šipek šipek komentáře u knih

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Před pár lety jsem četl knihu Amazonie moc se mi líbila akorad jsem nevěděl kdo to napsal .V knihovně jsem na tuto knihu narazil tak jsem si půjčil další knihu od tohoto autora a opět jsem byl unešený strhujícím dějem a neskutečnou zápletkou. Jenom jsem se sem tam ztrácel v odborných výrazech. Téma mě docela odrazovalo, ale jsem moc rád,že jsem po této knize sáhl. určitě to není má poslední kniha od tohoto spisovatele.

03.01.2015 5 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Opět výborná kniha od Karin.Nezklamala

02.01.2015 4 z 5

Princezna z Burundi Princezna z Burundi Kjell Eriksson

Tak takové normální čtení,celkem přehledné, srozumitelné, ale jsou lepší knihy.

16.12.2014 3 z 5

Vraždění stínů Vraždění stínů Val McDermid

Začátek pomalejší,ale pak se to četlo výborně.Zajímavý kriminální román s výbornou zápletkou. Mé první setkání s touto autorkou a určitě né poslední.

16.12.2014 4 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Tak se spíše přikláním k názoru,že je to slabší kniha od Karin.

06.12.2014 4 z 5

Stížnosti Stížnosti Ian Rankin

Tak jsem se na novou sérii od mého oblíbeného autora moc těšil a opět mě nezklamal. Jen tak dále. Po inspektoru Rebusovi začíná doufám další výborná a co nejdelší série nových detektivních příběhů.

02.12.2014 5 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Velice zajímavá kniha,přečetl jsem během pár dní. Z kraje knihy jsem se nemohl začíst,ale později jsem se zase nemohl odtrhnout.

26.11.2014 5 z 5

Bláža - Moje pravda Bláža - Moje pravda Milan Macho

Tak jako sparťan jsem si na této knize smlsnul.

23.11.2014 5 z 5

Nebe na zemi Nebe na zemi Åke Edwardson

Tak pomalu asi nejhorší kniha jakou jsem četl, nemohl jsem se do ní začíst,moc postav samá jména. Pomalu lituji,že jsem tuto knihu neodložil.

13.11.2014 2 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Tak jsem si opět početl. Moc dobrá detektivka.

12.11.2014 4 z 5

Nelítostní rivalové Nelítostní rivalové David Baldacci

Baldacci je můj oblíbený spisovatel,ale tuto knihu hodnotím jako nejslabší co jsem od tohoto autora četl.Zdlouhavé pasáže ohledně lobbisty Dannyho Buchanana.

03.11.2014 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Dávám čtyři hvězdičky, něco mi u této detektivky chybělo a také se mi to zdálo hodně překombinované.

26.10.2014 4 z 5

Konec hry Konec hry Val McDermid

Tak nejprve jsem myslel,že tuto knihu odložím. Nakonec jsem se začetl a byl celkem spokojený.Je to takový psychothriller.

21.10.2014 4 z 5

Zavolej smrt znovu Zavolej smrt znovu Ann Granger

Tak taková normální detektivka u které nemusí člověk přemýšlet.

15.10.2014 3 z 5

Čtvrtý v pořadí Čtvrtý v pořadí James Patterson

Takové pohodové čtení.

13.10.2014 4 z 5

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Tak pro mě byla tato kniha úžasná, opět otevřený děj ,takže jdeme do dalšího pokračování. Měl jsem akorát trošku problém s jmény,nějak mi vypadávaly z hlavičky.

06.10.2014 5 z 5

Vřesoviště Vřesoviště Belinda Bauer

Tak jsem byl touto knihou hodně zklamaný. Vůbec se divím, že jsem jí přečetl. Asi nevím za co se ty ceny dávají spíše tomu nerozumím.

25.09.2014 2 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Dávám čtyři hvězdičky,jedna mi tam chybí k dokonalosti.Mé druhé setkání s tímto spisovatelem a určitě ne poslední.Hlavní postava detektiv Logan je dle mého názoru velice reálná.

24.09.2014 4 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Tak jsem se nemohl do této knihy nějak začíst, již jsem myslel že jí odložím. Nakonec to nebylo nejhorší, až na ty jména seržantek D.D. , O to je něco.Suma sumárum mě CHYŤ MĚ moc nechytlo.

11.09.2014 3 z 5

Před úsvitem Před úsvitem Viktor Arnar Ingólfsson

Jedna z lepších severských krimi. Ze začátku jsem si nemohl zviknout na tykání, ale pak vše v pohodě.

01.09.2014 4 z 5