Sam99 Sam99 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Čekala jsem další přeslazenou knížku, kterou nebudu chtít dočíst do konce. Ale to jsem se spletla. Ano, kniha sice byla dost romantická a občas se tam objevilo i nějaké to klišé, ale rozhodně jsem se u ní nenudila. Některé pasáže byly dokonce i vtipné, což bych u romantické knihy spíš nečekala. Kniha se četla sama, protože děj je neskutečně čtivý. U některých scén se zasmějete, i kdybyste byli z ledu. Prostě super knížka.

Těším se na další díl, od kterého očekávám stejnou kvalitu, jako od tohoto dílu. Knihu mohu vřele doporučit.

09.05.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Velmi tuto knihu mohu doporučit. Přečetla jsem ji jedním dechem, protože kniha má velmi poutavý děj a hlavně je od úžasné autorky. Líbilo se mi, že kniha je napsaná z obou pohledů a ještě k tomu se jedna část knihy odehrává s minulosti.
Už se velmi těším na film, který by měl být brzy v kinech!

Velmi knihu doporučuji úplně každému, protože to není kniha jen pro ženy, ale myslím, že si pěkně počtou i chlapi! :-D

12.04.2016 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Nějak se přes tento díl nemohu dostat, když už se přinutím ke čtení této knihy, vydrží mi to tak na 5 minut. První díl jsem přečetla jedním dechem, ale druhý díl mě vůbec nechytl. A když vidím, co tady píší ostatní, divím se, proč mě ta kniha nebaví.

16.11.2015

První První Kiera Cass

Malinko předvídatelný děj, ale skvělý závěrečný díl. Pár věcí mě teda překvapilo, ale nechci spoilerovat. U této série musím pochválit obálky, protože jsou naprosto úžasné. Maxon je velmi sympatická postava, America bych občas dala facku, ale myslím, že tak je to všude. Pár scén bych možná tak moc neprotahovala, ale jinak bych autorce nic nevytkla.
Knihu hodnotím 5*.

16.11.2015 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Nevěra a milostný trojúhelník, velmi zajímavé téma a musím uznat, že autorka to měla docela dobře vymyšlené. Denny byl takový nemastný, neslaný, mnohem víc se mi líbil Kellan. Do Kellana jsem se hned zamilovala. Kieru jsem si neoblíbila, ani na konci příběhu. Štvala mě její nerozhodnost, Denny nebo Kellan. Když už to vypadalo, že se rozhodne pro Kellana, tak to zase udělala jinak. Myslím, že autorka dost protahovala to rozhodování, kdyby to nedělala kniha by měla menší počet stránek. Možná to je důvod, proč jsem nedala plný počet bodů. Nevím, jestli se mi chce do dalšího dílu, možná si tuto knihu nechám chvíli uležet a pak uvidím, jestli budu mít chuť na druhý díl.

24.08.2015 4 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Nevím, co si o této knize mám myslet. Přišlo mi to jako jedna velká slátanina a vlastně ani nic nového, co bych už někdy nečetla. Vím, že za to autorka nemůže, protože takovýchto knih je spoustu. Nejvíc mi vadilo, jak Mila pořád opěvovala Paxovo tělo. Myslím, že stačilo říct jednou, že je jeho tělo božské a stačilo. Musím ale uznat, že první třetina knihy byla dobrá. To je tak všechno. U knihy jsem se nudila a pak se už musela i do čtení nutit. Jsem ráda, že to mám za sebou. Už se mi ani nechce nic dalšího od autorky číst, protože si nemyslím, že mi sedl její styl psaní. No co už, dávám 3* jenom kvůli začátku.

19.07.2015 3 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

No, co na to říct. Kniha je určitě horší, než první díl. Čekala jsem něco, co mě u knihy zaujme, ale ono stále nic nepřicházelo a nakonec byl konec a já vlastně z knihy nic neměla. Možná to autorka myslela dobře, ale výsledek byl úplně jiný. Už jsem ztratila chuť číst další díly, bojím se, že budu zase zklamaná.
Dávám solidní 3*.

29.06.2015 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Sice jsem knihu četla před delší dobou, ale stále si jí pamatuju, jako bych ji dočetla včera. Kniha mě velmi nadchla. Autorka vymyslela docela zajímavý námět: sázka, která se tak trochu zvrtne. Možná mě pak trochu štval konec knihy, chtěla jsem ho přeskočit, ale nakonec jsem vydržela a přetrpěla to (nechci spoilerovat, takže nebudu psát, co mě štvalo). Knihu jsem si ale užila a měla ji přečtenou za necelé dva dny. Je velmi čtivě napsaná, možná protože autorka není o moc starší, než čtenáři, pro které píše. Trochu mě štve, že na obálce má Brandon vlasy hnědé, ale v knize je blonďák. Malý detail, který je zanedbatelný.

29.06.2015 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Hmm, jo. Dobrá oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Jsem ráda, že jsem konečně četla erotickou knihu, která je napsaná z pohledu muže. Bylo to osvěžující a příjemné. Ale jako u každé knihy tohoto žánru, je trochu předvídatelná. Tak ale proč ne? Kniha vás zabaví, ale žádnou stopu ve vás nezanechá. Každopádně dávám vysoké hodnocení za čtivost.

29.06.2015 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tak, tohle je moje druhá kniha od autorky a... um horší než Jako led. Sice dávám pět hvězdiček, ale děj byl docela předvídatelný. Kniha jsem přečetla jedním dechem a vcelku si ji užila. Velká romantika, která vás chytne za srdce a trochu pokazí zuby (tak moc je to sladké). Myslím si, že knihy v originále jsou lepší, protože ne každý překlad je dobrý (tento zrovna nebyl špatný). Knihu doporučuju, Užijte si ji!

23.06.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moje první kniha od této autorky a velmi jsem si jí užila. Kniha se četla vážně velmi rychle - za jeden den. Doufám, že vyjde i pokračování, ráda bych si ho také přečetla. Nezdá se mi, že by tato kniha byla nějak špatná, jak se píše dole. Spíše mě ten nápad nadchl, uvíznutí v horské chatě, obklopeni sněhem, kde leží před krbem, aby jim nebyla zima. Jůůůů! Romantika, která vás ale bude bavit.

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Znovu jsem četla v originále. Druhý díl je možná trochu slabší než předchozí díl. Kniha je zase velmi čtivě napsaná. V tomto dílu jsem si moc neoblíbila hlavní ženskou postavu Blaire - všechno brala až moc a tím mě štvala. Nic méně fandím páru Rush a Blaire.
Je to oddechové čtení, které vás zabaví na jeden den, protože kniha je znovu velmi krátká.

23.06.2015

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Četla jsem v originále, ale i tak jsem si knihu velmi užila. Kniha je napsaná velmi čtivě někdy i s humorem. Knihu jsem přečtla za jeden den, možná i díku počtu stránek. Řekla bych, že kniha měla docela předvídatelný děj, ale konec mě příjemně překvapil, nutí vás totiž chtít si přečíst další díl.
Myslím si, že originální obálka je hezčí než ta naše česká, které mi k téhle knize moc nejde. Knihu doporučuji spíše dospívajícím čtenářům.

Elita Elita Kiera Cass

Tenhle díl byl možná trochu slabší než první, ale i tak jsem si ho moc užila. V tomto dílu byla America velmi nerozhodná a to mě docela štvalo, nejdřív to byl Maxon, pak Aspen, pak zase Maxon atd. Každopádně se znovu těším na třetí díl, který má vyjít až v říjnu.
Musím zase pochválit obálku, která je i teď velmi vydařená.

Selekce Selekce Kiera Cass

Kamarádka mi tuhle knihu doporučila, ale já jsem od ní nic moc nečekala, protože princezny nesou zrovna můj šálek čaje. Po dočtení jsem neměla slov. Americu jsem si velmi oblíbila, ale Celestu tu jsem nesnášela.
A podívejte se na tu obálku, je to vážně jedna z nejhezčích obálek jaké jsem kdy viděla.
Knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Druhý díl - Elitu - už má rozečtenou a těším se, jak to dopadne.

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Knížka byla úžasná. Už dlouho jsem na ni měla zálusk, a když jsem si ji konečně přečtla, tak jsem ráda, že jsem to udělala. U knihy se hezky relaxuje a postavy jsem si také oblíbila. Velmi doporučuji!

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Jedním slovem - Wow. Tahle kniha vás pohltí. Když se do ní začtete, tak už se od ní neodtrhnete. Do Travise jsem se hned zamilovala, i když je to takový děvkař. Abby sice taky nebyla špatná postava, ale taky jsem si ji nijak moc neoblíbila. Ovšem jako pár byli úžasní. Už se těším, až se pustím do druhého dílu, který by měl být z pohledu Travise.

19.06.2015