šipek šipek komentáře u knih

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Dobře napsané, knihy od této spisovatelky se vždy dobře čtou. Spíše takový psychologický román. Nejvíce mi vadila velikost knihy hi hi.

28.01.2014 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tak jsem dočetl tuto knihu a musím napsat vynikající. Pustil jsem se do čtení na základě dobrého hodnocení knihy a nebyl jsem vubec zklamaný. Děj nabýral na obrátkách a u konce jsem nemohl knihu ani odložit.

24.01.2014 5 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Tak celkem slušná detektivka nyní se chystám na zimní obět.

15.01.2014 4 z 5

Nejvyšší utajení Nejvyšší utajení Paul Harper (p)

Tak přečteno,ale moc mě tato krimi kniha nenadchla. Nějak nezáživné,ale dočetl jsem.

08.01.2014 2 z 5

Absolutní kontrola Absolutní kontrola David Baldacci

Tak takové knížky bych mohl číst stále . Baldacci je prostě jednička.Až na drobná písmenka vynikající kniha hi hi.

05.01.2014 5 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc Arnaldur Indriðason

Tak jsem to přečetl,ale nijak moc mě to neoslovilo .Samé výslechy svědku a nějak zdlouhavé.V každé druhé větě jméno o koho se jedná.

28.12.2013 3 z 5

Až na věky věků Až na věky věků Åke Edwardson

Klasická detektivka,četla se dobře,dávám 4 hvězdičky.

26.12.2013 4 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Tak opět spokojenost prostě tato autorka nikdy nezklame.

19.12.2013 5 z 5

Hra na pravdu Hra na pravdu Stella Blómkvist

Tak jsem dočetl tuto detektivku, celkem čtivá kniha ale nějak mi to přišlo moc jednoduché.

16.12.2013 3 z 5

Dvě mrtvé holčičky Dvě mrtvé holčičky Stephen King

Tak mažu do knihovny pro pokračování.

12.12.2013 5 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Má druhá kniha od této spisovatelky, pohodové příjemné počteníčko

12.12.2013 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Tak jsem nevěděl co mohu od této knihy očekávat. Od této autorky jsem ještě nečetl ani jednu knihu. Od první stránky mě kniha zaujala,moc pěkná detektivka, muže se stát bestsellerem. Již si objednávám další knihu od této spisovatelky.

09.12.2013 5 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

tak thriller bych to nenazval, spíše pohodové čtení.

09.12.2013 4 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Tak se mi do této knihy moc nechtělo dle hodnocení, ale udělal jsem dobře ,že jsem se do ní pustil.Super kniha přečteno jak se říká jedním dechem,vřele doporučuji.

29.11.2013 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Dávám čtyři hvězdičky. Očekával jsem od této knihy více, spíše hororové scény než krimi.

29.11.2013 4 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny David Baldacci

Dávám pět hvězdiček super kniha opět vynikající Baldacci. Doporučuji přečíst napínavá a stále záživná kniha.

23.11.2013 5 z 5

Stigma Stigma Karin Slaughter

Tuto autorku detektivních knížek mám moc rád, opět mě Karin nezklamala.

18.11.2013 4 z 5

Zasněžená žena Zasněžená žena Leena Lehtolainen

Dávám čtyři hvězdičky.Klasická detektivka .

11.11.2013 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Tak zdaleka nejslabší kniha od této autorky.

03.11.2013 2 z 5

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Tak jsem se této knihy obával,že mě nezaujme ale byl jsem mile překvapen. Tato kniha se mi líbila více jako V lesích od této autorky.

03.11.2013 4 z 5