šipek šipek komentáře u knih

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Vynikající kniha.Zrovna tuto tématiku moc nemusím, ale byl jsem překvapen jak jsem se začetl.Kniha má spád vše na sebe logicky navazuje děj se prolíná.Nemám co vytknout,až na váhu knihy.Vřele doporučuji.

04.05.2015 5 z 5

Jména mrtvých Jména mrtvých Ian Rankin

Tak jsem četl daleko lepší detektivky od tohoto spisovatele.

21.04.2015 4 z 5

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

Tak jsem dočetl tuto knihu, celkem zajímavé dost tajemné. Je divné, že nebyl nikdy dopaden, ale asi opravdu někdy chyběl malinkatý kousek k zadržení.

21.04.2015 4 z 5

Kód smrti Kód smrti Lincoln Child

Jedním slovem bída.Vůbec mě tato kniha nezaujala. Divím se že jsem to dokázal dočíst.

05.04.2015 2 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Tak jsem se na tuto knihu delší čas chystal,nějak se mi do čtení teto knihy nechtělo,ale musím říci vynikající politický thriller. Dávám plný počet hvězdiček.

31.03.2015 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Výborná detektivka z vesnického prostředí.Překrásně vylíčen život na vesnici včetně vztahů jednotlivých osob. Mě se tato kniha moc líbila, každou chvilku jsem podezíral někoho jiného.

31.03.2015 5 z 5

Pod těmito kameny Pod těmito kameny Ann Granger

Tak taková klasická detektivka. Srozumitelně napsáno,málo postav takže se nedalo nic pomotat. Dobrá kniha na dovolenou.

25.03.2015 3 z 5

Spis Rosenherzová Spis Rosenherzová Jan Seghers

Tak koukám,že tato kniha má i dost negativních komentářů,ale mě se četla velice dobře.

25.03.2015 4 z 5

Podivné hry Podivné hry Ian Rankin

Tak od Rankina jsem přečetl skoro celou serii s inspektorem Rebusem. Tato detektivka je jedna z průměrných. Styl psaní tohoto autora se mi moc líbí a prostředí skotského Edinburghu a inspektor Rebus patří k sobě.

25.03.2015 4 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Tak jsem se nějak nemohl do této knihy začíst.Hrozně se mi motala jména a závěr nic moc.

12.03.2015 3 z 5

Smrtící výstřel Smrtící výstřel Vince Flynn

Škoda,že nám Vince Flynn nenapíše další špionážní thrillery. Dávám si tohoto autora do oblíbených. Kniha má spád,nejsou zde žádná hluchá místa,stále se něco děje. Nikdy by mě nenapadlo, že budu číst knihy s takovou to tématikou a ještě mě nadchnou.

02.03.2015 5 z 5

Pouta Pouta James Hankins

Takové pohodové čtení,nic komplikovaného. Sem tam mi scénky přišly dost přitažené za vlasy.
Pikový Jack byla pro mě lepší kniha.

26.02.2015 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tak jsem si opět pochutnal. S detektivkami od tohoto autora to mám jak s dobrým jídlem. Moc se na něj těším a pak se mi to nechce dojíst jak je to vynikající. Tak to mám s detektivkami od Jo Nesbø.

24.02.2015 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Tak dost hustá detektivka,výborně napsaná.Dal jsem na recenze a nezklamal jsem se. Má první kniha od této spisovatelky a určitě ne poslední. Závěr této knihy byl strhující, do poslední chvíle jsem netušil kdo je vrah.

14.02.2015 5 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Tak mě se tato kniha moc líbila. za chvilku začnu číst Pouta.Doufám,že mě také nezklamou.

10.02.2015 5 z 5

Záhada mrtvých nohou Záhada mrtvých nohou Fred Vargas (p)

Tak knihu jsem přečetl a něco mi k páté hvězdičce chybělo.Docela to bylo chvilkama pro mě nesrozumitelné.

09.02.2015 4 z 5

Ultimátum Ultimátum Vince Flynn

Tak knihy od tohoto autora se mi moc líbí, nikdy bych nevěřil,že budu číst knihy z politického prostředí.Mají úžasný spád stale se něco děje pomalu nemají hluchá místa.

04.02.2015 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Tak jsem si opět pochutnal.Knihy od tohoto spisovatele čtu jedním dechem.Již čekám na další díl,zatím přečteny všechny série oddělení Q.

31.01.2015 5 z 5

Pavoučí kosti Pavoučí kosti Kathy Reichs

Tak pro mě tato kniha bylo obrovské zklamání. Spousta jmen,mnoho mrtvých,často nesrozumitelný děj. Mé první setkáni s touto spisovatelkou a asi poslední.

22.01.2015 2 z 5

Zlé pondělí Zlé pondělí Nicci French

Tak mě se tato kniha moc líbila,výborná knížka přečteno jak se říká jedním dechem,parádní psychologická detektivka.

19.01.2015 5 z 5