smaille smaille komentáře u knih

Božský Božský Christina Lauren

Předchozí díly jsem četla již před delším časem, takže jsem si nemohla vzpomenout, jak to vlastně probíhalo (kromě Bastarda, ten je dle mě nejlepší), ale jinak povedené zakončení. Přiznám se, že epilogy jsem už nedočetla, nebavilo mě to, přišlo mi to zbytečně zdlouhavé. Každopádně vím, že se k sérii v budoucnu vrátím, už jen abych si osvěžila vazby. Tyhle série je nejlepší číst najednou hned za sebou.

30.12.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Šéf se mi líbil mnohem víc než Alfa samec, rozhodně u této autorky setrvám nadále

27.12.2018 5 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

tak za mě plus, že to není klasická erotická slátanina, ale je to hlavně akční, už jsem psala u Bety, dokážu si to představit jako akční film (s předpokladem, že v něm nebudou tak detailně natočené erotické scény, že :-) )

27.12.2018 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tak úplně špatné to nebylo, ale určitě se ke knize už nevrátím, je to jeden z těch příběhů, o kterých vím, že za půl roku absolutně nebudu vědět, o čem to vlastně bylo. Některé situace zabíhaly zbytečně moc do detailů, občas mi přišlo v dialozích, že je až moc zbytečných slov. Zápletka zajímavá, ale čekala jsem trošku větší drama.

09.11.2018 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nápad to rozhodně špatný nebyl, i se příběh dobře četl, ale mám ALE. Rozhodně bych uvítala více podrobností ze soukromí, čekala jsem, že se budou v jedné kapitole milovat, v druhé nenávidět a bude to jako na kolotoči, ale celá kniha byla jen z kanceláře, což mě moc nebavilo. Naschvály byly vtipné, ale prostě jsem čekala více pikantnější soukromý život.

21.09.2018 3 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Přemýšlím, jak ohodnotit.... Kniha špatná nebyla, je to psané lehce, dobře a rychle se čte. Em mi moc sympatická nebyla, v závěru jsem u ní postrádala trošku hrdost, čekala jsem delší přemlouvání při usmiřování. V jejím životě toho moc zajímavého nebylo. Zajímavější životní příběh měl tentokrát Drew, ten mě bavil hodně. Závěr je hodně přeslazený.

22.07.2018 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak tohle bylo vážně dobré! Ocenila jsem, že tajemství měli tentokrát oba hrdinové a ani u jednoho jsem téměř do konce knihy netušila, o co jde. Nejdříve mi ty zápisky na blog celkem vadily, az později jsem pochopila, ze bez nich by to nešlo. A fajn byla i změna prostředí, místo ohrané kanceláře oblaka. Sympatické čtení, ke kterému se urcite ještě vratím.

15.05.2018 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Tak jsem si na začátku říkala, jejda akčňák, ale na druhou stranu, pokud bych chtěla po erotickém románu jen erotiku, tak to bych si mohla koupit rovnou kamasutru, že jo :-) V první třetině jsem si představila knihu zfilmovanou, nevím proč, ale v roli Harrise jsem si okamžitě dosadila Segala :-D Jsem ráda, když knížky tohoto typu mají zajímavý děj, nevadilo mi, že je to přitažené za vlasy, autorka má fantazii a napsala zase něco nového. Jenom kdybych v noci po dočtení knížky neměla noční můru, že se plazím okolo plotu a někdo po mně střílí :-D

16.04.2018 4 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Krásné zakončení série... Těším se na další Samanthinu knihu/sérii, doufám, že už na ní pracuje, její styl psaní mě baví

11.04.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Oproti předchozímu dílu skvělé, vtipnější, akčnější. Bavila jsem se od začátku do konce.

23.05.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Proti návrhu opravdu slabší díl. Čekala jsem, že úkoly budou více akčnější, a že budou zabírat minimálně půlku knihy. Takhle mi to přišlo trošku nudné. Už mám rozečtené skóre, vypadá nadějněji.

19.05.2017 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Lhář se mi libil mnohem vic nez hříšník, melo to vsechno, co melo mít, za me super čtení.

12.02.2017 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Přečetla jsem knížku asi za tři dny, už jsem se bála, že se nedočkám rozchodového dramatu, že to bude slaďárna, kde se všichni strašně moc chápou, ale naštěstí přeci jenom se příběh okořenil. Přiznám se, že se v klanu a ve jménech (hlavně nově narozených dětí) začínám ztrácet. Cole byl hodný kluk, proto z něj autorka udělala super muže, což mě nepřekvapilo a ani mě to neotravovalo. No Shannon měla trochu guláš v hlavně, ale byla celkem sympatická.

09.02.2017 4 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Velmi prijemné oddechové čtení

25.12.2016 4 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Přiznám se, že je to druhá kniha v životě, kterou jsem nedočetla. Skončila jsem někde u Dominikova výletu do Říma, kde skočil do postele s první ženskou, se kterou tam promluvil. Neříkám, že je to naprostý odpad, pro některé lidi může být působivá, pro mě ne.

24.11.2016 2 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Konecne jsem si zase u knihy odpocinula. Bavil me pribeh, celkove styl psani, proste cela knizka. Super byl i humor a nejktere vtipne situace, ze jsem se i ja krenila

17.11.2016 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

No, jsem celkem na vážkách, jak se k tomu postavit a jestli vůbec číst další díl. Nic tak zbytečně dlouhého jsem ještě nikdy nečetla. Nebyla jsem nadšená ani z povah obou hlavních hrdinů. Gabrielův popis mi spíš připadal, jak kdyby byl minimálně ještě o deset let starší, než bylo uváděno, navíc mi přišel lehce schizofrenní. A Julia zamrzla naopak ve svých 17. Nedělo se nic moc napínavého, čekala jsem třeba provalení vztahu nebo že Julia uteče po přiznání Gabriela, ale žádné drama se neodehrálo, aby udrželo čtenářovu zvědavost. Celkově styl psaní mi přišel takový uhlazený.

10.11.2016 3 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tak hitparáda to není, ale zase na druhou stranu zajímavý příběh, který tady ještě nebyl. Na slovo číča se pokusím rychle zapomenout.

04.11.2016 3 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Sympatické čtení, lepší než svůdník

17.10.2016 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, protože mi Jo nebyla zrovna dvakrát sympatická už z prvního dílu, ale to jsou ty předsudky, nakonec si mě získala ona a i Cam

16.10.2016 4 z 5