sBety sBety komentáře u knih

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Nakonec to nebyla taková nuda, jak se zdálo po prvních kapitolách (Colin neustále fňuká nad Kateřinami). Klasická Greenovka - cesta za dobrodružstvím, vtipný kamarád, který je z nepochopitelných důvodů spárován s největší kočkou, srážka se zvířetem, poučení. A funguje to!

Ale několikrát jsem se nahlas zasmála a myšlenky na konci se mi také líbily. Tak teda ty 4 hvězdy:-)

18.06.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Velmi humorné nahlédnutí do myšlení muže.

05.02.2016 4 z 5

oddechovka:-)

12.11.2014 2 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Četla jsem ji protože mě zaujal film. Místy vtipné, místy trefné, místy jsem musela přeskakovat, protože se to fakt nedalo.

20.09.2014 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Je zábavné pobývat v hlavách, hned jednoho-hned druhého, z anglických maloměšťáků. Kniha mě popadla a nepustila, a to je to, co oceňuji na stylu Rowlingové.

29.12.2013 4 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Fajnová povídka z povinné četby.

29.12.2013

Zabiják Zabiják Émile Zola

Často na ni vzpomínám...

29.12.2013

Pevné pouto Pevné pouto Alice Sebold

Pro mě osobně skvělá kniha, sice rozvleklá, ale čtivá.

02.12.2012 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Snadno přelouskatelná. Děj mě chytl + je tenká, ideální do doporučené četby k maturitě.

02.12.2012 3 z 5

Pán much Pán much William Golding

Výborná myšlenka, výborná kniha. Líbí se vykreslení jednotlivých charakterů, nejvíc jsem se ztotožňovala s Ralphem.

25.04.2012 4 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Krásně vystihnutá postava Miláčka - člověka, který si cestu k lepšímu postavení klestí přez postele svých milenek...a prochází mu to!

22.03.2012 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Vše co jsem chtěl říct, řekl Jaxx84

18.01.2012 3 z 5

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Jako mně se to líbilo:)

01.01.2012 4 z 5

Mňmňm.. ztratilo to tu jisku, kterou zažehl výborný 1. díl. škoda míra čtivosti je pořád vysoko, jen už mě to prostě tak nebavilo.

23.12.2011 3 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Nebylo to špatné, ale... Některé momenty prostě slabší i když místy jsem se smála z plna hrdla (např. v autobuse:D)

18.10.2011 3 z 5