Romžiry Romžiry komentáře u knih

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

10.07.2017 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

10.07.2017 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

10.07.2017 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

10.07.2017 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Čím dál lepší. Nádhera, nadčasová kniha. Doporučuji.

10.07.2017 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Zajímavý námět, ale zbytečně dlouhá. Čekal jsem, že hlavní hrdinka bude víc používat své schopnosti a ne, že se z ní stane detektiv. Mno, nebylo to ono.

10.07.2017 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Byla jsem přemlouvaná a přesvědčovaná, že dvojka je lepší. A ono nic. Stejné jak první díl. 3 * za snahu.

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Prvních pár stran vypadalo slibně, ale jak se příběh rozvíjel, pomalu ztrácel kouzlo a stávala se z něj tuctovka. Proč jsem ji dočetla do konce? Nerada odkládám nedočtenou knihu.

10.07.2017 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co napsat, vše už bylo řečeno. Kniha překonává desetiletí a je prostě fantastické

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Nebylo to zlé, ale první díl byl lepší. Hodně se opakovalo z jedničky.

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Skrytá Skrytá Kristin Cast