sabi.tanzer

KořistKořistDarcy Coates

Úžasná, napínavá kniha, kterou budete mít problém odložit. Darcy Coates je moje oblíbená autorka a opět nezklamala! Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitní knihy, jejichž konec je nepředvídatelný.

Delegátka pod rouškou nejistotyDelegátka pod rouškou nejistotyJitka Herzánová

Autorka má úžasný talent na vyprávění příhod. První díl mě bavil víc, ale zřejmě to bylo "covid tématem". Když jsem překonala prvních cca 50 stran, věděla jsem, že knihu už neodložím. Na konci knihy jsem si uvědomila, že byla prostě bezvadná! Nadávání je v knize spousta, ale kdo by v popsaných situacích nenadával?

Pořád jsem tadyPořád jsem tadyMcGarvey Black

Kniha se dobře četla a děj měl napínavý spád, přesto jsem již pár knih s hodně podobným tématem i zápletkou přečetla. Doporučuji těm, kteří mají rádi žánr na pomezí společenského románu a detektivky. Bohužel mě konec nepřekvapil, proto hodnotím takto.

Aokigahara - Les sebevrahůAokigahara - Les sebevrahůJeremy Bates

(+ SPOILER) Kniha má zajímavou zápletku, nepředvídatelný konec, ale... Ze začátku se děj poměrně táhnul, hlavní hrdina knihy mi byl nesympatický a všechno vidíme pouze jeho očima. Také mi přišlo dost podivné, že ve chvíli, kdy jde postavám o život, mají čas řešit svoje vztahové problémy. I přes to všechno jsem knihu dočetla a zpětně musím říct, žeto byla poměrně dobrá kniha.

Síla mysli -  Jak se naučit pracovat se svým vědomím a podvědomímSíla mysli - Jak se naučit pracovat se svým vědomím a podvědomímJohn Kehoe

Kniha mne mile překvapila. Popisuje různé techniky stručně, jasně a naprosto dostatečně. Již jsem podobných knih četla několik, i tak mohu Sílu mysli doporučit. Vhodná pro začátečníky i pro pokročilé. Za mě plný počet hvězd! :-)