen poslední díl této série o úžasném Robertu Hantrovi a Garciovi. Ještě,že na podzim vyjde další!!! ❤️

18.06.2019 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Kniha se sice asi nebude líbit uplně každýmu, není to čtení pro každýho,ale za mě to bylo totálně boží!!

13.06.2019 5 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Za mě teda slabší průměr

22.05.2019 2 z 5

Zvířecí hrdinové Zvířecí hrdinové Ben Holt

Silné příběhy, úžasná knížka už jen tím,že je pravdivá.

15.05.2019 5 z 5

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Tohle bylo naprosto dokonalý! Ta příroda to co daphne a david dělali pro přírodu a hlavně pro zvířata je něco neuvěřitelnýho! Ano knížka je i zároveň dost smutná, protože z velké časti tam jde o pytlácví a vyvražďování slonů a nosorožců...ale to jak tam poznáte skutečnej charakter slonů a vlastně všeobecně všech zvířat vás dojme až k slzám. Rozhodně poklad moji knihovny!!

15.05.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Opravdu silný příběh

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

I když je to knížka pro děti,je to naprosto skvělý a čtivý. Sice nejsem cílovka,ale miluju to!

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Tohle byla nejhezčí kniha jakou jsem kdy četla. Tohle mě opravdu dostalo a budu se k ní často vracet.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tohle byla jízda od začátku do konce..naprosto čtivý a napínavý.. nechápu jak to může mít tak malé hodnocení :/

Zloba Zloba Chris Carter

Tak tohle bylo něco..naprosto nemám slov.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jeden z nejlepších dílů!!

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Miluju všechny jeho knihy❤️ Nikdo nebude lepsí než on a jeho díla.

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Strašně skvělá knížka. Ten svět a hlavně ty užasně propracovaný postavy,které si oblíbíte ❤️