Ruru Ruru komentáře u knih

Po meči i po přeslici Po meči i po přeslici Zora Beráková

(SPOILER) Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst. Chvíli poté jsem četla jako blázen a další chvíli už se mi zase nechtělo. Přemohla jsem se a pak už se to se mnou vezlo. Občas tam na mě bylo moc jmen, ale to k takovéhle knize asi patří. Konec byl skvělý a hlavně zajímavý. Elišku Kateřinu naprosto chápu, zasloužila by si pořádnou lásku bez trestů a s někým kdo k ní cítí pravé city a nejde mu jen o majetek. Markétu Saloménu Slavatovou bych v její pozici také neměla v lásce. Eliščina tělesná vada přece není žádná katastrofa, možná se hůře shání ženich, ale když se najde ten pravý, bude ji milovat kvůli její laskavosti a oddanosti a na vadu nebude hledět.
Závěr?
Skvělé! Možná až se to budeme učit ve škole budu mít náskok ;).

13.11.2020 4 z 5

Domov U Huňatých tlapek Domov U Huňatých tlapek Megan Rix

Knížka se čte velmi dobře, je to takové oddechové, nemusíte u toho přemýšlet. Navíc se dobře popisuje, například na čtenářské deníky ;).

04.11.2020 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Tak tato série byla skvělá. U žádného dílu nebyl problém se začíst, naopak. Všechny díly jsem přečetla jedním dechem a všechny byly úžasné. 100% doporučuji.

23.10.2020 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Tak to byla bomba! Tato kniha se čte úplně sama, ani o tom nevíte. Rozhodně doporučuji.

18.10.2020 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Skvělá kniha. Čte se rychle, svižně a je zajímavá.

07.10.2020 5 z 5

Pomerančové květy pro nevěstu Pomerančové květy pro nevěstu Helena Longinová

(SPOILER) Za mě 5*. Kniha se četla skvěle a nic se zbytečně neprotahovalo.

Že je Veronika těhotná mě nenapadlo ani ve snu, proto to bylo veliké překvapení.

25.09.2020 5 z 5

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Skvělá kniha! Čte se sama, stránky vám ubíhají pod rukama ani nevíte jak.

06.09.2020 5 z 5

Klementýnka a jarní výlet Klementýnka a jarní výlet Sara Pennypacker

Doma mám 3 knížky s Klementýnkou a všechny jsou naprosto boží!

15.08.2020

Sářin sen Sářin sen Brigitte Blobel

Skvělá knížka! Protože mám balet velmi ráda, byly pro mě zajímavé i pasáže ze zkoušek nebo trénování.

14.08.2020 5 z 5

Holka bez minulosti Holka bez minulosti Věra Řeháčková

Skvělý!!! Není co dodat!

11.08.2020 5 z 5

Nebe ze zlata Nebe ze zlata Laura Wood

Knížka se mi líbila, párkrát jsem se i zasmála. Například u “podpořil mě asi s tak velkým nadšením, jako kra na poušti” :)

11.08.2020 5 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Přečetla jsem jedním dechem. Skvělý!!!

01.07.2020 5 z 5

Dvojčata na bitevním poli Dvojčata na bitevním poli Geoff Rodkey

Boží kniha! Vzhledem k tomu, že mám bratra tak tak nějak vím o čem Klaudie mluví ;).
Vtipné, svižné, dobře se četlo a mně nezbývá nic jiného než dát plný počet hvězd. Líbily se mi i SMS mezi rodiči.

21.06.2020 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila. Byla čtivá a chtěla jsem vědět co bude dál.
Ale že to dopadne jak to dopadlo to jsem tak nějak nečekala. Pořád jsem nějak doufala, že Finch na Violet odněkud bafne a bude to v pohodě. Jenom se mi pořád nechtělo věřit že je opravdu mrtvý.

17.06.2020 5 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Krásná kniha. Miluju ji už proto že máme v Krkonoších chatu. Jinak jsem ráda že (logicky) tam nejsou žádné mobily, televize...... Prostě taková stará doba, do které bych se i ráda vrátila.

23.05.2020 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Přátelé miluju takže není divu, že jsem se rozhodla tuto knihu přečíst. Upřímně, potěšily by mě tam i třeba nějaké ty obrázky. Přátel, jak se stavěly kulisy... Ostatní seriály, které tam byly zmíněny jsem asi nikdy neviděla. Ale jinak mě bavilo popisování jak se každý dostal ke své roli a jaký život měl předtím. Ale jak je napsáno výše, obrázky by tomu určitě neuškodily :).

20.05.2020 4 z 5

Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Mark Lowery

Skvělá knížka. Připravte se, že budete mít záchvaty smíchu.

29.04.2020 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

(SPOILER) No, taky bych moc nestála o to, jmenovat se Krásná. Jinak knížka super, líbil se mi Katčin humor.
Když se Katka vrátila od babičky a viděla tam Veřejnou bezpečnost tak jsem si byla téměř jistá že jde o korbelíky.

27.04.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

(SPOILER) Tak tato kniha byla boží!! Moc jsem si oblíbila nové postavy: Mor, Amren, Azriela a Cassiana.

Jsem zvědavá na třetí díl když Feyre odešla s Tamlinem.

25.04.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Bomba!! Říkám si jak může být něco lepšího ale hodně lidí říká že ty další díly jsou lepší. Tak jsem zvědavá.

25.04.2020 5 z 5