renulkam renulkam komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přiznám se, že mám radši jednodušší tématiku, kde nemusím o ničem přemýšlet. Přesto jsem knížku přečetla jedním dechem, ještě teď mám husí kůži.

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Uznávám, že děj je dost pritažený za vlasy a do reality to má hodně daleko, ALE knížka je vtipná, milá, plyne a je tu úžasný chlap. Příjemná oddychovka.

29.05.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Super, presne to jsem potřebovala. Parádní oddychovka, vtipná a milá. Chci chlapa jako Ben a určitě se nebudu tak dlouho rozmýšlet.

25.05.2022 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Knížku jsem přečetla za jeden večer. Smutná a zároveň plná naděje. Určitě vzbuzuje spoustu emocí, celý den jsem nemohla dostat z hlavy, jak jsem šťastná, že je moje rodina v pořádku. Těším se na další knizky.

08.06.2022 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tuhle knížku mám ráda, četla jsem ji už dvakrát a pokaždé u ní brečím.

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

To byla taková krásná, milá knížka. Neskutečně jsem se bavila, to jejich dobírání bylo super. Knížku jsem si fakt užila. Doporučuji

13.07.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

(SPOILER) Knížka se mi líbila, to pozvolné sbližování bylo milé, hezky stupňované, těšila jsem se až se konečně dají opravdu dohromady. Animant mi tedy byla chvílemi nesympatická, tím, jak se stále cítila intelektuálně nad ostatními, ale to také autorka přiznávala. Za mě je škoda, že závěr byl takový rychlý - trošku nedotažený. Po třech měsících se ocitne Thomas na prahu Animant, ale chybí mi třeba jeho vysvětlení, proč od sebe Animant odstrčil, co ty 3 měsíce dělal dále je zde pouze zmíněno, že ho k činu také popostrčil Henry, nic víc.

29.03.2021 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knížku jsem přečetla téměř bez přestávky. Chytla mě hned od začátku. Jediné, co bych trochu vytkla je rychlé vyřešení situace s manželem, tady bych ocenila kdyby se autorka více rozepsala, stupnovala napětí atd. Jinak super

10.12.2020 1 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem zklamaná. Začátek byl vtipný, zajímavá zápletka, čtení utíkalo ale pak se to přetavilo do protahované "klasiky". Prohodi spolu pár vět, nemají spolu ani rande, ale Sadie už je strašně zamilovaná a potřebuje mít jistotu, že je to vztah na " celý život ". Do docteni knížky jsem se musela nutit. Za mě opravdu patří ke slabším od techto spisovatelek.

25.05.2022 2 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

(SPOILER) Knížka plynula svižně, v závěru až moc. Líbil se mi námět a postavy - zlý Wolf a něžná princeznička, která ho bude krůček za krůčkem polidšťovat. Polovinu knížky jsem si opravdu užila. Co mě ale hodně zklamalo byla druhá půlka, přišlo mi jakoby někdo odtrhnul několik stran knížky nebo měla autorka jen omezený počet stránek. Najednou jsme skočili rovnou k romantickému závěru. Ze dne na den se ze zlého vlka stal zamilovaný ňouma. Opravdu se tam stalo pro mě několik nepochopitelných věcí. Franceska svého otce nemohla po všem, co se stalo vystát, nemohla se na něj ani podívat - několikrát je to tam zdůrazňováno, ale když uteče od Wolfa běží rovnou domů k tatínkovi, který jí přivítá s otevřenou náručí, přestože jí odvrhnul, choval se k ní jak ke kusu hadru a ona pošpinila jejich tradice na kterých si zakládal. Další věc - rozmluva Wolfa s jejím otcem - celou knížku po sobě plivali, chtěli se dokonce zabít, ale tady si div nepadnou do náručí a Wolf před ním dokonce poklekne. Před člověkem, pro kterého plánoval roky pomstu. A s tím těhotenstvím to bylo taky jak z rychlíku. Wolf nikdy děti nechtěl, byl zásadně a až nepochopitelně proti a opět znenadání otočí. Jak jsem psala, knížka byla dobře napsaná, pěkně se četla ale jako čtenářka se cítím ošizená, chybělo mi tam pár stránek navíc, kde bych viděla tu pozvolnou změnu postav. Pak bych věřila i tomu závěru.

25.06.2021 3 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Tohle je z celé serie moje nejoblíbenější knížka. Už jsem jí četla 2x a ráda se k ní někdy vrátím. Georginina nevolnost a svádění Jamese mě vždycky zaručeně pobaví. A jak se James promyšleně nechá "násilím" donutit ke svatbě :-) Milá a vtipná romantická knížka.

26.04.2021 5 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

To byla jízda, knížku jsem přečetla jedním dechem, překvapená,že už je konec. Upozornění autorky na zacatkuknihy, je podle mě úplně mimo. Mě přišlo, že sexuálním napětím vřela celá knížka. Neumím si tedy představit, že by mě unesli uprostřed noci a já pak misto strachu a paniky řešila okamžitě sexuální přitažlivost k naprostemu cizinci, ale budiz. Jinak se mi knížka líbila jsem zvědavá, jak se vyvinou postavy dalším díle. A už se ho nemůžu dočkat.

26.04.2021 4 z 5

Pokušení Pokušení Janet Chapman

Pěkné počtení, je zde více kouzel a magie než v předchozích dílech, ale zároveň tyto návraty do minulosti nijak nenarusuji dejovou linku. Možná by se mi líbilo, kdyby autorka věnovala aspoň nějakou stránku Robieho cestě časem, než jen skok byl jsem tam a jsem zpět. Jinak opět oba hrdinové jsou sympatičtí a lze se snadno s nimi sžít.

08.04.2021 4 z 5

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

Na příběh Michaela jsem se těšila od zacatku serie, bylo mi ho líto. Námět se mi líbil, Libby sice malá, ale silná žena a upřímně, která bychom si nepřála poznat tyto majetnicke valecniky se srdcem na dlani i v reálném životě. Jedná se o milý příběh, se sympatickymi hrdiny a predvidatelnym dějem.

06.04.2021 4 z 5

Muž ze středověku Muž ze středověku Janet Chapman

Krásná oddychovka. Musím souhlasit, že tenhle díl je můj nejoblíbenější. Greye bych brala hned :-) Grace sice vědkyně, ale nečekaně rychle a dobře se smířila se všemi nevysvětlitelnými událostmi, bez zaváhání se vzdala své kariéry. Trochu více by si zasloužilo rozepsat část s příjezdem Johnatana a únosci. Michaela mi bylo líto, těším se na další díl o něm. Ale všichni MacKeagovi byli super.

05.04.2021 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Knížku jsem přečetla na jeden zátah. Ačkoliv tam bylo až nerealne moc romantiky na můj vkus, tak mě knížka bavila. Pohladila duši a upřímně, kdo bychom si nepřál zažít takovou lásku. Postavy sympatické, knížka vtipná, Joanna s babičkou i kachna Toby jsou boží.

08.10.2022 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Miluji autorcin styl psaní. Je to knížka, která pohladí, milá, vtipná a bez "povinnych" zvratů a rozchodů. Určitě si někdy ráda přečtu znovu.

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Jednoduchý, předvídatelný děj, ale knížka utíká, hluchých míst málo, postavy sympatické. Líbí se mi to sbližování.

27.05.2022 3 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Chvilku mi trvalo se do knížky začíst, ale knížka se mi líbila. Říkala jsem si jestli, je opravdu někde možné vše jen tak zamést pod koberec. Jade byla silná. Trochu me mrzí, že se tam v dospělosti už pak nevyskytla její matka, zajímalo by mě, jak ta dopadla. Dillon mi byl sympatický. Po dočtení jsem měla dobrý pocit, že vše dopadlo, jak mělo :-)

19.06.2021 4 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Začátek serie, ale myslím, že se celkem povedl. Nicholas mě teda opravdu štval, ale strýčkové to vyvážili a neskutečně mě bavili. Knížka mi ubíhala rychle, hladce. Prostě nenáročné čtení před spaním, bez nečekaných zvratů.

26.04.2021 3 z 5