Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Chladné stopy Chladné stopy Sharon Dempsey

Asi mám nové detektivní oblíbence. Moc sympatická dvojka. Moc čtivá kniha!

10.06.2022 5 z 5

Malý slon Pomelon Malý slon Pomelon Ramona Badescu

Roztomilost veliká :-D

03.06.2022 5 z 5

Mlíkař Mlíkař Anna Burns

Ne...tohle mi nesedlo. Ačkoli jsem tomu dala šanci i po prvním odložení, tak fakt ne. Možná špatný čas a rozpoložení, ale furt je to ne.

05.05.2022 2 z 5

Ony Ony Helle Helle (p)

Podle anotace jsem čekala větší zvrat v poklidně linoucím se životě. Nenadchne, neurazí.

26.04.2022 3 z 5

Inspirace Baťa Inspirace Baťa Gabriela Culík Končitíková

Zajímavá lifestylová kniha "podle Bati" .

26.04.2022 5 z 5

Psí vycházky 5 : Fenomén Vinohradská třída Psí vycházky 5 : Fenomén Vinohradská třída Zdeněk Lukeš

Opět vyčerpávající procházka se spoustou zajímavostí.

Dům Dům Simon Lelic

Kategorie - škoda papíru.

26.04.2022 1 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Druhý případ detektiva Washingtona Poea měl ještě větší grády než první. Nezklamal.

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Super, mám nového oblíbeného autora, jak se zdá.

Jezevec Jezevec Fredrik P. Winter

Čtivá knížka, ačkoli jsem zhruba od poloviny měla jasno, kam se děj bude ubírat, bavilo mě číst dál a užívala jsem si to s každou stranou.

26.04.2022 4 z 5

Než přišel Hitler: Poslední zima Výmarské republiky Než přišel Hitler: Poslední zima Výmarské republiky Rüdiger Barth

Sepsáno výbornou formou, včetně výňatků z dobového tisku či úryvků básní. Víc takových knih...

26.04.2022 5 z 5

Psí vycházky 4 : Ze Senovážného na Karlovo náměstí Psí vycházky 4 : Ze Senovážného na Karlovo náměstí Zdeněk Lukeš

Já tyhlety vycházky prostě miluju, člověk se toho spoustu dozví o místech, která běžně míjí bez povšimnutí. Kniha má navíc skvělý formát, takže přímo vybízí k tomu, vzít si ji s sebou a obhlédnout všechny ty detaily přímo s "odborným výkladem".

Psí vycházky 7: Karlín Psí vycházky 7: Karlín Zdeněk Lukeš

Tuhle řadu jsem objevila až u sedmičky a nadchla mě! Okamžitě si půjčuju další díly a brouzdání Prahou, kterou jsem si myslela, že jakž takž znám, rázem dostává nový rozměr.

21.03.2022 5 z 5

V knihovně je lev V knihovně je lev Michelle Knudsen

Geniální. Krásné ilustrace a příběh s moc hezkým a poučným dějem. Nejen o tom, že se v knihovně nekřičí, v případě lva tedy neřve :-) ale i o všeobecné toleranci a nevylučování ostatních z kolektivu. Kouzelná knížka, skvělá pro předškolní děti.

Nejnovější dějiny Ukrajiny Nejnovější dějiny Ukrajiny kolektiv autorů

Je fajn být v obraze. Hlavně ve stínu toho, co se teď aktuálně děje...

17.03.2022 5 z 5

Marie Terezie: Všichni věrní a nevěrní Marie Terezie: Všichni věrní a nevěrní Miroslava Zlatníková

Fajn historická oddechovka.

17.03.2022 4 z 5

Afterdark Afterdark Haruki Murakami

Moje první setkání s Murakamim ...a rozhodně ne poslední. Zbožňuju tu atmosféru.

17.03.2022 5 z 5

Lipová alej - Příběh volyňských Čechů Lipová alej - Příběh volyňských Čechů Jan Leschinger

Téma zajímavé, zpracování už méně.

17.03.2022 2 z 5

Není jako ty Není jako ty Ellery Lloyd

Tohle mě fakt nechytlo, možná proto, že instamatky a celý jejich svět mi připadá totálně povrchní....hrdinka mi byla nesympatická. Nic pro mě tohleto.

01.03.2022 1 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Až na ty hrubky v textu dobrý. Připomíná mi to Kdo se postará o Annu? od Kateřiny Pantovič.

01.03.2022 4 z 5