Sabii14 Sabii14 komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha se mi hodně rychle a dobře četla. Příběh byl napínavý a z každé kapitoly jsem byla pokaždé z něčeho v šoku. Konec se mi moc líbil svou originalitou, čekala jsem klasický zakončení, ale byla jsem příjemně překvapena.

26.03.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Dlouho mě žádná kniha tak nedostala jako právě tato Pravda, nebo lež..
Když jsem se přehoupla přes začátek, nemohla jsem se pak od knížky odtrhnout, pořád jsem chtěla číst dál a dál. Příběh napínavý a až do konce jsem nevěděla co si mám vůbec myslet. Myslím, že budu ještě dlouho přemýšlet jestli to byla pravda, nebo lež.

16.01.2022 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Rozhodně jsem nečekala, že mě tato kniha tak moc chytne. Po dlouhé době jsem našla knihu, na kterou jsem se strašně těšila až budu pokračovat ve čtení. Celou dobu si říkáte kdo by to mohl Aidenovi udělat a jestli se nestane tohle nebo tamto. Prostě naprosto skvělý příběh s neočekáváním a nevědomím jaký bude konec!

06.09.2021 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Moc mě to bavilo a proto jsem hodně naštvaná, že není pokračovaní.. :-(
Ale jinak opravdu dobrá kniha

26.08.2016 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Knížka mě bavila i když byla z pohledu Travise. Ráda jsem se dozvěděla co ve chvílích kdy nebyl s Abby dělal a taky jaké měl pocity. Příběh jsem si užila a moc se mi líbil konec knížky :-)

26.04.2015 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se četla dobře a rychle, byla děsivá i vtipná. Tím, jak byl celý příběh napsán, neustále se mi měnil názor na to, kdo by mohl být viníkem. Zvraty v knize mě nepřestávaly překvapovat a jen jsem už chtěla přestat přemýšlet nad tím, jestli to byl on nebo ona a dojít na konec knihy, abych už věděla kdo za to všechno nakonec může. Bylo to tak čtivé až to bylo klasické odpočinkové čtení :)

06.12.2023 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

O téhle knížce nemůžu říct nic špatného.. Opravdu zajímavá a skvělá knížka.
Moc dobře se mi četla a taky jsem ji moc ráda četla. Nikdy jsem se ani trošku nenudila a dokonce jsem byla i překvapená.. Skvělé postavy i vtipné části :-) Byla jsem zklamaná že knížku už jsem dočetla, ale velmi se těším na další díl...

21.05.2015 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Dlouho se mi nestalo, že bych si v knize oblíbila všechny postavy a líbila se mi každá jeho povaha. Příběh byl neskutečně dojemný, líbily se mi skoky mezi minulostí, přítomností a dokonce malé náznaky budoucnosti. Kniha je skvěle napsaná, četla se úplně sama a příběh poukazuje na to, že sláva a bohatství není vše a slavní lidé nemusí být vždy tak spokojení jak vypadají :) Určitě doporučuji přečíst!!

11.02.2024 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Příjemné a rychlé čtení, příběh jednodušší a přesto pořád zajímavý. Líbilo se mi, že kapitoly jsou z více pohledů hlavních hrdinů, které si čtenář oblíbí podle vlastní sympatie a jen doufá, že zrovna on nebude vrah. Konec mě hodně překvapil a to hlavně tím, že jsem postupně měnila názor na to, že jsem spíše doufala, že můj oblíbený hrdina bude právě ten vrah :D

21.02.2023 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Moc se mi líbí, že spisovatelka dělá hlavní hrdinky (dívky) jako je v tomhle případě Olivie, ne uplně krásné a hubené, ale poukazuje na široké boky, bříško a stehna a i přes to je krásná a přitažlivá. Dodává tím seběvědomí ostatním slečnám.. Příběh úžasný a jako vždy láska tam zvítězí :) Nate je vtipný a naprosto svůj a bavilo mě číst jak Olivii učí :-D

26.05.2017 5 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Vtipné a rychle přečtené :)

15.12.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný příběh. Byla jsem hrozně zvědavá co se Milesovi stalo a překvapilo mě to, a najednou jsem jeho chování naprosto chápala a jsem moc ráda jak to skončilo. Líbilo se mi to :-)

28.08.2016 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Jako každá knížka od J. Lynn mě i tahle vůbec nezklamala.
Čtení velmi dobré a rychlé. I když byl příběh stejný pohled z Camovi strany mě velmi bavil.
Bylo dobré číst jeho pocity a jak vnímal chování Avery.
S koncem jsem spokojená stejně tak i s celou knihou :-)

13.06.2016 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Kdybych to nemusela číst do povinné četby, myslím že bych si to ani nepřečetla.
Proto jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle knížku.
Příběh krásný a samozřejmě smutný, velmi se mi to líbilo a dobře četlo..

05.06.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Upřímně... skvělá knížka , ale to že se Davy zamilovala do Cadena mě ze začátku naštvalo protože jsem to přála Seanovi, ale nakonec jsem byla VELMI ráda že zůstala právě s Cadenem a zjistila jsem že jsem si Cadena vlastně oblíbila hned jak se tam ukázal takže jsem moc spokojená :-) Konec dopadl bezvadně..

30.12.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Jsem moc spokojená ale velmi mě mrzela Patti...
Jinak jsem ráda že knížka byla i hodně o víře v Boha, mělo to takové svoje kouzlo :-D
Skončilo to dobře Kaidan s Annou se dočkali rodiny a jsem ráda že všichni někoho mají i Jay svou dcerku :-)

14.12.2015 5 z 5

One Direction - Kdo jsme One Direction - Kdo jsme kolektiv autorů

Knížka naprosto super! Bylo úžasný číst o každém členovi i to co si myslí.Konec knížky taky fajn když se všichni zapojili do konverzace :-) a obrázky v knížce - BOMBA! Jsem s knížkou spokojena :-*

07.08.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka mě velmi bavila. Celý příběh byl plný zábavy a vtipných hlášek. Bála jsem se konce co se s Andrewem stane, ale nakonec to naštěstí dopadlo velmi dobře. Četlo se mi to skvěle a byla jsem velmi spokojená :-)

19.06.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Tahle knížka mě moc bavila jako každá od J.Lynn
Zbožňuju její knížky a doporučuju je...
Příběh byl vtipný i romantický. Byla jsem zvědavá jak to skončí a byla jsem s koncem spokojená.
Líbili se mi i Kylerovi vtípky a jeho charakter... Knížku jsem si užila :-)

26.04.2015 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Hrozně perfektní kniha.Od začátku až do konce jsem se vůbec nenudila a snažila jsem se číst co nejpomaleji abych to neměla dočtené moc brzy :-) V knize bylo hodně lásky, napětí a hlavně hodně vtipné hlášky. Těším se na další díl a určitě doporučuju přečíst :-)

13.09.2014 5 z 5