Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Na to, že jde o erotický román, tak těch erotických scén tu moc nebylo ( asi jen dvě), ale vůbec mi to nevadilo. Za to si tu autorka vážně vyhrála se silným emotivním až dramatickým příběhem. Tato kniha se mi líbila víc než záměna. Děj knihy byl zajímavější, pořád se tam něco dělo a byl neskutečně napínavý. To co se tam odehrávalo, bylo nervy drásající, a taky to byl ten důvod, proč jsem musela číst dál a dál. Doufala jsem ve šťastný konec.
Niké jsem si moc oblíbila, občas mi přišla trošku (hodně) naivní, ale také mi jí bylo strašně líto a celou dobu jsem doufala, že to pro ní nakonec dopadne dobře. Sephan, na jednu stranu mě strašně naštval a to hodně, ale na druhou stranu jsem mu zase fandila, i když to byl pořádný vůl a srab. A nejraději bych ho pořádně nakopala. No a ten jeho právní, to je škoda slov, toho jsem sto chutí zaškrtit už jen, když se tam poprvé objevil.
Bohužel na konci mu zase odpustila až nesnesitelně rychle. Toto je asi tak jediné mínus

11.03.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byla pořádná rychlovka. Skvělá oddechovka u které člověk úplně vypne. Jediné co mi vadilo je to rychlé skákání v čase. Občas mi přišlo jakoby ty kapitoly nebyly dodělané. Ale i tak, děj je svižný, vtipný, nějaká ta pikantní erotika a čte se to úplně samo. Takže, ano, nakonec mě to bavilo
Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Tara je úžasná, moc se mi na ní líbí to jak je "držkatá" ,a že Prestona má prostě na háku To jejich popichování je dokonalé

21.03.2021 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Na lovu je za mě krásně zpracovaná verze na Krásku a Zvíře. Kniha se výborně četla, a pokud máte chuť na moderní fantasy pohádku, která je prokládána další pohádkou (pták Ohnivák), vzhůru do ní. Spisovatelka má cit pro volbu slov, čtenář si opravdu dokáže představit scenérii tichého zmrzlého lesa před sebou. Ze začátku bylo trošku těžší se začíst, pro zvláštní styl vyprávění, ale rychle jsem si na něj zvykla. A úvod se mi nejdřív zdál zdlouhavý, později mi došlo, že byl nezbytně nutný. Hrdiny jsem si oblíbila hned. Byla pravda, že jsem si nejdřív myslela, že Jeviny sestry budou ten typický příklad: zlé a závistivé sestry, ale opak byl pravdou. Zvíře, to je typ postavy, kterou budete mít rádi, i kdybyste nechtěli. Bylo fajn prožívat společně s Jevou tu jeho proměnu, z té divokosti na lidství. Hodně se mi líbili části Zvířete, byli to jen takové jeho myšlenky a pocity. Až na ten konec, ten mi přijde takový hodně rychle ukončený. Bohužel moje romantická duše není tak úplně uspokojena. Rozhodně knížku doporučují, já se od ní nemohla odtrhnouta. Miluju ten příběh a určitě si knihu časem přečtu znovu

12.03.2021 4 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Jedna z mála knížek, u které je mě mrzí, že už jí mám už přečtenou. Na to že je to autorčina prvotina, je to dokonalý příběh s příměsí romantiky a napětí a já si ho oblíbila. Párkrát jsem si i po brečela, což se mi moc často nestává. Maddox je naprosto úžasný "bad boy" má tetování, piercing, jezdí na motorce...a přitom je hodný, citlivý kluk. Já si ho hned zamilovala ne jen kvůli jeho tetování, ale právě i kvůli jeho povaze, je ke všem naprosto upřímný a na nic si nehraje. Anna, no tak u té nevím, na jednu stranu mi děsně lezla na nervy. Nejen kvůli jejímu chování, ale kvůli tomu, že se prostě nedokázala postavit otci. ( Ano vím není to jednoduchý.) Ale na druhou mi nevadila, a občas mi jí bylo i líto. Jinak Maddox a Anna jsou skvělí pár. Oni jsou příklad toho, že protiklady se přitahují. Vyprávění z obou pohledů je super, tady mi jen trošku vadilo, že se tu opakují téměř stejné pasáže ( z Maddoxova pohledu mě bavily víc).

12.03.2021 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Fantastické. Moc se mi líbí, že je to detektivka smíchaná s romantikou. Druhá knížka od této autorky a myslím, že jsem našla svojí novou oblíbenou autorku a rychle musím sehnat její další knihy. Cameron je v hotelu svědkem vraždy a vyšetřování dostane agent FBI Jack Pallas, se kterým ze zná (pracovně) už dřívějška a né zrovna moc v dobrém. Od začátku jsem si oba hlavní hrdiny moc oblíbila. Líbilo se mi to, jak se navzájem provokovali, to jejich škádlení, sarkastické slovní přestřelky, to jak se postupně sbližovali. To jak tvrdili, že o toho druhého nestojí a při tom mezi nimi bylo sexuální napětí. Jediná škoda byla, že autorka pachatele prozradila celkem brzy...

18.01.2021 4 z 5

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Je to taková sladká, romantická pohádka pro velké holky. Místy dost absurdní, ale jako proč ne? Je to kniha a tam se může stát cokoliv.
Za mě jedno malinké mínus je to, že na můj vkus, se jejich vztah vyvíjel až moc rychle (i když to je zmíněno v anotaci) a jakoby jednoduše.... Na druhou stranu bylo zase fajn, že na to po prvním setkání hned nevlítli. Naopak v tomto šli na to hezky pomalu. Pár nevinných schůzek. Sem tam nějaký letmý dotek. Později i polibek.... No a když už konečně došlo na pikantnosti. Tak to stálo sakra za to. A Sam ukázal i svojí dominantní stránku a scéna ze sprchy je asi moje top
Při čtení jsem snad prožila všechny emoce. Smutek. Radost. Vzrušení. Vztek. Obavy. Dojetí..... U nějakých pasáží jsem smála na hlas. I slza mi ukápla
Oba hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila. Eva je skvělá, to co si prožila. Dostal me i samotný dopis od Mathiase a ty její sny jsem milovala. Obdivovala jsem ji i za to, že si stála za svým rozhodnutím. I když jí to Robert vůbec neulehčoval a musím říct že byl hodně přesvědčivý a já sama jsem díky němu byla dost na pochybách.....Sam je miláček. Hned jak uviděl Evu, šel si zatím co chce, a to pořádně pohlavě. Byl sice šílený workoholik, ale díky ní se snažil krotit. Bylo vidět že pro něj vším.
Sladký průběh příběhu je skvěle okořeněn chováním matky Evy (to teda byla fúrie), ale i chováním Roberta, měla jsem chuť ho praštit stejně jako Sam.
Moc se mi líbilo i to, že to není takový ten typický příběh kdy se při první rozepři hend rozejdou. Ba naopak, bylo příjemné jak oba za svoji lásku bojují.
I samotná zápletka byla skvělá. Čekala jsem něco takového? Ano. Ale tím, že to bylo napsané z pohledu Sama, o to to bylo napínavější a takové zajímavější.
A epilog? Tak to už je opravdu taková třešnička na dortu.... Na to jak tu celou dobu Sam působí chytře, tak mě jeho reakce neskutečně pobavila.

05.02.2024 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Toto je taková jednohubka, kterou zvládnete na jeden zátah. Je to vtipné, romantické, peprné,se zajímavou zapletkou. Čte se to hezky, tak jako ostatní knihy od této dvojice.
Kendall byla v komplikované životní situaci, má "zdědit" peníze, ale musí pro to splnit jednu podmínku. Jenže si nebyla úplně jistá jestli dokáže splnit. Samozřejmě osud tomu nechtěl jinak a v jednom z letištních barů potká Cartera. Ten je typický pilot. V každé zemi má nějakou dívku, nebo ženu. Ale i mezi letuškami je velmi oblíbený. Dokáže se kvůli Kendall změnit? A co Kendall, dá přednost lásce nebo penězům?
Oba jsem si moc zamilovala. To co spolu prožívali, bylo milé

11.10.2023 4 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Po skončení prvního dílu, jsem na tento hodně těšila, jenže .....
Z knihy mám hodně smíšené pocity. Bylo tu opravdu spoustu žhavých erotických scén. Ale bohužel kromě té spousty sexu, né že by mi to nějak extra vadilo, ale přišlo mi, že tomu chybí nějaký děj. Krom toho sexu se tu vlastně pořádně nic nedělo i zápletka na konci byla taková nijaká.....
Ano je tu hezky popsány vývoj vztahu mezi Payton a Dominikem. Payton se mi líbila. Její práci a zároveň koníčkem je práce v privátním klubu. Tak se také pozná s Dominikem, který za ní zaplatí neskutečnou částku peněz......To jak kvůli Dominikovi dobrovolně porušovala vlastní pravidla. Dominik je do teď pro mě takovým otazníkem. V jednu chvíli je červenající se stydlín, kterému poslední rok dělala společnost jen jeho levačka. Ale ve druhé chvíli úplně obrátí je dominantní a přesně ví co chce. Dokonce se nebojí zabrousit do světa BDSM
Co mi hlava do teď nebere, a taky mi to tam hodně vadilo, protože se to tam opakovalo dost často. Bylo, že jí dokázal přivést k orgasmu, pouhým příkazem. To jako jak? Toto mi přišlo už absurdní a přehnané

11.10.2023 3 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

Tak toto byla velmi zajímavá kombinace. Kleptomanka a policista? A proč né. A hlavně, která žena by odolala muži v uniformě, ke všemu v té policejní. No já rozhodně ne (v knize)
Kdo miluje erotické romány, tak je tato kniha přesně pro něj. Narovinu upozorňuji, že kniha nebude pro každého. Autorka se toho vůbec nebojí a čtenáře vůbec nešetří. Je tu hodně sexu, nejen nějakého klasického, ale pořádně drsného, pouta, plácání..... A ani vulgarismy a sprostými slovy se tu nešetří.Ale není tu je to jedno, má to skvělý děj, kde sledujeme vývoj a veškeré zvraty vztahu Laury a Bradleyho, který není vůbec jednoduchý.
U knihy se budete smát, bude se vám chtít plakat, budete tajit dech, budete rudnout, ale také budete chtít být na místě Laury.
Laura celkem často lezla na nervy a chtěla jsem dát pár facek. Ale teky jsem si jí zamilovala pro její odvahu, drzost, divokost.
Bradley to je miláček. Je to šerif malého města. Působí mile a profesionálně. Drží se pravidel a zásad. Ale jen do chvíle než podlehne Lauře, to teprve ukáže své dominantní já.
Kniha je rozdělena na tři části. První je hoodně žhavá. Na začátku druhé jsem málem dostala infarkt a autorku jsem měla sto chutí zaškrtit a třetí čast je taková "jemnější", trošku předvídatelná, ale i napínavá. Stránky jsem hltala jednu za druhou...Moc se mi líbil i epilog, že nám autorka prozradila jak to celé dopadlo, což je za mě velké plus.
Malé mínus je za některá slova co mi vadí. A opakující se fráze. Ano jsou tam i neuvěřitelný situace, ale mě to nevadí

27.04.2023 4 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Upřímně jsem čekala něco úplně jiného. Hoc se o této knize neví a to je celkem škoda..... Milá, nenáročná, romantická oddechová knížka. Sice je celkově děj takový slabší, ale zase takový zajímavý. Ano máme tu opět hodnou holku a zlého kluka, ale je to oproti ostatním knihám jiné. Hodně se mi líbí prostředí děje. Knihkupectví, to je úžasné, a taky to že hlavní hrdinka tak miluje knihy a trpí stejnou "nemocí", tak zvanou hromadění knih.
Hlavní postavy jsou sympatické, ale úplně mi k srdci nepřirostli. Maxim, i přesto že to byl recidivista byl fajn a dokázal být milý. Strašně moc mě překvapil důvod jeho chování. S takovou to "vadou" jsem se v knize ještě nesetkala, a bylo mi ho díky tomu i líto. Zajímavé bylo že to dokázal ututlat, ale bylo taky dobré že jsem tomu postavil a dokázal přijmout pomoc. Sára byla úžasná. To jak se dokázala proměnit. Hodně jsem se v ní viděla. Plachá, stydlivá, rozpačitá, ale taky cílevědomá a i statečná. S Maximem se k sobě dokonale hodili.
Vedlejší postavy byli milé. Hlavně Anita a Dominik.
Pokud tety hledáte nějakou odpočinkovou a nenáročnou knihu tak tato je přesně pro vás

17.10.2022 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Mrzí mě to, ale touto knihou jsem sáhla hodně vedle. Bohužel mi to vůbec nesedlo a často jsem přemýšlela, že jí ani nedočtu. Chybělo tomu snad všechno co u těchto knížek mám ráda. Téměř žádná romantika, žádné pořádné jiskření mezi hlavníma hrdiny a když už tam něco bylo tak jsem jim to vůbec nevěřila.
Hlavní hrdinka Heather mi vůbec nesedla. Mám ráda, když je žena odvážná a jde si za tím co chce. Ale tady mi to přišlo spíš dost vlezlé, místy to na mě působilo celkem lacině. Ale zase mi na ní líbila ta její upřímnost.
Noah, ale jo ten mi byl celkem sympatický. Líbilo se mi to jak se Heather snaží pomoct. Byla jsem ráda že se na Heather hned nevrhl a snažil se jí odolat.
Jejich věkový rozdíl, mi kupodivu vůbec nevadil, ten mi i vyhovoval. To je na tom jedno z mála pozitivního.
Celkově nápad na knihu byl zajímavý, ale přišlo mi to takové nijaké. Trošku to zachránil i konec.

20.09.2022 2 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Ano měla jsem chuť knihu odložit. Tentokrát to, ale nebylo kvůli pomalému začátku, ten je tu oproti jiným knihám celkem svižnější. Spíš mě odrazovalo to, že se tu slova, fráze nebo celé věty, hodně a často opakovali, což mi maličko vadilo. A když Vanessa popisovala Aidna, tak to bylo celkem přehnané. Díky jejím popiskům vypadal spíš jako obr a né namakaný sportovec. Ale už jsem si na autorčin styl psaní. Takže knihu jsem nakonec neodložila, ba naopak vůbec nešla odložit. Protože toto je další úžasný příběh, do kterého jsem se zamilovala.
Vanessa pro Aidena pracuje. Prakticky pro něj byla vším. byla pro něj sekretářka, hospodyně, podržtaška……prostě pro něj udělala první poslední. A Aiden, jako vrcholoví sportovec, s neskutečně obřím egem, to neviděl a bral toto všechno od ní jako samozřejmost. Jenže co se stane, když se jednoho dne Vanessa konečně odhodlá a dá výpověď?..... Dojde Aidenovi o koho právě přišel? A jak se s tím vyrovná?......
Nenechte se odradit tím, že kniha je taková bichle (necelých 500stran). A musím říct, že jsem se nenudila ani stránku, Strašně mě překvapilo, že už jsem na konci. Na pořádnou romantiku si musíte počkat až téměř na samotný konec, ale tím nechci říct, že by tu žádná romantika nebyla. Nemusíte se bát že by zbytek byl nuda bez romantiky. Opět je to skvělá hate to lave linka kde to mězi hlavními hrdiny neskutečně jiskří, nechybí tu ani smysl pro humor, další originální námět a emoce.
Ještě takové malé mínus. Když Vanessa popisovala Aidna, tak to bylo celkem přehnané. Díky jejím popiskům vypadal spíš jako obr a né namakaný sportovec…. Také se tu tentokrát prakticku vůbec přibližněji nezmiňuje o sportu, kterým se Aiden živí.
A ještě nakonec musím zmínit Aidenova spolubydlícího Zaca, toho jsem si taky moc oblíbila

01.09.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak jako v knize Kulti, tak i tady je ten začátek celkem takový zdlouhavý a pomalý, ale tentokrát mi to už tolik nevadilo Takže jak překonáte tady tu počáteční omáčku, tak vás to pohltí na plno. To hašteření a jak to mezi hlavními hrdiny celou dobu jiskří je úžasné Nechybí tu ani typický autorčin humor, sarkasmus ale také tu jsou i dojemné chvilky u kterých jsem měla hodně na krajíčku Je to skvělá kombinace slow burn a hate-to-love A já nemůžu jak jinak než to že tento příběh miluju
Stejně jako Kulti je tato kniha ze sportovního prostředí. Tentokrát je to krasobruslení a jelikož mám ráda i filmy s tou to tématikou, tak tady jsem neváhala ani minutu. Neustálé tréninky, nervozita z blížících se závodů, zimní stadión, piruety, pády......Nejen že je o to krasobruslení, ale také se tu řeší osobní a rodinný život hlavních hrdinů. Obě hlavní postavy, Jasmin a Ivan, si mě okamžitě získali. Líbí se mi na nich že nejsou vůbec takový, jaký se na první pohled zdají. Jasmin to nikdy neměla jednoduché a přesto to nikdy nevzdala, tvrdě na sobě pracovala a šla si za svým snem. Také se mi líbila její tvrdohlavost. Slovní přestřelky mezi ní a Ivanem byly úžasné a moc jsem se u nich bavila, tu jejich nevraživost jsem jim věřila

01.09.2022 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Přečtení si této knihy jsem hodně dlouho odkládala a to jen proto že hlavním tématem je fotbal a ten teda není vůbec nic pro mě. Ale jsem ráda že jsem do ní nakonec pustila, protože já to miluju
Bohužel začátek byl až příliš pomalý a to jak Sal furt vzdychala nad Kultim, mi docela lezlo na nervy. Takže mě to trošku odrazovalo od čtení a několikrát jsem uvažovala, že knihu odložím. Nakonec jsem knihu neodložila a pokračovala ve čtení. Jsem za to neskutečně ráda, protože jakmile se Sal ozvala, a obula se do Kutliho, tak to konečně začalo být zajímavé a začalo mě to mnohem víc bavit a čtení jsem si užívala. Najednou jsem do knihy začetla a vůbec jsem knihu nemohla odložit. Byla napínavá, vtipná, čtivá a celou dobu jsem si říkala tak teď už....
Mám ráda knihy hate-to- love a tato to skvěle splňuje. Sal je sympatická, milá, vtipná, cílevědomá a sebevědomá. Kulti je takový ten arogantní, namyšlený sportovec, ale když se konečně otevře je úplně jiný, než jak se na první pohled zdá
Takže pokud stále nad touto knihou uvažujete, určitě si jí přečtěte, nenechte se odradit začátkem, rozhodně stojí za přečtení. Já jí můžu jedině jen doporučit

31.08.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Závěrečný díl této série. Řekla bych, že o něco lepší jak druhý díl Zachraň nás. Potom jak skončil předchozí díl, jsem tady čekala nějaké pořádné drama, něco mnohem většího Ano něco málo se tu stalo, ale to je jako všechno?
Na druhou stranu bylo moc hezké jak to celé vyřešili a to jak to Ruby s Jamesem celé zvládli Jejich vztah se od prvního dílu jen prohloubil a James se taky konečně pochlapil
Líbílo se mi že tu dostali více prostoru i vedlejší postavy, hlavně Lidie sestra Jamese a Ember sestra Ruby. Takže je kniha tentokrát psána z více pohledů, i když jsem se občas ztrácela u toho z kterého pohledu zrovna čtu. Sice to díky tomu působilo trošku urychlené, ale nijak mi to nevadilo
I přesto že mám nějaké výtky, tak se mi tato série líbí. Rozhodně tuto sérii doporučuji. A pokud jste už četli sérii Znovu, tak toto se nemůžete nechat ujít. A pokud ještě ne, tak tu také doporučuji, Mona prostě psát umí. Už se těším až si od ní přečtu něco dalšího.

31.08.2022 3 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Tento díl je za mě zatím nejslabší. Nadá se říct, že by mě tato kniha vyloženě nebavila, ale přišlo mi to celé takové divné. Myšlenka se ztrátou paměti hlavního hrdiny, byla zajímavá, ale bohužel špatně, hodně nereálně zpracovaná.
Zuzana mi nebyla moc sympatická. I když celkem chápu její pohnutky, ale to co udělala bylo hodně zvláštní a i to jak se chovala mě strašně vytáčelo. Až ke konci mi přestala vadit. Wallace/ Mark na to jaký to byl chlap, tak ne mě byl až moc milý, vzhledem k tomu jak se k němu Zuzana chovala. A to jeho oslovovaní „Zuzanko“ „Hruštičko“ tak to mě strašně štvalo….Hlavně chování personálu v nemocnici, mi přišlo dost nelogické…
Ale aby to nebylo celé jen negativní, tak mě bavila až poslední třetina, kde se konečně něco dělo a i nějakou emoci to ze mě dostalo. Začalo v okamžiku, kdy se Wallaceovi konečně vrátila paměť, naštval se a donutil Zuzanu podepsat smlouvu. Jo tam se konečně začalo dít něco zajímavého. A tady už mě začali být i hlavní postavy sympatické.
Ale je to jen můj názor. Tím nechci nikoho od čtení této knihy odrazovat, ale já si jí určitě už znovu nepřečtu……

20.03.2022 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Jelikož jsem jako první četla sérii Vested Interest, kde se Richard taky objevuje (v knížkách Maddox a Reid) tak už tam jsem si ho hodně oblíbila a těšila se na jeho příběh.

Začátek byl hodně nadějní, Richard tam je takový správný „prevít“, škoda že to jeho „prevíctví“ až moc rychle vyprchalo. Ale nijak extra mi to nevadilo, bylo skvělé sledovat tu jeho proměnu. Katy, byla od začátku sympatická. Zvlášť, když přestala být taková ta šedá myška a konečně si nenechala vše od Richarda líbit. Vedlejší postavy byli taky super, rodinu Gavinových si prostě každý zamiluje, hlavně Grahama a Jennu.

Je skvělé, že příběh je převážně vyprávěn z pohledu Richarda. Úseky z pohledu Katy nebyly špatné, ale přišly mi trošku nijaké. Nemůžu si pomoct, ale knížky z pohledu chlapa mě prostě hrozně baví. Celkově se kniha četla rychle a bavila mě.

Super je, že do knihy je přidána povídka Baby šéf, tak je skvělá. U té jsem se snad celou dobu musel smát. A bylo skvělé sledovat Richarda, jak ho může ještě víc změnit dítě

19.04.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Prostě Wow. Já tuhle sérii miluju a ani tento díl nezklamal. Za mě překonal i 3. díl (který zbožňuju), tohle byl naprosto dokonalý příběh, až mě mrzí, že už to celý končí. Blakea jsem si oblíbila už v Doufat znovu, a tady je úžasný. I když jsem měla občas chuť mu dát pár facek, ale na druhou stranu chápu jeho chování. Jude, tak ta je taky skvělá, s ní jsem to celé prožívala, občas mě bylo tak ouzko z toho co cítí ( ano, vím jsem hrozná cíťa )Ale taky jsou tam chvíle kdy jsem se musela smát. Blake a Jude jsou dokonalý pár a celou dobu jsem jim fandila ( i když jsem věděla jak to dopadne ) Hodně jsem si oblíbila i jejího bratra Ezru, ten mě hodně mile překvapil. A jsem ráda jak to mezi ním a ?? dopadlo. Vůbec by mi nevadilo kdyby byla i o něm kniha. Je fajn, že se tu objevují i všechny ostatní postavy.
Když jsem si tuhle sérii ( první 3 díly) kupovala loni v květnu, měla jsem obavu aby se mi libili. A já si je nakonec naprosto zamilovala. Už jsem je stihla přečíst 2x a rozhodně se k ním znovu vrátím.
Už teď se těším na další knížky od Mony, které mi rozhodně v knihovně nesmí chybět

15.03.2021 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tak tohle byla opět jízda. Knížka se čte úplně sama. Úplně mě zase pohltila. Jen mi zde Brook občas lezla pěkně na nervy, ale tady jí (nejspíš) omlouvá to, že se jí „splašily hormony“ protože byla těhotná a taky na to mělo vliv odloučení od Remyho….Za mě byla nejlepší zcéna, když se proplížila na Remyho zápas.

01.02.2021 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Na tuto knihu jsem se hodně těšila. Nejen že mě zaujala anotace, ale ta obálka je prostě úžasná. Konečně hezký chlap. Jenže to je asi to jediné úžasné na knize..... Bohužel mě kniha hodně zklamala. Těšila jsem se na pořádnýho chlapa (ten na obálce vypadá že je mu tak kolem 40let), jenže hlavní hrdina v knize má jen 25let a vůbec nevypadá jako ten na obálce.
Kniha je prezentovaná jako dark romance z prostředí mafie. Takže jsem čekala nějakého drsného muže a ono nic.
Ano začátek se mi celkem líbil a vypadalo to nadějně. Jenže jak rychle to začalo, tak rychle i to skončilo. Většinu knihy se tam nic nedělo. A už vůbec ne mezi hlavními hrdiny. Ani jeden mi nijak nepřirostl k srdci. Žádná jiskra. Žádná chemie. Některé věci mi přišly tak strašně přehnané až absurdní.
Sice se kniha čte hezky a je i místy vtipná, ale jen díky Lucyině kamarádce. Bohužel většinu času mi přišlo, že se spíše nudím a čtu jen kvůli tomu abych věděla jak to mezi nimi dopadne. Možná kdyby kniha byla psána z obou pohledů tak by to bylo lepší. To mi tu hodně chybělo, pohled Ashera.
I tak věřím že si své čtenáře kniha najde, bohužel já mezi ně nepatřím

15.10.2023 2 z 5