Venkovská svatba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance! Flora Drummondová se vrací do Burraley, aby zahrála s kvartetem na svatbě svého nejlepšího přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi byla do tohoto pohledného ženicha bláznivě zamilovaná. Vše je tak, jak má na správné venkovské svatbě být: kostelík vyzdobený květinami, netrpěliví svatebčané, nervózní ženich postávající před oltářem… jen nevěsta chybí a vypadá to, že si svatbu na poslední chvíli rozmyslela. V tom samém kostelíku se před padesáti lety konala podobná svatba s podobným příběhem zrady a zlomeného srdce. Hattie, nevěsta, která tenkrát zmizela, se po letech vrací zpátky na místo činu. Minulost i přítomnost se setkávají v tomto jediném okamžiku v kostelíku v Burralee a budoucnost dává novou šanci všem, kteří se tu sejdou… dávným i novým přátelům, aby si navzájem pomohli zotavit se z křivd. Zelené kopce severního Queenslandu a rušné ulice Šanghaje v předvečer druhé světové války – místa, kde se odehrává romantická sága vyprávějící o dvou ztracených a znovunalezených láskách. Sága, v níž hrdinové hledají odpovědi na otázky: Dokážeme se přenést přes bolestnou ztrátu? Není už příliš pozdě na nový začátek?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413520/big_venkovska-svatba-o0f-413520.PNG 4.166
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Country Wedding, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Venkovská svatba

Pavlaj
29.12.2022

Příběh tří generací žen, umně propletený. Sestry Rose a Lily z anglické koloniální společnosti čelí těžkým volbám v předválečné Šanghaji. Hattie se vrací do australského zapadákova, odkud v mládí utekla, a houslistka Flora se sem přijíždí schovat před násilnickým přítelem. Nefalšovaná romantika, ke konci na hraně červené knihovny. Nad prostinkým příběhem u mě převážily popisy předválečné Šanghaje a tropické přírody Queenslandu, které knížce dodávají kouzlo. Takže fajn - 80%.

sodmic
16.04.2022

odpočinkový příběh, nenáročné čtení, volně navazující na Farmářovu ženu


petulkapeta
04.05.2021

„Je lepší, i když je člověk mladý, se rozhodnout správně“
„Pak nemusí žít s lítostí.“
„Ale pokud něco za to stojí, pak i rozhodnutí, která se v dané době zdají být špatná,jsou obvykle ta správná. Život je mnohem přizpůsobivější, než si dovedeme představit.“
Přiběh Flory a Mitche se propojil s Hattie a Joem a byl fakt pěkný a misty i napinavý..

Kristy.Seb
27.03.2021

Život nikdy není jen procházkou růžovým sadem, ale jednou jsi nahoře, jednou zase dole.

Vždycky je nějaké zítra.

Láska často vyžaduje velmi obtížné volby.

Pokud něco stojí za to, pak i rozhodnutí, která se v dané době zdají být špatná, jsou obvykle ta správná.

Máma rda příběhy, které se prolínají s minulostí. Ale tady jsem měla problém, než jsem se v tom zorientovala. Ale jinak to byl moc pěkný a milý příběh.

Szilvia1
17.03.2021

Kniha se mi líbila,ale autorka má i lepší knihy.

EvikU.
09.02.2021

Bylo to neskutečně milé, ale bylo to i napínavé. A hlavně to bylo čtivé. Autorka mě mile překvapila. Pravděpodobně vyhledám i její další knihy.

Tato kniha se mi hodila do výzvy. Líbilo se mi, že tam nebyla jen milostná linka, ale i jiné životní osudy a vyšetřování. Kdo hledá nějakou nenáročnou knihu, která má co říct, doporučuji tuto.

Vendulik
01.02.2021

Kniha byla průměr. Štvalo mě zdlouhavé popisy vzhledu kde jaké věci. Příběh a zápletka samo o sobě bylo parádní ale kdyby se tak moc nepopisovaly pralesy a vzhledy byla by kniha tak o polovinu kratší.

zdehan
06.10.2020

Kniha se mi líbila taková oddechovka ale pěkná.

1