Fantom

Dvanáctý díl série Upířích deníků Damon není mrtev. Sage, který ho na Temném měsíci najde, mu pomůže si na vše vzpomenout. Mystický výtah ho přemístí zpět do Fell's Church, aby mohl vysvětlit Eleně, co mu zachránilo život. Mezitím Elenu a její přátele ohrožuje fantom, který se krmí negativními pocity. Společně fantoma zajmou do kruhu zaříkání a chtějí ho zničit. Fantom je ale silný, daří se mu našeptávat a vzbuzovat žárlivost. Damon a Stefan se jeho vlivem znovu obracejí proti sobě. Podaří se Eleně zabránit dalšímu konfliktu bratrů? Naleznou v sobě dost síly, aby přemohli fantoma?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138552/fantom-TM2-138552.jpg 3.8216

Upíří deníky / Upírske denníky 12.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Hunters: Phantom - Part II, 2011

Kniha Fantom

kaiax
25.07.2020

Nedalo se říct že bych neočekávala jak to celé dopadne. Každopádně konec byl pěkný a zatím nevím jak ostatní díly ale kdyby to skončilo u tohohle rozhodně bych se nezlobila. Ukončení se mi zdá konečně úplné a skutečně jsem na konci neměla na jazyku otázku jak to bude dál.

Charmedka
28.06.2020

Předchozí díl mě nebavil, byl o ničem. A jak to tak bývá, jeden díl je poměrně čtivý a ten další nestojí za nic, tak Fantom je díl, který se čte již lépe.

V předchozím se téměř nic nestalo, vůbec nic nevyjasnilo, za to zde už konečně zjistíme, proč se objevují jména lidí, kterým pak jde o život. Co to způsobuje, ale také, kdo je záhadný Caleb Smallwood.

Samozřejmě to není žádná hitparáda, spíše takový zlatý střed. Kniha se četla dobře, děj odsejpal. Bylo tam pár napínavých scén, došlo i na boj, ovšem tady jsem lehce kroutila hlavou, jak to působilo směšně.

Naopak velmi se mi líbilo, když se všichni zříkávali svých žárlivostí. Občas to byly obyčejné povrchní věci, ale alespoň konečně působily jako normální lidé s běžnými pocity.

h.belaiova
01.02.2020

12. Díl a asi zrovna tenhle mě zatím dosud z přečtených bavil nejvíce.

OFKitsune
05.06.2019

Touto knihou jsem ve 13 letech sérii zakončila, protože už to byla opravdu nuda. Neskutečná nuda a blbost. Pořád to samé dokola.

zaandulee
08.02.2019

Skvělá!

Hoshi
10.03.2018

Poprvé za celou sérii jsem měla sto chutí knihu odložit a už se k ní nevrátit. Začátek mě vůbec nebavil, protože už od prvních pár stránek jsem si byla jistá druhem fantoma, který se na naše přátele zaměřil. Trochu mě i štvali všichni hlavní hrdinové. Kde byla ta něžná malá Bonnie, "královna" Elena, milovaný Stefan, temný Damon? Nikoho z nich jsem nepoznávala... Snad bude další díl lepší než tento.

juni
22.11.2017

Když jsem poprvé viděla seriál upíří deníky, tak jsem se do nich zamilovala (hlavně do Damona). Můj první díl od L. J. Smith se mi moc líbil. Dávám 5 hvězd a doporučuju.

Mruskulka
25.02.2017

Kupodivu jeden z těch lepších dílů. Už jsem myslela, že se na to autorka úplně vykašlala.