Klam

Klam https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59877/bmid_klam-pD6-59877.jpg 4 59 6

Alex Delaware série

Elise Freemanová volala zoufale o pomoc, ale bohužel příliš pozdě. Vedle jejího mrtvého těla leží DVD, v němž citově i fyzicky zdevastovaná žena vypráví mrazivý příběh o dlouhodobém zneužívání, jemuž ji vystavili tři sadističtí trapitelé. A jako by už tento samotný fakt nebyl dostatečně děsivý, brzy vyjde najevo, že všichni aktéři tragického příběhu vyučovali na nejprestižnější střední škole v Los Angeles. Milo Sturgis má před sebou opravdu nesnadný úkol – a jestli někdy potřeboval odbornou pomoc Alexe Delawarea, pak ten okamžik nastal právě tady a teď. Od samého počátku vyšetřování je zřejmé, že tento případ bude lopotným hledáním pravdy a případné soudní líčení se ponese ve znamení špinavých právnických kliček. Milo má ve svých rukách společenskou i politickou časovanou bombu, ale pokud chce dostát své profesní cti, nezbývá mu než se začít brodit břečkou ukrývaných nenávistí, hříšných tajemství a smrtelných hříchů, které se nevyhýbají ani nejvyšší společnosti. A kdo ví, možná i samotní Milo a Alex vstoupí do nablýskané smrtící pasti…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Deception , 2011

DickBach
30.08.2018 2 z 5

Ainslee pode mnou svůj part snad vyťukala z mé hlavy. I pro mně to bylo jedno velké utrpení. Zhýčkaní spratci mi pili krev, zamindrákovaný šéf jak by smet a ti dva rádoby detektivové.... No já nevím....

Ainslee
21.07.2018 2 z 5

Toto dočíst pro mě bylo celkem utrpení. Pomalu žádný děj, jen takové nezáživné tlachání. V momentě kdy jsem věděla kdo je pachatel mě přešla veškerá motivace číst dál a konec už jsem jen proletěla.

Pauline23
09.06.2018 4 z 5

První kniha od autora a moc se mi líbila. Sice začátek byl trošku pro mě s jiným rozjezdem, ale pak jsem se zacetla a četla až jsem by!a na konci. Spisovatele dávám k mým oblíbeným.

šipek
28.02.2014 3 z 5

Tak jsem dočetl mojí první knihu od tohoto autora. Kniha mě moc nenadchla , nemohl jsem se do ní začíst až do samého konce.

Martina23275
21.10.2013 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla do knížky začíst jako do těch předešlých, ale potom už se to četlo samo. :-)

Lucy
25.08.2011 4 z 5

Tuto knihu mám přečtenou,jelikož mám ráda Kellermana,ale zdá se mi,že starší jeho knihy jsou mnohem lepší.Kniha není špatná je čtivá,ale už to nemá tak říz,jako předešlé.Ale čtivá je :-)

Jonathan Kellerman
americká, 1949