SelenaDemi428 SelenaDemi428 komentáře u knih

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Tato kniha byla první, kterou jsem od autorky četla a už se těším na další. Akorát se mi hrdinka zdála naivní, a to hodně.

17.07.2014 3 z 5

Lyžařský zájezd Lyžařský zájezd Dana Richtrová

Přijde mi to takové, že hlavní hrdinka ani neví, co chce :D. A ten Jirka je trochu naivní. Ale jinak dobrá knížka :).

10.07.2014 3 z 5

Deník Melanie Martinové Deník Melanie Martinové Carol Weston

Knížka mě zaujala obalem, ale celkově byla taková o ničem a nudná :D. Kdybych to četla v deseti, dám pět hvězdiček, teď ale dávám dvě.

07.07.2014 2 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Opět typická kniha od Jacqueline :). Jako autorku ji mám ráda, patří mezi mé oblíbené. Kniha nijak nazujala ani neurazila, když se chcete odreagovat, je pro to naprosto super :). Akorát mi tam neseděla ta až moc dětinská matka, ale co už :).

07.07.2014 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Knížka se mi líbila, ale Hetty mě na konci knihy naštvala, že si vybrala zrovna tuhle cestu.

26.06.2014 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha byla úžasná, líbila se mi více než "Hvězdy nám nepřály". Určitě si ji v budoucnu přečtu znova :3.

15.06.2014 5 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Knihu jsem přečetla za pár dní a jedním dechem. Děje tam bylo hodně a objevovaly se nčekané zvraty - jsem zvědavá, jak to bude dál :3.

10.06.2014 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Líbila se mi první kapitola, kde byly shrnuty všechny předešlé díly :). Takové věci mám v knihách ráda :D. Pak už to ale bylo skoro půlku knížky pořád - Damon chce Elenu, Elena chce Damona, ale miluje Stefana. I přes to ale s Damonem na motelu kdo ví co :D. Začalo mě to bavit, až když tam přijeli Meredith a Bonnie :). A chyběli mi tam Šiniči a Misao :D.

06.06.2014 4 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

POté jak mě pátý díl strašně zklamal, mě tento příjemně překvapil. Bylo v něm hodně napětí :). Rozhodně doporučuju, těším se na další díl :).

01.06.2014 5 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl nudný. Jak mě čtvrtý díl nadchnul, tak mě pátý díl zklamal. Podle mě byl moc natahovaný, zajímavý byl až ke konci. Ale jako Elena, co se chová jako mimino a červi v Damonovi? Jako fakt? No, začala jsem už část šestý díl, je zajímavější a napínavější - když přeskočíte od čtvrtého dílu hned k šestému, uděláte dobře, pátá knížka vás leda tak odradí.

25.05.2014 2 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Wow, tenhle díl byl zatím úplně nejlepší! Překvapila mě zápletka a jsem ráda, že jsou Emily, Hanna, Spencer a Aria ke konci knížky zase spolu. Jsem zvědavá, jak to bude dál.

17.05.2014 5 z 5

Patnáctka v tom! Patnáctka v tom! Ros Asquith

Začátek se mi zdál moc roztahanej, ale jakmile jsem to dostalo k hlavnímu bodu dění, knížka mě úplně vtáhla :).

13.05.2014 4 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Zatím nejlepší díl z téhle série. Byl napínavý od začátku a ž do konce. Konečně se tam objevil Klaus a Elena je zpět, taky jak jinak, že? :D. Těším se, až přečtu další.

08.05.2014 5 z 5

Láska a zklamání Láska a zklamání Sissi Flegel

Řekla bych, že knížka byla celkem nudná. Záplatka chvílemi suchá a moc mě nezaujala. Znova bych si jí určitě nepřečetla.

07.05.2014 2 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kniha je doopravdy dokonalá. Přečetla jsem všechny zatím vydané díly a jsou úžasné. Doporučuju.

03.05.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem, na 100% je lepší než film.

03.05.2014 5 z 5

Moje druhé já Moje druhé já Sandra Lanczová

Knížku jsem přečetla celkem rychle. Bavila mě. Akorát se mi nelíbil otevřený konec a mám hodně otázek :D.

03.05.2014 3 z 5