Shinju Shinju komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Kniha byla krásná. Konečně dílo bez Hollywoodského happyendu. :)

26.09.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Knížka je moc krásná a dobře čte, ale rozhodně se nevyrovná předchozí sérii.

11.06.2017 4 z 5

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Moc krásná knížka. Mám ráda knihy od této autorky, protože v každé knížce dokáže něčím novým překvapit.

31.03.2017 5 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Knížka mě mile překvapila a moc jsem si jí užila. Autorka píše skvěle, doufám že brzy napíše něco nového. :-)

09.03.2017 5 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

První díl byl skvělý, ale tento o hodně lepší. Určitě senzační pokračování, ale hlavně, že vyjde poslední díl, už jsem se lekla, že nebudu vědět jak to dopadne. První díl jsem četla před delší dobou a úplně jsem si nepamatovala co v něm přesně bylo, ale to nevadí, myslím si, že se druhý díl dá číst i bez prvního dílu. :) Určitě doporučuji.

14.11.2016 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Určitě doporučuji, knížka je úžasná. :)

04.11.2016 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Krásné zakončení série. Jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. Určitě doporučuji všem kdo rád čte o andělech. :)

12.10.2016 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Pokračování knihy se mi líbilo stejně jako předchozí díl. Určitě stojí za přečtení. :)

06.10.2016 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Anthony Horowitz

Velmi krásné zakončení. Opravdu moc čtivý díl. Škoda, že poslední. Jsem ráda, že jsem si mohla takhle úžasnou sérii přečíst, protože to bylo úžasné čtení.

25.09.2016 5 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Myslím si, že je to velmi povedená zombie postapokalyptická série, která určitě stojí za přečtení, i když už mě třetí díl trochu od půlky nudil. Jsem moc ráda, že má kniha otevřený konec, protože si pak můžeme sami domyslet, co bylo dál. Navíc se dají všechny díly koupit v levných knihách za dost slušnou cenu.

14.07.2016 4 z 5

Učebnice japonské kaligrafie Učebnice japonské kaligrafie Acuši Mijazaki

Tuto knihu chci doporučit všem, kteří se chtějí naučit kaligrafii z pohodlí domova, anebo si jen tak pro zábavu kreslit japonské znaky.

13.07.2016 5 z 5

Keltský horoskop aneb Když stromy vyprávějí Keltský horoskop aneb Když stromy vyprávějí Helena Vrábková

Krásná a moc zajímavě zpracovaná knížka, která se moc dobře čte.

20.06.2016 5 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Knížka mě celkem zklamala. Čekala jsem, že bude o něčem jiném. Knížka byla v podstatě o ničem, budou spolu, nebudou? v podstatě jim ve vztahu bránila skoro každá postava knihy, ale upřímně děs, autorka měla skvělý nápady, které nedotáhla dokonce, ale jen okrajově zmiňovala. Za mě rozhodně nejslabší knížka, co jsem od autorky četla.

12.02.2016 2 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Kniha super, ale film je úplně jiný než kniha, je to spíše parodie na tu knížku!

27.12.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Knížku hodnotím jako skvělý čtenářský zážitek.
Všichni už zde napsali jak je to úžasná, napínavá a čtivá kniha. Mě nezbývá nic jiného než se přidat k těm, kteří knihu hodnotili kladně.

18.06.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

A další super kniha o vampýrech.

07.04.2015 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka je moc hezká. Líbila se mi stejně jako film.

08.03.2015 5 z 5

Přejme si být štíhlí Přejme si být štíhlí Pierre Franckh

Myslím si, že mi kniha hodně pomohla, můžu jen doporučit.( ´∀`)

16.02.2015 5 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Knížka mě hodně oslovila a bavila mě. Líbilo se mi, že hlavní postavy jsou dvojice běloška a černoch, to jsem nečekala. Kniha se velmi dobře četla.

31.01.2015 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

U knížky jsem nepřekousla, že je napsaná v er-formě. Takže nedočteno. Třeba se ke knize někdy vrátím. Je hezké, že autorka neřeší jen lásku, ale i jiné závažnější problémy.

18.01.2015