sestricka1 sestricka1 komentáře u knih

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knihu jsem si velice užila, byla mi doporučena již loni v létě a čtení stálo za to. Nebrala jsem ji jako humoristický román, spíše jsem uvítala možnost nahlédnout do tehdejšího života. A mohu jen děkovat za to, že žiji v dnešní době všech vymožeností, vodovod, elektřina, myčka, pračka, vysavač, auto.....ale také, že nemusím žít život svého muže a že mohu sama studovat a pracovat, mít koníčky a čas na sebe. Nic není samozřejmé a občas se zastavit a jen myšlenkou poděkovat je velice důležité, alespoň pro mne.

02.06.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Poslechnuto jako audiokniha, vynikající. Jak obsah knihy, tak podání předčítajících umělců. Děj knihy velmi překvapivý, ani na okamžik jsem nemyslela, že to nabere tak překvapivý směr. Mohu jedině doporučit :-)

02.06.2022 5 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Kniha se mi velmi libila, skoda toho konce, mohl byt vice prekvapivy. I tak plny pocet hvezd. Moc dobre:-)

05.05.2022 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

knihu jsem nedočetla, a to je co říct, fakt slabota. Dala jsem to do poloviny a konec mi dovyprávěla kamarádka, která to dala celé. Jsem ráda, že jsem se nedostala na konec. Za mně ztráta času.

07.04.2022 1 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

kniha se mi velmi líbila, popis výroby tvídu, barvité vylíčení života na ostrově Lewis, jeho drsná krása....bylo to velmi zajímavé. I samotný příběh manželů byl moc pěkný. Za mě plný počet * a doporučení k četbě:-)

09.02.2022 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Velmi slabé. Ani jsem nedočetla.

26.01.2022 1 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Můj první a vím jistě, že i na dlouhou dobu poslední King. Na takové čteni si nepotrpím. Přesto hodnotím 4*.

26.01.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Výborná, čtivá kniha. Hvězdičku strhávám za nadměrný a zbytečný počet sexuálních pasáží, které knize propůjčily lacinější žánr.

06.01.2022 4 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Výborná kniha, ještě ted po dočteni posledních řádků jsem stále myšlenkami v ději. A vím jiste, že to tak bude i několik dalších dní, týdnů a i za několik měsíců si na tenhle zajímavý , napínavý, výborně zpracovaný příběh jiste vzpomenu. Za mne plný počet hvezd

03.12.2021 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Výborná kniha, přečteno jedním dechem.

19.07.2021 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Davam 3 hvezdy za ctivost, ale obsahove u me propadak. Velka skoda , ze autorka nezustala v realne rovine a vystrelila dej nekam uplne mimo.

19.05.2021 3 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Napínavé, svižné čtení, doporučuji přečíst

28.11.2020 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Tak na romantiku " nevyzrala blbka se zamilovala do hezouna" uz nemam ten spravny vek. Tady jsem uplne ustrelila. Ale naivni pribeh s cukrarnou me docela bavil. Precteno na plazi, tudiz jako letnicka dobry :-))

14.09.2020 2 z 5

Tmavší než jantar Tmavší než jantar John D. MacDonald

Vyslechnuto jednim dechem:-)) výborné. Přednes p. Honzoviče na jednicku, dal tomu přesně to, co text vyžadoval. Kniha velmi dobře napsaná, už se dívám po dalších dílech autora.

17.06.2020 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Výborná kniha, doporučuji těm, kteří mají rádi složité vztahové děje, napětí, milostné trojúhelníky...čtení jsem si výborně užila, hodnotím plným počtem *****

05.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

romantika tu stříká na všechny strany, ale jednou za čas neškodí a kniha se velmi pěkně četla.

27.05.2020 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Konečně jsem knihu dočetla a to jen díky tomu, že nikdy neodkládám rozečtenou knihu. Shrnula bych děj slovy velká, protahovaná nuda. Trvalo mi asi měsíc než jsem se prokousala do konce.

20.05.2020 2 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Budu jen opakovat předešlé komentáře, plytké, amatérské psaní, neodpovídající neúměrné reklamě. Škoda velkého potenciálu tématu. Místy jsem měla pocit, že si autorka po sobě ani nečetla, co napsala. Hodně se opakovala. Nerozvedla důvody k pití, manželství ji nenaplňuje, mateřství také ne ( i když tam malinký slabý paprsek chvilkami zableskl), prostě mám pocit, že ji to chutnalo :-) Ale zase klobouk dolů, jak vše rychle zvládla. Vždyť je to mladá holka, které ještě není ani 30. Porodila, stala se z ní alkoholička, uvědomila si to docela rychle ( někomu to trvá desítky let) a léčí se, to vše v řádu cca 3 - 4 let. Přeji jí, aby se jí konečně dařilo a aby ji její život bavil. Snad to, že vydala knihu, píše blog, někde se zviditelňuje a pomáhá ji konečně naplní.

30.03.2020 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Bylo to pěkné počtení, i když za pár dní už nebudu vědět, že jsem knihu četla. Je to jedna z těch, které pro danou chvíli zaplní mysl něčím milým a pěkným a za pár chvil se vše rozplyne.

24.01.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Výborná napínavá kniha, už dlouho jsem něco tak strhujícího nečetla.

08.01.2020 5 z 5