Patnáctka v tom!

Patnáctka v tom! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34034/patnactka-v-tom-34034.jpg 4 62 16

Deník patnáctileté Amy, ve kterém vypráví o své rodině, kamarádkách, ale hlavně o svých prvních vážnějších vztazích. Pro starší dívky. Amy - vlastně Amaryllis, jak se ve skutečnosti jmenuje, je úplně obyčejná puberťačka, chodí do školy, doma válčí se svými dvěma mladšími sestrami - tříletými dvojčaty, kterým celá rodina přezdívá Jitrničky 1 a 2. Její NK - nejlepší kamarádkou je Lottie, spolu s dalšími dvěma: Alicí a Debií tvoří kapelu Black Hole, kde Amy zpívá. Zkrátka vše je tak, jak má být. Amy se zamiluje až po uši do hezkého a sympatického Toma. Postupně se mezi nimi vytvoří krásný vztah, který ale bohužel přeruší odjezd Toma na dva roky do Japonska. Na rozloučenou zažijí spolu krásný první sex. Amy je po odjezdu Toma jako vyměněná, on jí navíc zanedlouho napíše, že vztah na dálku nemá smysl. Svět se pro Amy zhroutí, že to nejtěžší ji ale ještě čeká, zatím netuší.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Love, fifteen , 2005

viki77
dnes 5 z 5

Vtipně napsaný hezký příběh o dívce která otěhotnění v 15.

Anchie
23.04.2022 3 z 5

Vtipná kniha, která mě opravdu bavila i když už dávno nejsem patnáctka. Možná v pubertě by mě ani tolikrát nerozesmála jako teď :-)

mariva
20.06.2020 3 z 5

Sice jsem naprosto mimo věkovou kategorii, pro kterou je kniha určená, ale i přesto jsem se u knížky docela bavila a chvílemi mě i rozesmála. Pro náctileté dívky určitě stojí za přečtení.

iiiccc
29.07.2019 4 z 5

Četla jsem také někdy v rozmezí 13 - 15 let a byla jsem jí naprosto pohlcená.

NaiTenshi
08.01.2017 3 z 5

Tuto knížku jsem milovala, když mi bylo nějakých 13, kdy jsem ji dostala od paní učitelky. Teď bych si jí už asi nepřečetla, ale i tak vzpomínky na ní hezlý, četla jsem ji mnohokrát.

Terysekk14
05.02.2016

Všem slečnám jenom doporučuji, je to nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla ! :)

Liana
07.09.2015 4 z 5

Vtipna a svieza kniha. Sice som uz trosku vyrastla z tejto knihy, ale napriek tomu som sa pri nej skvele pobavila.

Vendelín2000
27.04.2015 4 z 5

Perfektní oddechovka se spoustou vtipu a nadsázky :)

Denisa_a
02.10.2014 5 z 5

Četla jsem jí v patnácti letech a byla jedna z mých oblíbených :)

Merlinit
22.08.2014 5 z 5

Senza knížka, vtipná, s nečekaným švihem předkládá radosti i těžkosti života, plná humoru i tam, kde by ho člověk nečekal. Jen do ní, je skvělá!!!

Amiran
29.07.2014 5 z 5

Konec je trochu useklý. Ale i tak dávám pět hvězdiček. =) Sice jsem měla občas chuť Amy zabít, protože její chovaní mi někdy lezlo na nervy, ale příběh je hezky napsaný a vlastně i podle skutečného života některých teenagerek. :D :) Brala bych i pokračování...

SelenaDemi428
13.05.2014 4 z 5

Začátek se mi zdál moc roztahanej, ale jakmile jsem to dostalo k hlavnímu bodu dění, knížka mě úplně vtáhla :).

SaDiablo
18.05.2013 4 z 5

Tenkrát v patnácti v létě to byla radost číst. :-)

Péťa11
02.04.2013 5 z 5

Moc krásná knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Dokonce bych uvítala pokračování.....zdál se mi ten konec takový useklý...... ale všem doporučuji....

dcvstwilight
17.06.2012 5 z 5

Příběh je opravdu skvělý a poutavý! :) Velmi dobře sepsané. :)

Adulina12
29.08.2011 4 z 5

tohle je knížka opravdu pro náctileté a mě přišla dost možná pravděpodobná.. jistě, všude jsou nějaké nadsázky , takže to není nic hrozného... je to přitom vtipně napsaný a podle mě to dost vystihuje některé pocity teen..

Ros Asquith
britská
2003  64%Akta usoužené puberťačky
2009  75%Patnáctka v tom!
2005  61%Průvodce usoužených puberťáků láskou
2008  71%Budu spisovatelkou!

Kniha Patnáctka v tom! je v