šipek šipek komentáře u knih

Běž, Bambi, běž Běž, Bambi, běž Kris Radish

Celkem zajímavá kniha,až se člověk diví jak je to možné.

05.05.2014 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Tak po přečtení serie knih Grant County s detektivem Jeffrey Tolliverem jsem se vrhl na další sérii. Je to má oblíbená spisovatelka tak doufám,že i tato serie knih bude výživná,ikdyž se mi tato kniha zdála že nedosahuje kvality první serie. Ale již jdu na další.

02.05.2014 4 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Pěkně drsná kniha.Četl jsem předchozí díly serie Grant County a v tomto dílu je sepsán celý životní příběh Leny. Pro mě hodně překvapivý. Konec hodně drsný,ale to k této spisovatelce patří.

30.04.2014 5 z 5

Hra Hra Anders de la Motte

Tak jsem nic moc od této knihy neočekával a byl jsem mile překvapen zajímavé téma. Internetová síť v dnešní době má neskutečnou moc nad lidma. Kouknu na další díl.

30.04.2014 4 z 5

Pravidla zrady Pravidla zrady Christopher Reich

tak tato kniha mě vůbec nenadchla, čekal jsem od toho daleko více. Špatně jsem se orientoval v této knize - kdo s kým proti komu.

16.04.2014 3 z 5

Neboť jejich je království nebeské Neboť jejich je království nebeské Kjetil Try

Tak jsem nevěděl co mohu od této knihy očekávat.Byl jsem mile překvapen,srozumitelně napsáno,slušná zápletka prostě dobrá kriminálka.Přečtu si i další knihu Osvoboď nás od zlého a již se na ní těším.

09.04.2014 4 z 5

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Tak jsem si parádně početl.Moc se mi do této knihy nechtělo (děj se odehrává v dávné době),ale byl jsem mile překvapen. Prostě perfetní čtení.

07.04.2014 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Trošku morbidní ale dobré typická Karin.

06.04.2014 4 z 5

Spáči Spáči Lorenzo Carcaterra

Tak tato kniha mě dostala, vřele doporučuji.

24.03.2014 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Tak čtvrtá kniha od této spisovatelky a maximální spokojenost.

18.03.2014 5 z 5

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

dávám čtyři hvězdičky,pohodové příjemné čtení.

18.03.2014 4 z 5

Mrazivá pomsta Mrazivá pomsta David Baldacci

Tak tento spolek lidí v Camel clubu já miluji. Kniha má napětí,spád, děj prostě vše co má správná kniha mít.

Sběratelé Sběratelé David Baldacci

Velmi velmi dobrá kniha.

Zastírací manévry Zastírací manévry David Baldacci

tak tato kniha opět výborná, již jsem myslel , že Camel club byl ukončen a opět pokračování. Mám moc rád knihy od tohoto spisovatele, stále se něco děje a výborně napsané.

Klam Klam Jonathan Kellerman

Tak jsem dočetl mojí první knihu od tohoto autora. Kniha mě moc nenadchla , nemohl jsem se do ní začíst až do samého konce.

28.02.2014 3 z 5

Poslední na odstřel Poslední na odstřel David Baldacci

Tak začátek trošku zdlouhavý ale jinak opět starý známý David Baldacci. Mám knihy od tohoto autora moc rád.

26.02.2014 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Jo maximální spokojenost,jedna z nejlepších od tohoto autora.
Mám rád postavu Harryho Holea.

26.02.2014 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Začátek byl nějaký pomalejší, ale potom se mi kniha moc líbila, dá se říci, že předčila mé očekávání.

02.02.2014 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Tak tato kriminální kniha se mi líbila více jako Letní smrt. Zajímavě napsáno , chvilku jsem měl problém si zvyknout ale pak dobrý. Mě se kniha moc líbila.

29.01.2014 4 z 5

Camel Club Camel Club David Baldacci

Má první kniha od tohoto autora , hned se chystám na další.

28.01.2014 5 z 5