saez saez komentáře u knih

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Moje drahá prázdninová Josefína. Ne, fakt nepotřebuju velkej příběh, dramatické zvraty a dech beroucí situace. Stačí mi praštěná Pepina, její lapálie a lovestory s Tvrdíkem. Bez nich není dovča kompletní.
PS: První díl jsem podstrčila matce, aby mi v těch vedrech nelezla moc ven a nějak se zabavila. Ukradla mi všechny. :-)

24.08.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Chvíli jsem se v tom beznadějně plácala, ale konec dobrý, všechno dobré.

17.08.2020 3 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Právě jsem dočetla celou sérii. Tedy, spíš sežrala na posezení. Je to čtivý, docela vtipný a napínavý a skvěle se u toho vypíná hlava. Jen bych ještě potřebovala pár dalších knih.... :-)

10.08.2020 4 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Děsí mě jak je to čtivé. Já nečtu, já žeru a hltám. Za rok si patrně nebudu pamatovat nic moc, ale momentálně mě tahle série bezuzdně baví.

18.06.2020 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Přečetla jsem jedničku, přečetla jsem dvojku, přečtu si i trojku... Je to čtivý, děj hltáte, čekáte co bude dál, ale obávám se, že to bude jen odpočinkový "průtokový ohřívač". Budiž sérii ke cti, že opravdu baví.

15.06.2020 4 z 5

Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Anna Hostomská

Tuhle knížku mi můj tatínek předčítal před spaním jako pohádky. A v koupelně při holení zpíval svým krásným sytým hlasem árie vodníka, nebo Kecala a kupodivu se při tom nikdy neřízl :-) Dveře do světa opery mi tak nenásilně otevřel dokořán.

08.06.2020

Babičky Babičky Petr Šabach

Je to typická "Šabachovina", místy se zachechtáte k slzám, místy vás to donutí přemýšlet a na konci máte takovou divnou pachuť v ústech, jako byste ještě nedojedli, řádně nevychutnali sousto a na talíři už nic nezbývá. Přesto se k autorovi pokorně vrátíte a žadoníte o přídavek.

08.06.2020 4 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

Zase zbytečně uspěchala a překombinovala konec, ale i tak to byla parádní oddechovka, přesně taková, jakou mám od Deveraux ráda.

01.06.2020 5 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

Tady už nám autorka kapku přeháněla. Jestli ještě někde v blízké budoucnosti uslyším "konspirační teoretik", tak začnu řvát. Ale dočetla jsem, budiž mi to ke cti :-)

27.05.2020 2 z 5

Porušený slib Porušený slib Amanda Quick (p)

Když už načtu sérii, musím ji dočíst. Opět sladká detektivka, opět dobrá kniha pro oraz po práci.

21.05.2020 4 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Sladká detektivka light. Na oddech je to výborný. Prostě nemysli a čti :-)

15.05.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Trochu kopie Řbitova zvířátek říznutá Vymítačem s motivem vymahačského gangu. Pořád jsem měla pocit, že to už jsem někde četla. Ale zase se to četlo docela dobře.

27.04.2020 4 z 5

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Milovnice Rudolfových knih zajásají, mladé generaci už kniha asi nic neřekne. Kniha není špatná, ale napsal mnohem lepší.

20.04.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Kniha je dlouhá, má několik dějových linek, které na konci nebyly úplně dořešeny, i přesto mě četba bavila. Jsem zvědavá, zda bude další případ. Vlastně se mi i docela líbí rozvíjející příběh Cormorana a Robin (zřejmě dávná slabost pro červenou knihovnu). Znáte ten pocit, kdybyste nejradši autora přivázali k židli aby jen psal a psal?

15.04.2020 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Tak. A je konec. Nejsem vyloženě zklamaná, ráda jsem se potkala se starými přáteli, ale nemohlo to být lepší? Jak by asi psal sám Larsson?

03.04.2020 4 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Dočetla jsem před týdnem. Nebylo to nejhorší, slušně zpracované, možná trochu předvídatelné... Obávám se, že za další týden už budu jen matně tušit o čem kniha byla.

30.03.2020 3 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Konečně známe Asadův příběh. Jak já si přála heppáč....

30.03.2020 5 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Malé pikantní vraždičky k velké černé odpolední kávě a nezbytné zabijácké cigaretě v tom pitomém předvánočním shonu.... a můj den neměl chybu. Olsen mě nikdy nezklame :-)

30.12.2019 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Všichni už to řekli za mě. Byla to jízda se slzami v očích a já doufám, že to ještě neskončilo.

27.11.2019 5 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Jude Deveraux (p)

Překvapivě žádný sex, zato vcelku vydařená detektivka. Deveraux mě baví už hodně let.

10.10.2019 5 z 5