Sářin sen

Sářin sen https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30803/mid_sarin-sen-vB5-30803.jpg 4 52 6

Sářin sen série

Sára je stejná jako každá patnáctiletá holka. Až na to, že miluje tanec, hlavně balet. Od malička sní Sára o tom, že se někdy stane profesionální baletkou. Rozhodne se, že se přihlásí na přijímací zkoušku do taneční internátní školy v Hamburku. Zkoušku ke svému překvapení udělá a je přijata do školy. Tam se seznámí se svou spolubydlící Gracií a s mnoha jinými tanečníky. Sářino rodné město je Curych a její rodiče nejsou zrovna šťastni, že za ní musí dojíždět tak daleko. Velký zásah do života Sáře udělá smrt jejího bratra Felixe. Toto neštěstí otřese celou rodinou, ale Sára chce přesto žít jen tancem...... celý text

Hobby , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: ,

Ballerina, Sarash Traum , 1994

Ruru
14.08.2020 5 z 5

Skvělá knížka! Protože mám balet velmi ráda, byly pro mě zajímavé i pasáže ze zkoušek nebo trénování.

Knihomolka506
01.08.2020 5 z 5

Malá baletka Sára to v životě nemá  vůbec jednoduché...  před lety, když jsme jako dítě knihu přečetla musela jsem mít prostě další díl!

Elulilinka1
15.05.2017 5 z 5

Kniha se pohodlně četla a jelikož já se baletu věnuji pro mě SUPER !!!

nikus5841
16.09.2016

Tu knížku jsem přečetla za dva dny super knížka

zuza.floderova
24.03.2015 5 z 5

Kniha dobrá oddechová, super se to četlo, určitě si od této autorky přečtu i další knihy. :)

Lucka66
16.04.2012 5 z 5

Úžasná knížka, miluji celou sérii :)