SelenaDemi428 SelenaDemi428 komentáře u knih

Deník mý zoufalý lásky Deník mý zoufalý lásky Liz Rettig

Knížka se mi líbila, knihy ve formě deníku mám ráda. Akorát mi hlavní postava přišla hodně naivní ohledně G. :D.

15.12.2014 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

Kniha mě zase úplně pohltila. Violet mi byla sympatická, ale hned jsem věděla, že to nebude jen tak. Zajímalo by mě také více o Coře, moc jsme se toho o ní nedozvěděli. Těším se, až si znovu přečtu pátý díl, který jsem četla tak před rokem a už si to moc nepamatuji, co se tam stalo.

08.12.2014 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Hned jsem knihu přečetla a byla celkem dobrá. Knihy typu deníkových zápisků mám ráda. Až nebudu mít, co číst, přečtu si další díl.

26.11.2014 4 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jane Smith

Opět dokonalý díl :3. Sutherlandovi jsem si celkem zamilovala, ale bylo mi jasné, že je nemine smart hned na začátku.

20.11.2014 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Průměrná knížka, na začátku jsem do toho byla trochu zamotaná, víc se mi knížka líbila až v druhé polovině.

16.11.2014 3 z 5

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

Knížka se mi moc líbila, akorát ten obal moc ne, přišel mi strašně přeslazený. Nejraději jsem měla sestru Gabrielovou :). Přišla mi strašně hodná. Mrzí mě ale, že tam nebylo napsáno, jestli se Elsie třeba v budoucnu nepotkala s Martinem nebo Angusem, docela by se mi líbila představa, že s jedním z nich by založila rodinu :). Její matku jsem nechápala - neuvědomovala si, co v Elsie má.

08.11.2014 4 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Stefanovy deníky se mi líbí víc než ty Upíří :). Je super vidět, že Stefan někdy miloval někoho jiného než Elenu. Těším se, až si přečtu třetí díl .).

26.10.2014 5 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Když jsem se rozmýšlela, jakou knížku si z povinné literatury přečtu jako první, neváhala jsem a sáhla po této. Knížka je vtipná a hezky napsaná, Jen se mi nelíbil tn přeskakovaný děj, ale zorientovala jsem se v tom :).

16.10.2014 3 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Knížka se mi velmi líbila, těším se an to, jak se příběh Stefana a Damona bude vyvájet dále :).

14.10.2014 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Tnehle díl byl podle mě nejlépe napsaný ze všech. Bylo to napínavé každým písmenkem. Bylo tu i hodně umírání, zvlášť ta poslední smrt a také její "činitel" mě doslova překvapila. Myslím si ale, že i tato postava dlouho nevydrží mrtvá.

03.10.2014 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Jeden z nejnapínavějších dílů série! Hodně věcí mě překvapilo - od Elenina osudu a propojení s Katherine až po nečekané zvraty! Tímto dílem bych celou sérii klidně i zakončila, ale už čtu 15.díl a jsem zvědavá, o čem bude :).

25.09.2014 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Opět úžasně napínavý díl s novou postavou Ethanem, samozřejmě záporákem :3. Elena konečně neměla hned Stefana, jak chtěla, a uvědomila si svojí chybu - fanfáry, prosím! Díl se mi opět moc líbil, těším se, co udělá návrat Klause :).

10.09.2014 5 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Povedený díl, vůbec jsem se nenudila :). Akorát by mě zajímalo, co se stalo s Caroline a Tylerem. A mrzí mě, že to s tím bratrem Meredith je nakonec takhle, zápletka o jejím bratru by se mi líbila :).

31.08.2014 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

Kniha se mi líbila, ale podle mě to mělo skončit desítkou, akorát je to zbytečně protahovaný. Ale děj se mi líbil, výjimečně tam nebyla ani jedna část, u které bych vrtěla hlavou nebo chtěla vytrhnout stránky. Zápletka se mi líbila, jsem zvědavá, jaké bude rozuzlení zrovna tohoto.

25.08.2014 4 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

Takhle napnutý díl snad ještě nebyl. Nelíbilo se mi akorát, jak si zase autorka protiřečila -"Upíra prý lze zabít jen když mu proklejete srdce" ale pak se tam píše, že může i vyhladovět, takže to nechápu. JInak kniha byla úžasná, bylo tam hodně zvraatů. Šiniči a Misao konečně ádios a ta Inari - wow :O. Mrzelo mě, že se víc neřešil ten Meredithin bratr, ale chápu to - chtěla dokončit již rozvinutý děj. To, že Damion nezemřel nadobro, je mi celkem jasný :D. Těším se na další díl.

18.08.2014 5 z 5

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Kdyby tam nebyl ten začátek s Elenou a Damonem, tak dám pět hvězdiček. Díl se mi jinak moc líbil, byl napínavý a plný objevů a tajemství. Naštěstí tam nebyly žvásty typu "Elena miluje Stefana i Damona" nějak zdlouhavé. Nejvíce se mi líbila část s Alarickem a pak to tajemství Meredith. To mě vážně překvapilo. Těším se na další díl!

13.08.2014 4 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Kniha se mi moc líbila. Myslela jsem si, že příběh bude roztahaný, ale chtěla jsem po dočtení více stránek. U některých výroků jsem se i doopravdy zasmála. Kniha jasně dokazuje, ze ne všechno končí happy endem, tak jak to mnoho knih nezobrazuje. Příběh se mi líbil. Miky mi byl hned nesympatický a od začátku mi bylo jasné, že on se nezmění. Bylo mi moc líto Jáchyma.

08.08.2014 5 z 5

Na co se rýmuje láska? Na co se rýmuje láska? Sabine Both

Normální průměrná vtipná knížka dobrá nad oddych :).

30.07.2014 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Vzhledem k tomu, že jsem první díl Harryho Pottera nikdy neviděla celý film, byla jsem zvědavá, jak se to všechno vyvine a konec mě překvapil :). Doporučuju, knížky jsou vždycky lepší než film :3.

27.07.2014 5 z 5

On je fakt boží On je fakt boží Louise Rennison

Fakt úžasná knížka! Mám ráda tento typ knížek psaný formou deníčku, ta holka mi trochu připomíná mě :).

22.07.2014 5 z 5