Za hlasem srdce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hetty hledá šťastný konec. Hetty Featherová zažila nemálo dobrodružství a vzrušujících zážitků – i velkou tragédii. Po smrti své milované maminky zase zůstane na světě sama. Čeká ji však zatím nejtěžší úkol – najít svého otce. Hetty se ale bojí, že nikdy nebude doopravdy někam patřit. I po tom, co se setká se svou láskou z dětských let, Jemem, Hetty nepřestává toužit po dobrodružství – zvlášť když se znenadání objeví jedna okouzlující postava z její minulosti. Leží tedy před Hetty vzrušující budoucnost? Může odhodit své staré jméno a vydat se za hlasem svého srdce? Pokračování Vzdušných zámků a Konec snění od nám dobře známé autorky dětských knih....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174736/hetty-feather-za-hla.jpg 4.5158
Série:

Hetty Feather 3.


Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art
Originální název:

Emerald Star, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Za hlasem srdce

A.books
19. dubna

krása! jako všechny knížky od Wilsonové

KatieWolfLover
06.10.2020

Opět úžasná knížka. Hetty jako postavu naprosto miluju, v Za hlasem srdce se však objevily další postavy jako Gideon, Lizzie nebo Elvíra. Děj byl fajn, plynul rychlostí tak akorát. Občas mi přišla malá podobnost postav a že by některé potřebovaly trošku více vyvinout charakter, ale na konečném hodnocení to moc neubírá.

Těším se, až si přečtu od autorky další knihy, (těch, které jsem od Wilsonové dosud nepřečetla je dost málo) nebo až se jí nové knihy vydají.


inachisio
18.08.2020

V dětstvínjsem tuto sérii milovala a uvažuji, že si ji přečtu znova. Skvělé.

midone
04.05.2020

Na tuhle sérii nezapomenu. Nikdy

Elka252
03.04.2020

Nádherná kniha stejně jako předchozí díly a pokračování s názvem Hvězdička!

nikikostadinova
12.08.2019

V životě se stávají špatné I DOBRÉ věci, ale tady se mi něco zdálo hodně naivní a snadné. Ale jinak je to moc hezký příběh pro dívky, který mladé slečny určitě chytne.

fajka
03.09.2018

(+ SPOILER) Krasný a dokonalý díl. Tato série je úplně skvělá. Tenhle díl a jednička je mezitím nejlepší. Ale trochu mě mrzelo, že si Hetty vybrala zrovna cirkus a nechala tam Jema. Ale jsem ráda, že Hetty našla svého otce. Hned se vrhám po dalším dílu a čekám o čem bude.

BookLoverJane
26.02.2018

(+ SPOILER) Moc mě tahle série o Hetty Featherové bavila. Hetty je skvělá osobnost. Kdyby byla opravdový člověk v tomto světě, tak bych se s ní určitě chtěla kamarádit. Konec byl opět dojemný a smutný a líbilo se mi, jak na konci knížky napsala, jak si psala ten svůj deník a na první svazek napsala Vzdušné zámky, na druhý Konec snění a na třetí Za hlasem srdce. Hodně se mi líbí, že se to odehrává v devatenáctém století a není to moderní doba jako dneska. Podle mě je to to nejlepší (celá série), co Jacqueline Wilsonová napsala.

1