Zavolej smrt znovu

Zavolej smrt znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146176/bmid_zavolej-smrt-znovu-Kag-146176.jpg 4 52 8

Mitchellová a Markby série

Když jednou večer sveze Meredith Mitchellová na opuštěné silnici před Bamfordem stopařku, vyvolá to v ní podivný neklid. Sebejistá, a přece uzavřená mladá žena si přeje vysadit u Tudorovské rezidence, krásného starého sídla právníka Andrewa Penhallowa. Nešťastnou souhrou okolností je pán domu nazítří ráno nalezen na zahradě mrtvý. K potměšilé radosti místních, kteří si rychle vzpomenou na staré spory, vyjde po jeho smrti najevo, že vedl dvojí život. V minulosti Andrewa Penhallowa, jehož znal superintendant Alan Markby již jako malého chlapce, se skrývaly přízraky – vrátil se teď některý z nich, aby ho pronásledoval?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

Call The Dead Again , 1998

pepa4081
02.07.2023 4 z 5

Prostě má oblíbená série.
Všechno skvěle vystihla v komentáři Pavlnka.
Velmi uspokojivé.

Pavlnka
27.07.2022 4 z 5

Tato série mě opravdu baví a vybírám si ji, když si chci odpočinout. Mám ráda hlavní hrdiny i jejich lidský přístup. Příběh je vždy napínavý, aniž by všude stříkala krev a hromadily se mrtvoly. Klasická anglická detektivka.

begonie226
04.01.2022 4 z 5

Sympatická Meredith Michellová se opět přimotá do nového případu násilného úmrtí. Že se zná s rodinou obětí je samozřejmostí a že pomůže Alanovi s vyřešením zamotaného zločinu je nad slunce jasné. Moc mě tyto detektivky od Ann Granger baví.

ilčidlo
04.01.2018 4 z 5

Výborně čtivá detektivka.

Len2očka
30.10.2017 5 z 5

Autorčiny knížky-detektivky se mi opravdu pohodově čtou.Přečtu všechny,baví mě.

Snofru
23.10.2014

Detektivka, u které si člověk odpočine. Vrah v podstatě jasný už od začátku, ale nenudila sem se.

šipek
15.10.2014 3 z 5

Tak taková normální detektivka u které nemusí člověk přemýšlet.

kolacky
03.07.2013 5 z 5

Tak tady jsem ke svému úžasu věděla hned, kdo je vrah!!! Ale nijak to nezměnilo můj požitek ze čtení.