Mrazivá pomsta

Mrazivá pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22259/mraziva-pomsta-22259.jpg 4 60 12

Camel Club série

Každý musí zaplatit za svou minulost: nejen krásná Annabelle, která připravila majitele kasina o čtyřicet milionů dolarů, nebo členové elitního komanda zabijáků, kteří vraždili ve službách Spojených států, ale i spořádaný a klidný otec rodiny, který se mění v brutálního mstitele. Hrobník a někdejší elitní agent Oliver Stone se svými podivnými přáteli, knihovníkem, matematickým géniem i dělníkem z doku, kteří si říkají trochu nesmyslně Camel club, se tentokrát nikoli vlastní vinou zapletou do několika případů kruté pomsty. Přestože čtveřice postarších chlapů už prošla řadou střetnutí s korupcí a podlou zradou, proti útokům z mnoha stran nemá nejmenší šanci. Přinejmenším teoreticky... ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stone Cold , 2007

ThomasRuhe
08.11.2023 3 z 5

Příběh byl dobrý. Dvě dějové linie a obě zajímavé. Několik zručně popsaných postav, jak kladných tak záporných. Pár momentů je na přimhouření oka, ale to nijak nevadí. I tenhle díl se četl dobře a z výsledkem jsem spokojený.

111moni
27.06.2021 5 z 5

Tentokrát trochu motanice, kdy minulost jednoho je propletena s přítomností druhého, nicméně ani jedno není pletení ponožek u krbu. Asi nic úplně nového, akce, která vyprovokuje reakci, obzvlášť, pokud jde o elitní komando, které vede člověk, který musel nuceně odejít, a touží po pomstě, a druhý nebezpečný majitel kasina, který nemá problém zabíjet kohokoli. Knihy autora se čtou dobře, netřeba v nich hledat hloubku a poslání, jsou to knihy na vyplnění času a to také splňují.

CharlesWard
14.08.2018 1 z 5

Těžkopádný rádoby špionážní thriller, jehož druhá dějová linie se do knihy naprosto nehodí, zřejmě jde tedy jen o vatu, sloužící k umělému navýšení slov. Silně nedoporučuji.

moudivlacek
25.02.2018 4 z 5

Mně se to moc líbilo, hlavně proto, že je to dle mne dost reálné. Staří lidé jsou napohled, ale to neznamená, že vycvičený zabiják najednou ztratí své schopnosti, dřív by to Oliver zvládl třeba vše sám, dnes potřebuje k tomu přátelé. Byla jsem ráda, že Annabelle se už nemusí obávat, čestný člen klubu Alex tu rozhodně nebyl jen do počtu, a Harry Finn mi hodně připomínal právě Olivera.
A to, že Oliver na konci jednal, jak jednal, ukazuje, že je opravdu dobrý člověk a přátelé pro něj hodně znamenají.
Rozhodně jsem zvědavá na další díl.

Kerberos
01.07.2017 4 z 5

Přibyla jim další do party,proč ne.

Páájinka
13.08.2016

Četla jsem pouze tuto knihu, předhozí kupovat nebudu, možná se k nim někdy vrátím. Nebylo to špatné, ale na Rollinse, Berryho a Browna to nemá. Tím neříkám, že se mi nelíbila, zajímavé věci, některé až nemožné. Ale dobře se četla.

bezprezdivky
04.11.2015 odpad!

Neuvěřitelná snůška nesmyslů a klišé, dialogy jak z rodokapsu, neprůstřelní agenti běhající v dešti kulek, nezlomné charaktery hlavních hrdinů a zločinci jak z parodie .... "Střely, které mohly mnohokrát ukončit jeho život, ho míjely o pověstný chlup .... jako kdyby Carr své oběti vraždil jen silou vůle". Tohle má být americký bestseller ?

ferda
31.08.2015 4 z 5

Řekl bych nejlepší díl z těch prvních tří.

Ladinek
30.09.2014 4 z 5

Po sběratelích, kteří mě trochu zklamali jsem se zase celkem dobře pobavil. Ale je třeba dodat, že bez přečtení předchozích dílů by to jaksi asi nebylo ono.

stm01
12.03.2014 5 z 5

Co na to říci? Prostě Oliver a jeho parta jsou opět skvělí. Kniha skvěle bavila a rychle ubývala.Už se těším na Spravedlnost v Divine. Ať žije Camel Club. :-)

šipek
04.03.2014 5 z 5

Tak tento spolek lidí v Camel clubu já miluji. Kniha má napětí,spád, děj prostě vše co má správná kniha mít.

Ronin Roujin
15.06.2013 4 z 5

Stejně dobré jako předchozí díly.

David Baldacci
americká, 1960