Sixtinka144 Sixtinka144 komentáře u knih

První První Kiera Cass

Krásné zakončení celé trilogie! Autorce se to moc povedlo a už se těším na Povídky :) dávám 5 hvězd.

Elita Elita Kiera Cass

Hodně lidí kritizuje tento díl ale mě se velice líbil! Četla jsem všechny 3 díly hnedka za sebou takže bych ani nezaregistrovala ,že se jedná o Elitu a ne Selekci. Pro mě to bylo stejně dobré jako první kniha a proto dávám 5 hvězd .

Selekce Selekce Kiera Cass

Už dlouho mě žádná kniha nezaujala jako tato!! Vážně se s hlavní hrdinkou dokážete vcítit... I když spoustu lidí nemá rádo Aspena, tak mě vůbec nevadil ba naopak mi tam přišel zajímavý :) proto dávám 5 hvězd.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Upozornění!! Tato kniha je velmi návyková

25.02.2017 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Tyto povídky jsem přečetla jedním dechem! Pokud jste četli ostatní díly, tak vám tyhle povídky určitě nesmí uniknout! Tobiase jsem měla ráda od začátku ale po přečtení povídek jsem ho měla ještě radši. Plus je tam vysvětlení co se dělo před tím než se s Tris potkali. Za mě je to skvělé zakončení- nebo vlastně začátek :D ♥

21.07.2016 5 z 5

Moje krásná sestra Moje krásná sestra Brigitte Blobel

Když jsem si tuto knihu kupovala neslibovala jsem si od ní nic velkého. Obyčejná kniha, nic moc zajímavý obal, né moc slavná autorka, příběh tuctový. Ale když jsem jí začala číst začínala jsem se s Danou soucítit. Příběh mě velice zaujal a proto jí dávám pět hvězd.

09.06.2016 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Já tu knihu miluju! Jedna z mích nejoblíbenějších knih vůbec! 5 hvězd.

Lily a zářiví draci Lily a zářiví draci Holly Webb

Podle mě lepší než první díl , knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla jsem z ní úplně mimo. Zmínka o Rose byla super! Dávám pět hvězd a doufám že se někdy dokopu k tomu koupit si třetí a čtvrtý díl .

Lily Lily Holly Webb

Jelikož jsem přečetla všechny díly Rose, neodolala jsem a objednala jsem si knihu Lily. Je to moc hezká kniha plná kouzel! I když osobně se mi více líbila Rose i tato kniha je skvělá! Dávám jí pět hvězd.

Rose a stříbrný duch Rose a stříbrný duch Holly Webb

Tak ani poslední díl mě nezklamal! Nevím jestli jsem divná ale konec mě dojal. Nejen že je to kniha skvělá pro děti ale doporučila bych ji klidně i dospělým. Už se nemůžu dočkat až si přečtu nový příběh od této autorky. Opět dávám pět hvězd.

Rose a kouzelníkova maska Rose a kouzelníkova maska Holly Webb

Opět skvělá kniha! Je velice napínavá a plná zvratů. Sama jsem se nemohla dočkat kdo byly/jsou její rodiče. Dávám pět hvězd!

Rose a ztracená princezna Rose a ztracená princezna Holly Webb

Musím říci, že je ( alespon pro mě) druhý díl nejslabší ze všech čtyřech. Ale i přesto je pěkný. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Rose je podle mě úplně reálná ( samozřejmě do určitých mezí). Vřele doporučuji a dávám jí pět hvězd.

Rose Rose Holly Webb

Tato kniha mě velice zaujala, přečetla jsem všechny čtyři díly. Kniha je sice dětská ale úplně mě učarovala. Holly je má oblíbená spisovatelka a čtu od ní i druhý díl Lily. I když si osobně myslím že na Rose to nemá. Celý příběh je moc hezký, a ne nereálný (přitom tam jsou kouzla). Tuto knihu hodnotím velice kladně a dávám jí pět hvězd.

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Když jsem si tuto knihu kupovala, myslela jsem si že to bude něco na způsob Divergence. Knihu jsem odložila na dlouhý rok. Asi před týdnem jsem se k ní vrátila a rozhodla se jí dát šanci. Ze začátku jsem se opravdu chvilkami bála ,že je to napodobenina Divergence. Ale čím déle jsem četla tím mě kniha přesvědčila o opaku. S hlavní hrdinkou Lindou jsem chvílemi i soucítila. Hlavní hrdina Oren mě velice mile překvapil. Bála jsem se ,že se tam zničeho nic objeví nějaký krasavec a zachrání ji. Oren je ale jiný. Když jsem knihu dočetla šla jsem se hned přesvědčit o tom jestli je i druhý díl. Na štěstí ano. Tato kniha se stala mou nejoblíbenější ( dokonce předčila i Divergenci a Hunger Games). Proto jí dávám 5 hvězd.

01.06.2016 5 z 5