ShiYuAkai ShiYuAkai komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Dočetla jsem knihu a celý kapesník byl tak mokrý že bych ho mohla hodinu ždímat. Je to nádherný příběh a jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Rozhodne doporučuji každému, garantuju že se všichni u toho rozbrečí.

01.04.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Obvykle nejsou romantické knížky můj oblíbený žánr, ale potom co jsem viděla film, jsem si řekla že musím si přečíst knížku. A upřímně jsem ráda, že jsem to udělala. Nenápadný humor, paličatá holka a introvert - myslím, že je to velice povedená kniha a určitě na ní budu ještě dlouho vzpomínat. A to, že jsem knihu přečetla za 6 dní, snad váhající popostrčí a půjdou si hned do knihovny ji půjčit.

13.06.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je úžasné čtení - pro malý i pro velký. Mám ho moc ráda, na něm jsem totiž vyrůstala a i když jsem ho zase četla tak mě rozhodně knížka nenudila. Takovýhle příběhy nikdy se nestanou otřepanými - ty totiž preziji další nejméně 4 generace.

26.01.2016 5 z 5

Válečníci: Oheň a led Válečníci: Oheň a led Erin Hunter

Moc hezka knížka, vlastně oprava- výborná knížka. Rozhodne patří mezi mé oblíbené. Jen škoda že jsou do češtiny přeloženy jen dva dily.

18.09.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Četla jsem všechny díly a moc jsem je milovala. Nikdy mi nepřišly nudné, spíš originální a nechápu jak tomu někdo může říkat Harry Potter a Pán prstenů v jednom, Já myslím že si vůbec nejsou podobné a že Odkaz dračích jezdců je rozhodne na stejne úrovni jako ,,vychvalovaný" Harry Potter a ,,geniální" Pán prstenů. Ty jdou taky sice hezký a nápaditý, ale nemají o to více originálnější nápady než ostatní bestsellery.

Losos pochyb Losos pochyb Douglas Adams

Díky této knize jsem našla svůj idol a upevnila jsem si díky tomu své cíle. DNA byl skvělý člověk - vtipný a dobrosrdečný, a jen mě mrzí že se s ním nemohu už nikdy setkat.

01.11.2018 5 z 5

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Úžasná knížka, která dokáže dojmout a rozesmát zároveň. Jen jednu věc bych tomu vyčetla, a to, že styl jakým autor píše je velmi zdlouhavý a občas se napínavé chvíle stávají nudnými, což je škoda. Ale jinak super!!

27.01.2018 4 z 5

Děti víl Děti víl Stefan Bachmann

Úžasný příběh byla to knížka ktera se me dost líbila. Téměř každá knížka co jsem četla začínala pozitivne a potom se v ni něco semlelo. Tahle už je od začátku smutna ale zároveň tak plna naděje, že v celku dodává něco krásného. Rozhodne doporučuji všem ať už malym nebo dospělým tahle knížka dostane všechny.

25.09.2015 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem nečetla, ale podle toho co je tady napsaný je další Hunger games (opravte me jestli to tak není). Ani ten přebal me nezaujal. A je to škoda, rozhodne to melo dobry nápad,ta vražedkyně.

20.09.2015

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Úžasná knížka, když jsem ji dočetla začala jsem shánět další dily.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Miluji ty knížky co dodat podle kdybych si měla vybrat v jakym literárním světě bych žila( aa neříkejte že o takových věcech taky občas nepremýšlíte) byla by to Alagesie. Žádné Bradavice ani svět Pána prstenů (nevím jak se jmenuje), ale Alagesie.

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Nedávno jsem Serafinu dočetla a moc se mi líbila. V posledních pár kapitolách už jsem nechtěla čist, protože jsem se bála té prázdnoty po dočtení. Ze začátku to sice bylo vysvětlování a žádná akce, ale to mi nevadilo. Lákalo mě, jak spisovatelka píše ojediněle- s takovým druhem psaní jsem se dosud nesetkala a rozhodne jsem si knížku zařadila do oblibených. Moc se těším až si přečtu druhý díl.:-D

Noční hudba Noční hudba John Connolly

Tato knížka nejenže je zajímavá na pohled, ale i její obsah je zajímavý. Je to prostě úžasná sbírka povídek, a i když jsem ji ještě nedočetla, tak už ji mám zařazenou mezi mé nejoblíbenější.

27.01.2018 5 z 5

V zajetí V zajetí Kathryn Lasky

Tuhle knížku jsem si přála už od chvile, co jsem ji viděla v katalogu a když se objevila pod stromečkem byla jsem štěstím bez sebe. Je nádherná, dnes je to pro mě spíš pohádka, ale kdo by nemiloval pohádky, obzvláště takové krásné, že??

26.01.2016 5 z 5