šipek šipek komentáře u knih

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak jsem překvapený jak kladné jsou zde komentáře. Mě tato kniha vůbec neoslovila , snad to ani není detektivka. Je to jenom povídání o ničem.

28.07.2015 2 z 5

Ztracené úterý Ztracené úterý Nicci French

Tak po pondělku jsem četli úterý a udělal jsem dobře, knihy na sebe volně navazují. Dávám pět hvězdiček i když první díl se mi zdál o trošičku lepší. Opět děj neuzavřen, musím se kouknout jestli již vyšel třetí díl Čekání na středu.

14.07.2015 5 z 5

3x vraždy 3x vraždy Agatha Christie

Tak Deset malých černoušků jsem četl již dříve, zbylé dvě detektivky jsem četl poprvé. Nerad čtu knihy od autorů kteří chrlí jednu knihu za druhou a koukám u této spisovatelky jsem udělal velkou chybu. Moc pěkně napsané detektivky dokonce mě chytl i případ ze starého Egypta. Vřele tuto trilogii doporučuji.

14.07.2015 5 z 5

Park ozvěn Park ozvěn Michael Connelly

Vynikající Harry, parádně napsané,super děj strhující atmosféra.

07.07.2015 5 z 5

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Tak bych nikdy nevěřil,že dokáži přečíst knihu z americké soudní síně a ještě o 600 stránkách. Musím souhlasit s kladnými komentáři k této knize. Na mě tato kniha udělala úžasný dojem.

07.07.2015 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Po delší době jsem si pujčil knihu od tohoto spisovatele a udělal jsem moc dobře. Čtivá detektivka.

07.07.2015 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Fajn čtení. Oddechová detektivka na dovolenou. Kniha má spád, dobře se čte , výborné prolínání děje současného s minulostí. Zajímavé téma.

04.07.2015 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Tak dost dobrá kniha, akorát moc historických pasáží a pomalu aby byl člověk fyzik pokud chce všemu porozumět.

23.06.2015 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Parádní počteníčko. Kniha má spád,rozuzlení na můj vkus moc rychlé.

19.06.2015 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Výborný Deaver, starší detektivka plná napětí a zvratů. Bál jsem se čínské tématiky a byl jsem mile překvapen. Doporučuji.

15.06.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tak mě tato detektivka příjemně překvapila.Měl jsem určité obavy,které se nenaplnily. Cormoran i s jeho sekretářkou si získaly mé sympatie. Kniha je srozumitelná a krásně se čte. Žádné hororové scény klasický detektivní román.

12.06.2015 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tak dávám plný počet hvězdiček. Knihy tohoto autora přímo hltám a těším se vždy na novou knihu teto série. Oddělení Q mě vždy dostane, i když postava Marca taková neohrožená pohádková.

07.06.2015 5 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tak má oblíbená autorka se mi zdá že nějak stagnuje.

07.06.2015 4 z 5

Tvrdohlavý muž Tvrdohlavý muž Ondřej Horák

Moc nečtu biografie a udělal jsem vyjímku. Kniha mě zaujala. Takových lidí kdyby bylo více co jdou za svým cílem a dokáží překonávat neskutečné překážky. Smekám.

27.05.2015 5 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Tak popravdě jsem čekal lepší detektivku na to že to je od Lisy Jackson.

27.05.2015 3 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Tak začátek pro mě hrozný nemohl jsem se vůbec začíst a ztotožnit se se stylem psaní. Úplně jsem se v něm ztrácel, dokonce jsem chtěl knihu odložit. Po přečtení jsem moc rád že jsem toto neudělal. Kniha ve mě zanechala úžasný dojem.

21.05.2015 4 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Tak slušná krimi , až na jeden zvrat který mi k této knize vůbec neseděl.

18.05.2015 4 z 5

Tak myslím,že na čtení této knihy musí být nálada.Pokud je tak je kniha povedená a čte se dobře.Děj se krásně proplétá až se na konci pěkně sejde.Mě se tato kniha četla moc dobře.

11.05.2015 4 z 5

Nevinný Nevinný John Grisham

Tak jsem dočetl tuto knihu a jsem z toho docela přepadlý, že se toto v dnešní době může vůbec stát. Tolik nespravedlivě odsouzených nevinných lidí neskutečné.

10.05.2015 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Vynikající kniha.Zrovna tuto tématiku moc nemusím, ale byl jsem překvapen jak jsem se začetl.Kniha má spád vše na sebe logicky navazuje děj se prolíná.Nemám co vytknout,až na váhu knihy.Vřele doporučuji.

04.05.2015 5 z 5