One Direction - Kdo jsme

One Direction - Kdo jsme https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243756/one-direction-kdo-jsme-243756.jpg 4 28 7

Znáte nás naprosto dokonale, byli jste s námi při každém našem kroku. Toto je kniha o tom, jak se cítíme uvnitř světa One direction. Toto je kniha o tom, kdo jsme. Oficiální a autorizovaná autobiografie jedné z nejpopulárnějších skupin současnosti!

Literatura naučná Umění
Vydáno: , CooBoo

One Direction: Who We Are: Our Official Autobiography , 2014

zsykorova
26.03.2022 4 z 5

Moje já z roku 2014 by křičelo radostí, protože tato skupina mě provázela celým dětstvím. Jsem trošku pozadu, protože One Direction už nefungují, ale je to výborný návrat do minulosti. Jsem ráda, že jsem si tuhle knížku přečetla, víc mi přiblížila život kluků a dozvěděla jsem se i pár nových informací.

Caradyn
20.07.2021 5 z 5

Rozhodně nejlepší biografická kniha o 1D, po které můžete sáhnout! Vyloženě jsem se vcítila do každého ze členů kapely a procházela tak jejich příběhy a pocity. Teď si konečně připadám jako někdo, kdo má o sobě právo říct, že je opravdovým DIRECTIONEREM. Mohu jen doporučit, je fajn si doplnit znalosti o boys;)

madonna6956
06.11.2017 5 z 5

Velice čtivá, zábavná a veselá kniha od skupiny 1D. Musím říct, že mě opravdu ohromili. Krásné fotografie, citáty, zajímavý popis jejich osoby z dětství, dospívání, X factoru, slávy, turné a zkušenosti s fanoušky. Je vidět, že si fanoušků váží.
Miluju je jako skupinu a i zvlášť.
Těším se, až si knihu koupím. :)

KatnissLavender
01.02.2016 4 z 5

Krásná kniha plná úžasných fotografií. Nedovíme se z ní jací kluci z One Direction vlastně ve skutečnosti jsou, ale myslím, že nám to alespoň trochu přiblíží, prostřednictvím jejich myšlenek a pocitů. Mám pocit, že nejčastěji kluci cítí údiv a vděčnost a na přemýšlení vlastně nemají čas. Je neskutečné jak obrovské pracovní tempo a nasazení zvládají. Nicméně jsem se opět utvrdila v tom, že jsem si svého favorita ( v této skupině ) vybrala dobře...

myselin007
03.01.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha o úžasných lidech. Komplexní zcela neortodoxní exkurz do jejich života, miluji je každým dnem víc a víc.

Sabii14
07.08.2015 5 z 5

Knížka naprosto super! Bylo úžasný číst o každém členovi i to co si myslí.Konec knížky taky fajn když se všichni zapojili do konverzace :-) a obrázky v knížce - BOMBA! Jsem s knížkou spokojena :-*

Bramborka69
25.04.2015

Moc si tuhle knížku přeju :-D Jinak už mám cestu ke slávě a tu druhou... Podle toho co jsem si o ní přečetla, tak ji musím mít :-*