simaja simaja komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Knížka mě začala víc bavit až ke konci, zbytek byl průměr. Zdálo se mi to místy hodně lámané přes koleno. Ale věrnost p. Bryndzovi zachovám a těším se na další díl s Kate nebo Erikou :-)

04.04.2024 3 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Hodně silná knížka, zařadila bych ji mezi povinnou četbu.

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Docela dobrá oddechovka, ale Rovnice lásky se mi líbila o fous víc.

28.03.2024 3 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Knížka se mi dostala do ruky kvůli ČV a musím říct, že i když už dávno nejsem cílová skupina, tak se mi to moc líbilo.

Představa o tobě Představa o tobě Robinne Lee

Knížka se mi moc líbila, taková romantika pro větší holky. Už se těším na film.

Bitevní pole Bitevní pole Jérôme Colin

Knížka byla pohledem do mysli muže, který se srovnává s pubertou svého syna a moc se mu to teda nedaří, spíš to vypadá na slušnou krizi. Některé pasáže byly vtipné a byly by i vtipnější, kdyby to člověk zrovna neprožíval doma :-)

28.03.2024

Povídky, které pomáhají Povídky, které pomáhají Michal Viewegh

Tyto povídky jsou super, doporučuji.

30.01.2024 4 z 5

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

Knížka je jednohubka na dva večery, jako oddechovku doporučuji. Nejvíc se mi líbily ty nejdelší povídky: Paříž pro jednoho a Líbánky v Paříži.

30.01.2024 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Moc hezká knížka, taková klasika od Sparkse. Jako oddechovka ideální.

30.01.2024 4 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Knížka se dobře čte, ale je v ní až moc deprese a smutku, nikde žádný kousek štěstí. Musím si teď přečíst něco na odlehčení.

16.01.2024 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Chtěla jsem se kouknout na film, ale raději mám pořadí knížka - film. Tak jsem se pustila do čtení a knížka se mi líbila, byla zábavná a sexy, bavily mě slovní přestřelky mezi Alexem a Henrym. Jsem zvědavá, jak se povedlo filmové zpracování.

27.11.2023 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Moc pěkná, klasická detektivka. Těším se na druhý díl.

23.10.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

No páni, to byla paráda. Romantika a zábava v jednom, skvělá oddechovka. Moc doporučuji.

23.10.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Mám moc ráda knížky od Sharon J. Bolton a i tato se mi líbila, byla čtivá. Ale bohužel mě zklamal závěr, pro mě nepochopitelné a nevysvětlené chování a proto jen 4*.

27.09.2023 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další skvělý díl, Kim je prostě nepřekonatelná!

21.09.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Skvělý díl, tleskám!

16.09.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Knížku jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy a i přes to, že nejsem velký fanoušek žánru, tak jsem se dobře bavila a čtení si užila. Takže doporučuji!

28.08.2023 4 z 5

Josefíně všichni lžou Josefíně všichni lžou Kateřina Pantovič

Moje první knížka od Kateřiny Pantovič a jsem mile překvapená. Přečtu si i další knížky od autorky :-)

21.08.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tato série je díl od dílu lepší a lepší. Kate už šlape Erice na paty :-) Moc doporučuji.

21.08.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Čtivá knížka o problémech jedné rodiny. Doporučuji:-)

28.07.2023 4 z 5