Farmářova žena

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři generace Australanek žijících ve vnitrozemí, tři různé příběhy, tři různé životy. Pro Stellu byl život ve vnitrozemí v roce 1946 smířením a kompromisem po hrůzách skončené války. Pro Jackii znamenala farma v sedmdesátých letech pohádkový život, neboť si připadala jako Popelka, která tu našla svého prince. A pro Alici, která se do vnitrozemí dostane až v roce 2015, je to příslib nové zářivější budoucnosti. Stelle se od konce druhé světové války dařilo skrývat tajemství, které nikdy nemělo vyjít najevo. Jenže teď po letech hrozí, že pravda vyjde najevo a rozdělí celou Drummondovu rodinu žijící na farmě Ruthven Downs. V předvečer narozeninového večírku, na němž se sejde nejen rodina, ale i všichni blízcí přátelé, se střetává minulost se současností a odhalení šokující pravdy rozpoutá netušené vášně. Tato rozsáhlá sága je plná emocí, víry a naděje tří silných žen žijících na odlehlé dobytkářské farmě daleko na severu Queenslandu… žen, které prožívají všechny slasti a strasti lásky a učí se, kdy své milované podpořit a kdy je raději nechat jít…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380669/big_farmarova-zena-mga-380669.jpg 464
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Grazier's Wife, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Farmářova žena

iiiccc
01. října

Nebylo to vyloženě špatné, někoho tato kniha určitě potěší. Ale já jsem se nudila u všech dějových linek.

Nefer
31. července

přijemné, ženské čtení.


LucieT
27. dubna

Příjemné čtení, romantiky tak akorát, jen jsem možná postrádala trochu víc napětí. Každopádně i přesto mě kniha bavila.

Nelička
12. ledna

No to bylo ale krásný počteníčko! Austrálie, farmy, farmáři...... Fakt paráda.
Jedna hvězda navíc za ač dost romantický, ale nepřeslazený příběh. Klidně by mě bavilo číst životy těhle hrdinů dál a dál a dál...... nemůžu jinak než 5*/5* :-)

cukrovka
20.09.2020

Čtivý odpočinkový příběh tří žen, tří generací. Romantika s odhaleným rodinným tajemstvím. Žádné velké zvraty, ale poklidné vyprávění ozvláštněné prostředím Singapuru a australské dobytkářské farmy.

bedkniha
09.05.2020

Po všech těch holokaustech, thrillerech a detektivek, konečně kniha, která pohladí...a ještě, když je to o mé milované Austrálii, mě se kniha moc líbila.

josska
14.01.2020

kniha se moc líbila,generační romány mám ráda,,moc pěkné odpočinkové čtení..

jeny-v
19.11.2019

Hezký tří-generační příběh, který se dobře četl. Opět jsem se přenesla do Austrálie, kam se určitě fyzicky nedostanu, tak alespoň knihou. Super romantika...:-)

1