Návrat na Moonlight Plains

V roce 1942, když jednotky japonské armády ohrožují severní Austrálii a chystají se napadnout Townsville, posílá dědeček mladou Kitty Martinovou do vnitrozemí na farmu Moonlight Plains. Avšak ani tam není uchráněna před nebezpečím války. Jednoho dne narazí na dva americké letce, jejichž letadlo se zřítilo poblíž farmy. Kitty musí rychle dospět, čelit válečné tragédii, ale i lásce, která se v jejím srdci zrodí… O sedmdesát let později se Kittyin vnuk Luke rozhodne farmu, která babičce změnila život, zrenovovat. Mladá novinářka Sally Piperová má za úkol celou obnovu tohoto místa zdokumentovat a napsat o tom poutavý příběh. To, co na farmě odhalí, je pro ně šokující. Tajemství, které leželo bezpečně ukryté celých sedmdesát let, může zničit celou rodinu. Nebo snad odhalení pravdy bude neocenitelnou lekcí do budoucnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327301/navrat-na-moonlight-plains-OKp-327301.jpg 4.293
Vydáno, Baronet

Moonlight Plains, 2014

Kniha Návrat na Moonlight Plains

Kekik

Krásný, romantický příběh.
Tentokrát mě obě dějové linky, jak ze současnosti, tak i z minulosti, bavily stejnou měrou. Možná to bude tím, že byly tak dokonale propojeny, krásně na sebe navazovaly.
Určitě si pořídím další autorčiny knihy, a to nejen proto, že některé jsou spolu propojeny, ale protože se mi příběh vážně moc líbil.

-... "Myslím ale, že ještě předtím, než jsme byli počati, jsme existovali jako myšlenka, naděje, sen v myslích našich rodičů."
... "A až umřeme, budeme opět jen jako vzpomínka v myslích nám blízkých."

- Jistě, bylo to snadné ohlédnout se zpátky a brát její rozhodnutí jako velkou chybu. Tak jak to teď viděl Luke. Ale každá generace musí být posuzována podle toho, v jaké době žije, a ne podle pravidel, která platí o mnoho let později.

sabca
25.05.2020

Pro mně to byla pěkná kniha na odreagování. Příběhy z Austrálie mám moc ráda a prolínání minulosti a současnosti byla taky zajímavá. Věřím, že milovníci romantických příběhu po této knize sáhnou. I já mám připravené ke čtení ještě 3 knihy této autorky.

essene
15.04.2020

Pěkná,čtivá knížka

Pavlaj
03.03.2020

Naprostá stoprocentní nefalšovaná romantika. Nic víc, nic míň. Se všemi klady i zápory. Občas je to prostě potřeba.

helenkan
08.01.2020

Mám ráda tyhle knihy kde jsem chvíli v současnosti a chvíli v minulosti. Bavilo mě to.

jeny-v
19.11.2019

Mě se kniha i děj velmi líbil. Dostala jsem se v něm do jiného světa. Prolínání minulosti se současností mám ráda a hlavně "moře" romantiky. Přečetla jsem více knih od této spisovatelky a stále se k ní vracím, pokud potřebuji "vyčistit hlavu". Už se těším na letošní novinku.

Zdenas5
22.04.2019

Předvídatelný sladký příběh, většinou takové příběhy nečtu, ale potřebovala jsem oddech bez přemýšlení a to jsem dostala.

Bobina74
01.09.2018

Tak tohle asi ne. Mám ráda dobré "romanťárny", ale tady to asi nenajdete. Velmi povrchně uchopeno, dočetla jsem včera do půlky a dnes už nevím o čem byla...
P.s.: Pokud někdo chce psát romány z Austrálie měl by počítat s Elizabeth Haran… zatím ji ještě nikdo nepředčil...