Skatty Skatty komentáře u knih

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Opět skvělá detektivka.

04.03.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět skvělá kniha.Snad ještě lepší než první díl. Ani mi moc nevadilo, že v půlce knihy už bylo jasné kdo je vrah. Nutilo mně to číst dál, abych se dozvěděla jakým způsobem Erika Fosterová vraha nakonec dostane. Kniha mi zpříjemnila dva dny v posteli protože jsem chytla nějako virózu. A hned se vrhám na další díl. Pan Brynza opět nezklamal. Jen tak dál. Těším se a pevně doufám, že brzy vyjdou u nás další díly. Vřele doporučuji!!!!

08.01.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá detektivka, kterou jsem přelouskala za dva dny. Těším se na další setkání s Erikou Fosterovou. Vřele doporučuji!!!

01.01.2018 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Skvělá kniha, moc mě bavila! Akorát mě mrzí,že jsem se nedozvěděla co se stalo s Adamovými kamarády. Jsem zvědavá na další knihu. Vřele doporučuji!

30.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě bavila. Zajímavý příběh.

27.11.2017 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Skvělá kniha, děj mně bavil od začátku až do konce.

20.11.2017 5 z 5

Loutkář Loutkář Wolf Serno

Kniha se mi moc líbila. Mám ráda historické knihy s detektivní zápletkou.

31.10.2017 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Kniha byla velmi napínavá, bavila mě. Ale jednu hvězdičku dávám dolů za konec knihy.

04.10.2017 4 z 5

Vražedná čokoláda Vražedná čokoláda Leslie Meier

Příjemná detektivka. Taková milá. Žádné krváky. A to se mi líbilo. Hlavně městečko Tinker's Cove, půlmetrové závěje sněhu a mráz. Ikdyž ještě neskončilo léto, měla jsem chuť si navléct tlusté ponožky, zachumlat se do deky, sednout si k zapálenému krbu a popíjet u čtení horké kakao. Skvělé a doporučuji.

09.09.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Skvělá knížka. Bavilo mě to.

05.09.2017 5 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Je to čím dál tím napínavější. Jsem zvědavá jak se to ve třetím díle všechno vyvrbí. Bezva čtení. Doporučuju.

29.08.2017 5 z 5

Moc jsem si čtení knížky užila. Od začátku až do konce.

24.08.2017 5 z 5

Dědictví Dědictví Tilly Bagshawe

Mám ráda romantické příběhy s dobrým koncem. Bavilo mě to.

15.08.2017 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Hezký pohádkový příběh. Jsem zvědavá na pokračování.

02.08.2017 5 z 5

no já nějak pořád nevím.

28.07.2017 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha se mi líbila. Ostatně jako všechny knihy od této autorky.

23.07.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Zhltla jsem jí za dvě odpoledne. Příjemná oddechovka. Těším se na další díl.

15.07.2017 4 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Bezva vtipná kniha, oddechovka na léto. Není to nic náročného, ale svůj účel splnila dle mého očekávání skvěle. A během čtení jsem měla neustále chuť na něco dobrého :)

14.07.2017 5 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Moc se mi tato kniha líbila a už se těším na další díl. A mám v plánu i seriál, ale to až přečtu knihy. Protože kniha je většinou vždycky lepší než film. Alespoň co se mých zkušeností týče :) Takže uvidíme. Vřele doporučuju všem :)

06.05.2016 4 z 5