snoopylady snoopylady komentáře u knih

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

O jednu hvězdu méně za to, že už jsem po půlce knihy věděla, kdo je vrah. Jinak se kniha četla dobře, ostatně jako všechny od této spisovatelky.

12.02.2019 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla velmi plynule. Je napsaná napínavě, nutí vás číst dál a dál. I když mi některá rozhodnutí ústředních postav přišla krajně nepravděpodobná, knize to neubralo na čtivosti.

01.02.2019 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Kniha popisuje nelehký život tří generací žen. V knize je krásně vykresleno prostředí lidské charaktery. Kniha se četla velmi dobře a plynule.

16.01.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Kniha se četla velmi dobře - zejména vyprávění Rill. Úplně jsem soucítila s ní i celou její rodinou. Podmínky v sirotčinci byly popsány tak, že jsem až místy nedýchala - hrozné.
Ale na pět hvězdiček to bohužel nebylo, místy mi přišel příběh až překombinovaný a hlavně v životě Avory se dost potíží "vyřešilo" nereálně hladce...

14.12.2018 4 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Tato autorka už je pro mě sázka na jistotu. Její knihy jsou velmi čtivé, napínavé a jsou nich pěkně vykreslené postavy.
Ani v tomto případě jsem nebyla zklamaná. Napínavé od první stránky. Autorka se v této knize dotýká aktuálního tématu - pedofilie.

05.12.2018 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Nebyl to špatný příběh - něčím zvláštní a originální. Přesto, že jsem téměř od začátku věděla "kdo je kdo", kniha se četla plynule. Byla i napínavá. Na pět hvězdiček to není, ale slušné čtyři dávám.

02.12.2018 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Začátek byl na mě trochu roztahaný, ale postupně se to vše začalo nabalovat a příběh začínal dávat smysl. Kniha byla s každou další stránkou napínavější a konec byl překvapivý.

27.11.2018 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Nádherná kniha, skvělý román. Pohled na 2. světovou válku zase trochu z jiného prostředí - toho cirkusového. Moc se mi líbila soudržnost lidí, kteří si i v těch nejhorších podmínkách našli způsob, jak nejenom přežít, ale mít i trochu radosti ze života. A samozřejmě tu nechyběli ani lidé, kteří myslí pouze sami na sebe a co hůř - dělá jim dobře šikanovat ostatní. Jako v každé době...

08.11.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tak to byla jízda! Jedna zasněžená noc, jedno odpočívadlo, 5 lidí a 1 malá holčička zamčená v autě. Kdo je pachatel, kdo spolupachatel a kdo nevinný člověk? Přečtěte si a dozvíte se.

31.10.2018 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Tak tohle byla naprostá pecka! Kniha se mi líbila ještě o chlup víc než "Ví o tobě".
Napínavé od začátku do konce, četlo se jedním dechem.

29.10.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Velmi pěkně a čtivě napsaná kniha. Celou dobu si myslíte, že "víte", ale konec vás možná překvapí. Doporučuji.

25.10.2018 5 z 5

Po vlažnějším třetí dílu jsem se u tohoto opět smála nahlas.
Jednohubka, která vám zpříjemní 2-3 hodinky života.

22.10.2018 5 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Příjemné čtení. I přes neoriginální zápletku byl nakonec celý příběh velmi čtivý a svým způsobem jedinečný.

14.10.2018

Oběť Oběť Martine Ayotte

Uf, dost těžké čtení. V porovnání s autorčinými zážitky se mi mé problémy zdají malicherné.
Klobouk dolů, jak se s tím dokázala poprat a nikdy svůj boj nevzdala.

02.10.2018 5 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Dlooouuuhá kniha, nicméně ani jedna strana mě nenudila. Perfektní psychothriller, napínavé od první strany do poslední včetně konce.
Velmi pěkně popsána obsedantně kompulzivní porucha, posttraumatická stresová porucha i to, že se s tím dá něco dělat, pokud člověk chce.
S hlavní hrdinkou jsem prožívala strach i pocity bezmoci a fandila jí, aby to všechno zvládla.

26.09.2018 5 z 5

Jak se vraždí v Čechách Jak se vraždí v Čechách Luboš Xaver Veselý

Knihu jsem "přečetla" jako audioknihu. Líbilo se mi zpracování, kdy každý vězeň byl namluven někým jiným. Zajímavé příběhy lidí, kteří se z různých důvodů ocitli na zcestí. Některých mi bylo líto, věřím, že kdyby měli jiné podmínky v životě už od dětství, dopadlo by vše jinak. Naopak u jiných jsem nechápala jejich činy...

24.09.2018 5 z 5

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Kniha je velmi napínavá od začátku do konce. Některé situace mi přišly nereálné, nicméně to neubralo na čtivosti.

20.09.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Na mě trochu pomalejší rozjezd, ale pak už mě to vtáhlo a hltala jsem ji, přečteno jedním dechem. Moc se mi líbila.

09.09.2018 5 z 5

Bahnitá pole Bahnitá pole Hillary Jordan

Skvěle napsaná kniha. Jeden příběh vyprávěný z několika úhlů pohledu každého z aktérů.
Četlo se úplně samo, ani chvíli jsem se nenudila.

05.09.2018 5 z 5

Teda kolik hrůzy se může stát jednomu člověku, to je děs. Kniha se četla prakticky sama, celou dobu jsem Oxaně držela pěsti, aby se z toho pekla už dostala.

31.08.2018 5 z 5