Nejvyšší utajení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sanfranciská psychoterapeutka Vera Listová vyslechne na svých sezeních se dvěma dobře situovanými ženami, které se navzájem neznají, podezřele podobná vyprávění o tajemném muži, jenž dokáže odhalit jejich nejintimnější tužby, ale i nezasutější strachy. Není pochyb, že jde o jednoho a téhož člověka, a je zřejmé, že někdo krade terapeutčiny záznamy a využívá jich ke svým cílům. Ale k jakým? V sázce je soukromí Veřiných pacientek, ale i její pověst. Na scénu proto vstupuje Marten Fane, diskrétní vyšetřovatel s minulostí ze státních služeb, a jeho všudypřítomní, ale neviditelní spolupracovníci. Pátrání po pochybném milenci se však stává stále nebezpečnějším. A nejen pro ženy, které se pokusil dohnat k sebevraždě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/92703/nejvyssi-utajeni-Qkp-92703.jpg 2.919
Série

Marten Fane 1.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Pacific Heights, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Nejvyšší utajení

Přidat komentář
Dela111
02.07.2018

Kniha měla slušný potenciál, téma zajímavé a mohl z ní být skvělý thriller, ale bohužel z toho byl skoro špionážní román (a to ještě hodně špatný!) a na to nás anotace neupozornila, takže čtenář dostane něco jiného, než co čeká.

konicekbily
15.01.2018

Mám velice rozporuplné pocity, souhlasím s předešlými většinovými názory - nemusíte se se čtením obtěžovat.

šipek
08.01.2014

Tak přečteno,ale moc mě tato krimi kniha nenadchla. Nějak nezáživné,ale dočetl jsem.

Shortyna
13.05.2013

Zaujímavý námet. Ochrana osobných údajov a ich zneužitie dnes patrí k dôležitým otázkam. Bohužiaľ, príbeh nemal výraznejší spád. Očakávala som hlbšie ponorenie sa do problematiky, do ťažkostí, ktoré môžu tieto citlivé informácie spôsobiť... Namiesto pochybnej motivácie a rozuzlenia.

evasamankova
19.03.2013

Vcelku čtivá kniha s netradiční zápletkou. Přesto mi však úplně nesedl autorův styl. Podstatné posáže autor odbyl dvěma větami, aby se vzápětí dva odstavce věnoval popisu domu, osoby ... Knize chyběl nějaký moment překvapení, autor to vše jen tak odvyprávěl. Finální zápletka a konec ... no nic moc.

finka
08.03.2013

Dočteno do konce, což značí, že kniha není úplně špatná. Asi jsme rozmazlení zajímavějším, pořád jsem čekala, kdy mě autor překvapí. Nestalo se. Celé to vyznělo jako popis událostí. Hlášení?

soukroma
29.11.2012

Takové neslané nemastné: celkem slibný děj se odprostředka nějak rozmělňuje, z psychothrilleru se stává nejasná hra představitele tajných služeb, hlavní osoby jsou značně afektované (nebo spíš popis jejich chování, často se zbytečně opakující či zcela odbočující bez nějakého objasněného důvodu) a jejich pohnutky nepříliš věrohodné, či dokonce do samého konce děje nejasné...

Autor a jeho další knihy

Paul Harper (p)
americká, 1944

Kniha Nejvyšší utajení je v

Přečtených29x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce20x
Chystám se číst8x
dalších seznamech1x