sodmic sodmic komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

příběh by to byl zajímavý, pokud by nebyl proložen zdlouhavými a nezáživnými výňatky a dokumenty z archivu, shromažďovaní materiálu dalo autorce jistě dost práce, ale bohužel nebylo zúročený neb kniha je spíš popisem zjištěného stavu než příběhem, spousta linek zůstala nedokončených, spousta skutečností nevysvětlených a neuzavřených, za mě znovu už ne

28.05.2022 1 z 5

Venkovská svatba Venkovská svatba Barbara Hannay

odpočinkový příběh, nenáročné čtení, volně navazující na Farmářovu ženu

16.04.2022 3 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

přečteno za pár hodin, nedoporučuji, nezáživné, sloh odpovídající cca 4. třídě

06.04.2022 odpad!

Manekýna Manekýna Sofie Králová

v porovnání s ostatními knihami této autorky se asi jedná o nejlepší z nich, která se ale bohužel ani nedá srovnat s jinými autory, bohužel mě vůbec nezaujala, pokud chcete zabít pár hodin času a nečekáte nic dalšího je tato kniha vhodná, jinak nedoporučuji

06.04.2022 odpad!

Lovec v pasti Lovec v pasti Sofie Králová

děj absolutně nedával smysl, zápletka se vůbec nepovedla, popis milostných scén po vzoru "teď to frčí, tak to tam dám" do knihy též nezapadal, nedoporučuji

05.04.2022 odpad!

13. komnata milenek: Uzavřený kruh 13. komnata milenek: Uzavřený kruh Tomáš Kristl

po přečtení této knihy, mám dojem, že je může psát opravdu každý, nemá děj, pojetí, chybí tomu zkrátka úplně vše, nedoporučuji

03.04.2022 odpad!

Pravdomluvní sedmilháři Pravdomluvní sedmilháři Sofie Králová

klasický příběh o nevěře, ovšem katastrofické zpracování odpovídající spíše amatérům by zabilo jakýkoliv příběh

03.04.2022 odpad!

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

hodně odpočinkové, hodně sladké, hodně růžové, ale příběh fajn

15.03.2022 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

perfektní, i když ne zcela jednoduché čtení, podle mě to není jednoduchá oddechovka, kterou zhltnete na jeden večer/noc, ale naopak se jedná o poutavý příběh, ke kterému se chcete vracet, už se těším na druhý díl

06.02.2022 4 z 5

Farmářova žena Farmářova žena Barbara Hannay

Hezke, odpocinkove cteni, dej predvidatelny, zaver neprekvapil

23.01.2022 3 z 5

Vánoční pohlednice Vánoční pohlednice Dilly Court

Hezke, nenarocne a naprosto predvidatelne cteni, stejne jsko ostatni autorciny knihy

13.01.2022 4 z 5

Matčino tajemství Matčino tajemství Dilly Court

Hezke, nenarocne cteni, podobne jako ostatni dila autorky

09.01.2022 4 z 5

Španělský slib Španělský slib Karen Swan

2 časové linie - minulost a přítomnost byly fajn, příběh se odhaloval současně, ale konec mě zklamal, byl velmi předvídatelný

14.12.2021 3 z 5

V bouřlivých časech V bouřlivých časech Marie Lacrosse

Kniha byla moc předvídatelná, ději chyběl spád a konec bez konce to završil. K dalším dílům se nejspíše už nepřemluvím.

12.12.2021 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Velmi poutave cteni, misty sice na me az moc prekombinovane, superhrdina Joona, co zachrani cely svet byl nekdy uz moc, ale celkove pribeh fajn.

17.11.2021 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Zajimavy pribeh (misty tezko uveritelny), obcas jsem mel obavy,ze se blizime ke scifi, ovsem zvraty a prekvapeni na konci staly za to. Oproti ostatnim dilum se mi nektere pasazezdaly umele prodluzovane. Celkove fajn napinavy pribeh.

09.11.2021 4 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Velmi slozity pribeh

17.10.2021 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Napinave od zacatku do konce, zvraty na zaver nemaji chybu, knihu mnohdy neslo odlozit

17.10.2021 4 z 5

Bílá perla Bílá perla Kate Furnivall

Ze zacatku jsem chtela knihu odlozit a jsem rada, ze jsem to neudelala. Zacatek nic moc, ale pak se kniha zmeni v napinave cteni a zaver prekvapi.

27.06.2021 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napinave od zacatku do konce, nekolik pribehu, velmi povedene cteni, doporucuji

19.06.2021 4 z 5