Hra na pravdu

V kanceláři zdánlivě počestného soudce je nalezeno tělo lehkomyslné herečky. Soudce je zatčen, videonahrávky dokazují, že se ženou, pracující i jako striptérka, udržoval poměr. Jako obvykle se ke všemu připlete advokátka Stella, která musí překonat spoustu překážek a nástrah, než bude moci polici, která není vůbec nadšená advokátčiným jednáním na vlastní pěst, přivést pravého vraha....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82059/hra-na-pravdu-82059.jpg 3.425

Stella Blomkvistová (4.)

Morðið í hæstarétti (2001)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Hra na pravdu

allyce

Jednoduché a nudné. Hlavní hrdinka - advokátka je něco mezi trhlou kozou a alkoholičkou, narkomankou a nymfomankou v jednom. Nevýslovná hloupost.

NADEI
17.09.2018

Tentokrát mě Stella trošku zklamala. Děj neměl žádný velký spád, který by držel v napětí, takové nijaké jednoduché čtení. Rozhodně to autorka umí daleko lépe.

YurgenTM
27.06.2018

Je to poprvé když jsem dočetl detektivku a nedozvěděl jsem kdo je zabiják.
Možná že existuje nějaké prodloužení, ale to už číst nebudu. Je to hrůza.

PetraMishka
30.05.2017

Autor/ka se už docela dost opakuje, ale stále je to poměrně zábavné, rychle se to čte a potěšilo i to, že se Stella před konfrontací alespoň trochu pojistila, takže ji už nenachytali, jako v předchozích dílech.

jindrusa
25.07.2016

Hodně jednoduchý styl, další knihu této autorky si už nepůjčím ...

šipek
16.12.2013

Tak jsem dočetl tuto detektivku, celkem čtivá kniha ale nějak mi to přišlo moc jednoduché.

Aja12
02.11.2013

Dobrá detektivka, ale hlavní hrdinka je mi poněkud nesympatická. Nevím proč..

joo
19.02.2013

Trošku zavádějící název, klasická detektivka. Ovšem popis sexuálních zážitků je docela dobrý.