sabinaK sabinaK komentáře u knih

Kniha perfektní, četla se sama a nešlo se odtrhnout. Super!

18.10.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Já vlastně ani nevím, co napsat. Bylo to smutné a zároveň strašně krásné. Není úplně příjemné brečet v autobuse, ale stalo se. Několikrát

21.09.2023 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Hmmm, trošku pomalejší začátek, do kterého se ne a ne pořádně začíst, ale pak.... :-) i přes ten začátek si dle mého zaslouží 5*

17.12.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Hmmm, těžké něco napsat. První půlka se táhla jako špageta, nudila mě a už jsem chtěla knížku odložit na neurčito. Pak mi to nedalo (když je to ten celosvětový bestseller) a nakonec jsem to dočetla. Druhá polovina rozhodně lepší, ale řadím teda spíš k průměru. Možná to chtělo trochu zredukovat strany? :-)

21.09.2015 3 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

I když smutná, tak krásná. Autorka mi hodně připomíná Kate Morton. A obálka knížky naprosto super.

20.08.2015 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Tak nějak nechápu, proč to patří mezi bestsellery, za mě utrpení to vůbec dočíst :-(

27.07.2015 1 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Ze tří knih od Jojo, která jsem četla, tahle sice pěkná, ale nejslabší, proto 4*

07.05.2015 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Knížky Sandry Brown dělím do dvou skupin - romantické sračky, kterým se vyhýbám, a napínavé detektivky, které jsou super. Tahle jednoznačně patří do druhé skupiny. Já vřele doporučuju :-)

30.04.2015 4 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Dvěma slovy? Super, bomba :-)

25.02.2015 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

super knížka

23.11.2014 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

(SPOILER) Ach jo, já tuhle sérii vzdávám. Oliver byl de*il od začátku do konce a Chloe totální husička a naivka.

13.02.2024 2 z 5

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

Příběh jako takový nebyl vůbec špatný. Co mě ale neskutečně vytáčí, jsou překlepy. Tady jich bylo požehnaně. K tomu navíc spousta vět, které nedávaly smysl. Google překladač? :D

11.02.2024 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Ufff, dočetla jsem, ale...... Prostředí mě vůbec nezaujalo, hraní her je mi naprosto cizí. Vůbec mi to nesedlo.

22.10.2023 2 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Krása. A i slza ukápla :)

01.08.2023 5 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Moc milé letní čtení. Většinu popisovaných míst jsem navštívila, takže jsem si zavzpomínala :-)

24.07.2023 4 z 5

Myslím, že naplnila má očekávání. Co mi ale vadilo, bylo docela dost chyb/překlepů

18.10.2022 4 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Musím říct, že jsem se vůbec nemohla začíst, ale.... Druhá pulka se četla sama a prostě jsem potřebovala zjistit, jak to dopadne.

15.10.2022 4 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Připomíná mi film Dost s Jennifer Lopez, ale ten byl propracovanější.

25.09.2020 3 z 5

Inteligentní hry pro vašeho psa Inteligentní hry pro vašeho psa Helen Redding

Za mě super, určitě využijeme se štěňátkem :)

01.08.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou Laurelin Paige