Za hlasem srdce

Hetty hledá šťastný konec. Hetty Featherová zažila nemálo dobrodružství a vzrušujících zážitků – i velkou tragédii. Po smrti své milované maminky zase zůstane na světě sama. Čeká ji však zatím nejtěžší úkol – najít svého otce. Hetty se ale bojí, že nikdy nebude doopravdy někam patřit. I po tom, co se setká se svou láskou z dětských let, Jemem, Hetty nepřestává toužit po dobrodružství – zvlášť když se znenadání objeví jedna okouzlující postava z její minulosti. Leží tedy před Hetty vzrušující budoucnost? Může odhodit své staré jméno a vydat se za hlasem svého srdce? Pokračování Vzdušných zámků a Konec snění od nám dobře známé autorky dětských knih....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174736/hetty-feather-za-hla.jpg 4.5144

Hetty Feather 3.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno · BB art

Emerald Star · 2013

Kniha Za hlasem srdce

nikikostadinova

V životě se stávají špatné I DOBRÉ věci, ale tady se mi něco zdálo hodně naivní a snadné. Ale jinak je to moc hezký příběh pro dívky, který mladé slečny určitě chytne.

fajka
03.09.2018

Krasný a dokonalý díl. Tato série je úplně skvělá. Tenhle díl a jednička je mezitím nejlepší. Ale trochu mě mrzelo, že si Hetty vybrala zrovna cirkus a nechala tam Jema. Ale jsem ráda, že Hetty našla svého otce. Hned se vrhám po dalším dílu a čekám o čem bude.

BookLoverJane
26.02.2018

Moc mě tahle série o Hetty Featherové bavila. Hetty je skvělá osobnost. Kdyby byla opravdový člověk v tomto světě, tak bych se s ní určitě chtěla kamarádit. Konec byl opět dojemný a smutný a líbilo se mi, jak na konci knížky napsala, jak si psala ten svůj deník a na první svazek napsala Vzdušné zámky, na druhý Konec snění a na třetí Za hlasem srdce. Hodně se mi líbí, že se to odehrává v devatenáctém století a není to moderní doba jako dneska. Podle mě je to to nejlepší (celá série), co Jacqueline Wilsonová napsala.

Barik05
01.12.2017

Opět, jen krása určitě si knihu přečtěte stojí to za to. Je to zábavný i smutný příběh.

Kačkaknihomol
04.03.2017

Nedokážu se rozhodnout, jestli je tento díl lepší než Vzdušné zámky.... No nic i kdyby nebyl, rozhodně Vás nečeká zklamání. Hetty občas reagovala velmi spontálně, ale kdyby to bylo jinak, kniha by nebyla tolik skvělá. Jinak mi na konci bylo Jema strašně líto a na Hetty jsem se zlobila. Kniha je dojemná a prostě boží.

bookwoman
14.01.2017

U této série jsem četla první i druhý díl, tak jsem si musela přečíst i ten třetí.Konec knihy byl podle mně smutný,že Hetty nezůstala s Jemem.Já jsem četla první díl, potom ten druhý,a pak třetí,a už jsem Hetty znala,ale jaké by to bylo kdybych četla až ten třetí?Tuto otázku si kladu pořád.Všechny tři díly DOPORURČUJI :)

Miahja
16.11.2016

Krásná knížka(stejně tak ostatní díly),ale na konci mě Hetty hrozně naštvala.Málem jsem se rozbrečela a to u knih většinou nebrečím.Hetty je prostě svá.Ale stejně,chudák Jem.

lucille48
18.07.2016

Další část příběhu o Hetty, který již není tak povedený jako první dílo - "Vzdušné zámky". Nicméně asi každý má zájem vědět, jak to s touto holčičkou, kterou jsme si v prvním díle tak zamilovali, bude pokračovat.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

19. století Anglie láska přátelství smutek zklamání radost cirkus

Jacqueline Wilson
britská, 1945

všech 59 knih autora

Kniha Za hlasem srdce je v