Skatty Skatty komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Moje oblíbená série s Carlem, Asadem a Rose. Kniha se mi moc líbila. Správný poměr napětí i vtipu. Asad vždycky pobaví :) Moc doporučuji!!!

11.09.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělá kniha. Měla jsem ji přelouskanou za necelé dva dny. Vřele doporučuji!

11.09.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Byla jsem zvědavá na autorčin styl psaní, severská krimi v podání české autorky. Ale musím říct, že kniha byla fajn. Odechovka. Dobře se četla. Bavilo mně to. Ráda bych si přečetla ještě Ostrov šedých mnichů.

11.09.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Velmi povedená detektivka. Ani jsem od toho nic moc nečekala a přečetla jsem jedním dechem. Velmi sympatická vyšetřovatelka. Určitě se chystám na další díly. Doporučuji!!!!

09.07.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Naprosto skvělá, romantická, dojemná, humorná. Skvělé čtení na dovolenou, kdekoliv. Moc jsem se pobavila. Vřele doporučuji všem romantickým srdcím.

09.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka. Už netrpělivě vyhlížím další.

18.06.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

První díl této knižní série jsem přečetla až jako čtvrtou knihu. Takže konečně jsem se dozvěděla jak to bylo všechno od začátku. Kniha se mi líbila, ale další díly mi přišly o dost lepší, zdá se mi, že v dalších dílech je více vtipných hlášek. Protože Carl, Asad a Rose prostě nemají chybu! Ještě mi chybí tři knihy a budu mít přečtenou celou sérii. Doporučuji.

13.06.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Kerstin Signe Danielsson

Kniha se četla dobře. Děj docela rychle ubíhal. Překvapivé rozuzlení na závěr se povedlo. Knihu jsem měla za dva dny přečtenou. Doporučuju.

13.06.2018 4 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Ani neurazila, ani nějak zvlášť nenadchla. Ale přečla jsem ji, jen nevím jestli se budu pouštět do dalších knih od této autorky.

06.06.2018 3 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Skvělá kniha, neotřelá detektivka z čínského prostředí. Líbilo se mi i jak zde byl vykreslený osobní život hlavního hrdiny.Po všech těch severských krimi kdy hlavní hrdina je pomalu jako přes kopírák (nemáte taky takový pocit - alkoholik, opustila ho žena atd.) příjemné zpestření. Určitě si přečtu i nějaké další knihy od tohoto autora. Doporučuju!

06.06.2018 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět velmi povedená detektivka. Asad, Carl a Rose mě nepřestávají bavit. Doporučuji!!!

18.05.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha se četla dobře. Děj ubíhal svižným tempem. Příjemná oddechovka na víkend.

22.04.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Dávám plný počet hvězdiček, protože kniha byla naprosto fantastická. Skvěle napsaný psychothriller. Přečteno za jeden den. Vřele doporučuji. Těším se na další knihu do této autorky!!!!

17.04.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mi líbila četla se skvěle, byla jsem napnutá jak to nakonec dopadne. Ale...ten konec byl opravdu hrozný. Proto ubírám jednu hvězdu. Jinak bych dala plný počet hvězd.

17.04.2018 4 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Kniha byla skvělá. Líbil se mi styl jakým byla napsaná. Děj ubíhal svižným tempem. Na knihu jsem narazila jen náhodou v knihovně, takže mám v plánu přečíst si i další knihy od tohoto autora. Za mně doporučuji!

16.04.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Kniha byla super. Strašně se mi líbí hlavní postavy Carl, Asad a Rose. Jejich humor a hlavně Asadovy hlášky o velbloudech. Nechápu proč jsem tuto sérii neobjevila dříve. Doporučuju!!!

12.04.2018 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Kniha se mi líbila, bylo to napínavé až do samotného konce. Ani na chvíli jsem se nenudila. Zatím moje třetí od této autorky. Mám v plánu přečíst si i další. Za mně doporučuju.

12.04.2018 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Moc hezká knížka dokonce se mi líbila o něco víc než Dublin Street. Doporučuju všem, kteří mají rádi romantiku.

05.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zajímavá detektivka plná napětí až do samého konce. Jsem zvědavá na další díl.

29.03.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha se mi moc líbila, byla to taková oddechovka plná romantiky. Mám ráda knihy se šťastným koncem. Určitě si přečtu i další díly.

29.03.2018 5 z 5